Ružová krv na toaletnom papieri v 8 tt

janap358
20. apr 2019

Baby chcem sa spýtať som v ôsmom týždni tehotenstva a dnes ked som ba na malej potrebe,tak ked som sa utrela som mala take slabe ružové na papieri.môže to znamenat potrst? Mam ist na pohotovost ci pockat este? Vo stvrtok idem ku svojmu na prvu prehliadku ..

janap358
autor
20. apr 2019

@sonicka96 ďakujem veľmi pekne,dúfam aby, to tam bolo

janap358
autor
20. apr 2019

@daniela2227 ano pisala oodla, vypoctov,ale doktorka vravela ze mozem byt v 5-6tyzdn

janap358
autor
20. apr 2019

@sonicka96 len tam videla nieco dve vedla seba,moze to byt aj mimo..snad nie.

sonicka96
21. apr 2019

@janap358 nie to neznamená mimomaternicové 🙂 to by tam nemusela nič vidieť, nevešaj hlavu 🙂 ...máte v rodine nejaké dvojičky?

janap358
autor
21. apr 2019

@sonicka96 nemame v rodine dvojicky...uvidim vopondelok stvrtok 😇 dufam ze som len v mensom tyzdni 😇

diana20
21. apr 2019

@janap358 ja som v prvom aj v druhom tehotenstve mala špinenie tiež takto na začiatku a trvalo to viac ako týždeň.. Prvýkrát, na Slovensku, mi dali duphaston, lebo vraj začínajúci potrat.. Syn má teraz tri roky.. Druhýkrát, vo Francúzsku, mi povedali, že niekedy sa to stáva a nevedia vysvetliť prečo, ale ze sa nemám bat, všetko je v poriadku.. Bez liekov som spinila asi dva týždne... Syn ma teraz rok a pol.. Tak neviem, či to nebolo tak ako pri druhom aj pri prvom.. Ale hneď ako som si to všimla som bežala na pohotovosť.. Samozrejme v Žiline mi povedali, že bože ženy tam chodia s horším a nie s týmto, ale som im povedala, že ja nie som doktor a neviem sa sama vyšetriť, či je všetko v poriadku.. Boli ticho, vyšetrili ma a dali duphaston... Vo Francúzsku mi povedali, že vždy lepšie prísť hneď a s blbosťou ako neskoro... Smutný ten prístup lekárov na Slovensku že sa žena boji ísť na pohotovosť, to je nenormálne..

janap358
autor
21. apr 2019

@diana20 tak super, mne dali tuez ten duphaston a este injekciu do zadku..
@diana20

diana20
21. apr 2019

@janap358 tak to bude v pohode podľa mňa.. Držím palce 😉

evelyns
22. apr 2019

@diana20 ahoj, konecne niekto, kto spinil tak dlho ako ja....prosim ta a mala si spinenie aj pocas celeho dna? Alebo len napr.doobeda, poobede? Bolo to slabe, ze si nepotrebovala ani vlozku alebo si aspon 1 za den minula? A spinila si skor ruzovo, hnedo alebo aj jasne cervene? Dakujem za odpovede.

diana20
22. apr 2019

@evelyns mala som skôr do hneda špinenie počas celého dňa, myslím, že v noci moc nie a používala som intimky, nie vložky, ale viac za deň, samozrejme som si ich menila..

janap358
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janap358
autor
25. apr 2019

@sonicka96 ahoj.Dnes som bola u svojho gynekologa a videl tam plod ale žiadnu akciu srdiecka,zobral mi krvto a este v ppndeok na krv.

mimka11111
25. apr 2019

@janap358 ahoj a povedal ti doky, v ktorom týždni si? Nemohla sa ti len posunúť ovulka?

janap358
autor
25. apr 2019

@mimka11111 nepovedalsa vobec v ktorom tyzdnisi somsebou.

sonicka96
25. apr 2019

@mimka11111 ahoj aký týždeň ti povedal? Lebo ja som v 6tt a už vidno 🙂 ak si v menšom tak to nemusí nič zje znamenať 🙂

janap358
autor
25. apr 2019

@sonicka96 nepovedal mi žiadny týždeň.. podla ms by som mala byť v 8 týždni...len možem byť aj v menšom...neviem aká odchýlka býva ? minus 2 týždne ?

sonicka96
26. apr 2019

@janap358 nie max. pár dní 🙂 no veď uvidíš budem držať palce

tiumen
26. apr 2019

@janap358 ja som mala pri staršom odchýlku 1mesiac ;) nakoľko som otehotnela v čase keď som už mala mať krámy :D

aceris
26. apr 2019

@janap358 hlavne sa nestresuj. Mne lekar povedal, ze do 2-3tyzdnov tehu nebudem a telo to vypudi, lebo nevidell srdiecko. Dva tyzdne na to zrazu vsetko ok, srdiecko bilo. Otehotnela som par dni pred kramami a to som mala cyklus 35dnovy, takze vyse dva tyzdne rozdiel podla sona. Teraz pri mne spokojne spinka skoro rocny syncek ;)

evelyns
26. apr 2019

Drzim vam vsetkym palce, nech ste v poriadku a vsetko vam dobre dopadne ☺. Ja som uz aj po kyretazi, je to strasny pocit a neprajem to nikomu. Tak sa drzkajte zienky 😘.

janap358
autor
26. apr 2019

A ked je hnedkasty vytok?

aceris
26. apr 2019

@janap358 moze ist o hematom. Mala som ich niekolkolokrat. Vzdy som ostala na pn a povinne lezala minimalne 12hodin denne. Samo sa to bez liekov vstrebalo. Takze setrit sa a na kontrolu lekarovi ;)

janap358
autor
30. apr 2019

@evelyns ja idem dnes do nemocnice na kyretaz.viem ako prebieha.idem druhykrat 😭

sonicka96
30. apr 2019

@janap358 och to mi je ľúto :'(

evelyns
1. máj 2019

@janap358 och, je mi to uprimne luto .... ja som po 6 dni a nejak nie a nie sa dostat do pohody ... ako keby to bola depka ci co 😢😢😢. Snad aspon ty sa citis lepsie 😉

janap358
autor
2. máj 2019

Dakujem baby.akurat so uz po cisteni.

klaudi2311
13. mar 2021

Ahojte babi,som v 20tt uz dva dni spinim a mam hnede vitoky a dva krat krvave,nie vzdy niekedy len neviete co to moze byt ??

klip0
13. mar 2021

@klaudi2311 chod na pohotovost. Uz vcera by som tam bola. Naco takto riskovat, nechapem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre