Ružové špinenie po Utrogestane

bejby21
24. apr 2020

Ahojte tehulky, som zatial 5tt.a pred dvoma dnami som zacala spinit slabucko.Dnes som sla k dr.a predpisal mi utrogestan vag. Ale po nom som zacala mat ruzove spinenie a bolest v podbrusku.Citim akoby tlaky dole stahy..je to normlane?(Ale zacala som opat citit bolest prs co sa mi od vcera vytratilo) mate niekto.podobne skusenosti? A este, aky je rozdiel v duphastone a utrogestane?

lenusr
24. apr 2020

@bejby21 rozdiel neviem aký je. Ale ja keď som celý prvý trimester brala Utro, tak keď som čo len jeden deň vynechala, tak som mala kŕče. Opačne som to nemala. Možno si len telo musí zvyknúť na príval hormónu. Ono je to veľká dávka progesterónu, možno len tvoje telo tak reaguje. Skús do pondelka brať a keď sa nezlepší utekaj alebo volaj Dr. Držím palce. 🙂

bejby21
autor
25. apr 2020

@lenusr diky za odpoved, dnes je to uplne minimalne..ale v utorok mam ist na dalsi odber krvi tak sa rovno popytam dr.ci je to ok..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre