Ružová krv na toaletnom papieri v 8 tt

janap358
20. apr 2019

Baby chcem sa spýtať som v ôsmom týždni tehotenstva a dnes ked som ba na malej potrebe,tak ked som sa utrela som mala take slabe ružové na papieri.môže to znamenat potrst? Mam ist na pohotovost ci pockat este? Vo stvrtok idem ku svojmu na prvu prehliadku ..

hennyinnsbruck
20. apr 2019

Do štvrtka môžeš kľudne potratit
Nikto do teba nevidí takže pohotovost by bola najrozumnejšie riešenie.

diewcatqoo
20. apr 2019

@janap358 ahoj, nemusi to byt nic vazne. Mozes mat hematom, co v podstate nic neznamena. Ale moze to byt aj zacinajuci potrat. Pre istotu zbehni na pohotovosť, nech sa na teba pozru, pretoze do stvrtka este daleko. Drzim palce 🙂

janap358
autor
20. apr 2019

@diewcatqoo len mala som to na papieri ked som sa utrela,..mam strach.ci mam ist na pohotovost ci nie.aby my nepovedali ze načo tam chodim.ked nespim na vlozku vobec

hennyinnsbruck
20. apr 2019

@janap358 tak nechoď a čakaj co bude keď sa bojíš....🤦‍♀️🤷‍♀️

vierka0508
20. apr 2019

@janap358 sla by som, uz som si tym presla a ani chvilu som nevahala a bežala na pohotovost. Bohuzial uz bolo neskoro.

dzulli1980
20. apr 2019

Skoč na pohotovosť ... ja osobne by som radšej bola za hysterku, ako niečo podceniť a potom si to vyčítať.
@janap358

janap358
autor
20. apr 2019

@vierka0508 a maly ste to stale ruzlve ci? Mala som dva krst na vreckovke a treti krat so nemala

janap358
autor
20. apr 2019

@dzulli1980 asi pojdem....

vierka0508
20. apr 2019

@janap358 no ja som hned mala syto cervenu krv ale presne ako ti pisu hore, radsej chod ako to podcenit

dzulli1980
20. apr 2019

Určite zájdi ... ja som takto potratila, začala som len slabo špiniť ... kvapka, na ďalší deň nič, potom 2 kvapky, zas nič a potom sa to rozbehlo ... fakt, netreba to podceniť.
@janap358

janap358
autor
20. apr 2019

@dzulli1980 a dnes ci zajtea? A mam ist na gynekologiu? Ved toto,ze ja som uz raz potratila,tak mam strach

diewcatqoo
20. apr 2019

@janap358 uz si raz potratila a teraz vahas? Super pristup fakt ;)

sonicka96
20. apr 2019

@janap358 ja som mala malé krvácanie a zistili mi hematóm
@diewcatqoo hematóm znamená krv! ..... Mala som ich 2 a hrozil mi potrat takže taskavo nepíšte že to nič neznamená!!!!
@janap358 utekaj na pohotovosť... Radšej 100x s kravinou ako potratiť a potom si to vyčítať

hennyinnsbruck
20. apr 2019

@diewcatqoo mne príde ako nejaká 15tka..

@janap358 dnes a na gynekológiu..🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Co chceš ist na chirurgiu??

diewcatqoo
20. apr 2019

@sonicka96 nemyslela som to v zlom, jasne, ze hematom netreva podcenovat. chcela som len autorku ukludnit, ze ak ma hematom, neznamena to, ze musi automaticky potratit. Uznavam, ze som sa blbo vyjadrila.
@hennyinnsbruck komu niet rady, tomu niet pomoci

dzulli1980
20. apr 2019

Zájdi dnes ... niekde treba ísť najprv na všeobecnú pohotovosť, odtiaľ pošlú na gynekológiu, v niektorých nemocniciach rovno na gynekológiu ... určite tam bude nejaký vrátnik/informátor, opýtaj sa 🙂
@janap358

sonicka96
20. apr 2019

@diewcatqoo ja sa ospravedlňujem, veľmi som na vás vybuchla. Pardón. Niekedy je lepšie povedať pravdu ako klamať a dopadnúť zle 🙂

janap358
autor
20. apr 2019

Dik.normalne som vystresovana tak sa pytam aa idem ter

sonicka96
20. apr 2019

@janap358 choď a potom daj vedieť ako si dopadla ❤️ mohla ti iba prasknúť cievka pri najlepšom 🙂 držím palce

diewcatqoo
20. apr 2019

@sonicka96 nic sa nedeje.. ono ked si tym clovek prejde a niekto iny napise, ze ved to nic nie je, a pritom hematom naozaj netreba brat na lahku vahu, tak chapem, ze cloveka sa to moze dotknut. Tiez som mohla volit ine slova, pretoze naozaj som to takto nemyslela.

mimka11111
20. apr 2019

@janap358 ahoj,ja som na začiatku 8.t začala krvácať,hneď pohotovosť a nemocnica ....synček má teraz 2roky....v decembri minulého roka som zistila,že som tehu.....problémy žiadne,len v 7.tt som si našla na papieri ružové spinenie, veľmi málinko...k dokymu som išla prvýkrát až v 9.tt....a už pri prvom vyšetrení zistil,že dieťatko sa prestalo vyvíjať v 7.tt,ani srdiečko nebilo....som 2 mesiace po čistení,žiaľ

merilyn1234
20. apr 2019

@janap358 radšej 100x zbytočne ísť na pohotovosť ako raz a neskoro!!

kulumulu123
20. apr 2019

@janap358 ja som to mala tiez okolo 6-7tyz nepamatam si presne volala som svoje Dr (kamaratke) ta ma hned supovala na pohotovost. Tam mi urobili Sono a Dali duphaston. Povedali mi ze ak je to tehu zdrave tak SA nic vazne nedeje, ak nie odide a nepomoze mi nic. Duphaston preventivne ☺

kaja153
20. apr 2019

@janap358 drzim palce daj vediet ako si dopadla ❤

bobo1983
20. apr 2019

Ahoj...mala som nieco podobne okolo 7t...ako som bola v sprche so synmi, starsi mi hovori, aha maminka, krv...boli to akoby take vlasocnice...na druhy den som isla k doktorovi a mala som.zrazu hematom, v 5t na prvom sone tam nebol...dal mi lieky, bola som "vedena" ako hroziaci potrat. Nastastie vsetko dobre dopadlo a uz koncim 26t...tak dufam, ze vsetko nakoniec dobre dopadne. Drzim palce!!!

sonicka96
20. apr 2019

@bobo1983 ja som to mala rovnaké len som bola vo vyššom týždni 🙂 a dopadlo to parádne ❤️ teraz mi behá po byte, tak vám prajem nech to aj vám dobre dopadne 🙂

bobo1983
20. apr 2019

@sonicka96 dakujem pekne...nic ine si ani nezelam 😊

janap358
autor
20. apr 2019

@kaja153 je to 50 na 50....mozem byt v 5-6tyzdni. O tyzden sa uvidi..nevidela tam este srdiecko..😕

sonicka96
20. apr 2019

@janap358 neboj nič 🙂 na akciu srdiečka je ešte skoro to tak okolo 7t...budem na teba silno myslieť aby to dopadlo najlepšie ❤️

daniela2227
20. apr 2019

@janap358 na začiatku si písala.. že si v 8tt..A na pohotovosti povedali 5,6tt.. to nejako nesedí...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre