Sex na začiatku tehotenstva

s_lovenka
9. feb 2018

Ahojte baby chcem sa spytat nebola som ešte z doktorky som objednaná na 1.3.2018 mala by som byt cca 5+1tt, ako je to so sexom? Môžme mat alebo Racej nie ? Ako ste to mali vy
Dakujem za odpovede

veronikaszabova
10. feb 2018

Si tehotna, nie chora, ani nemas ziadnu pohlavnu chorobu ;) ;)
Jasne, ze mozes sexovat 🙂

blairgossip
10. feb 2018

Vies co od kedy som sa dozvedela ze existuje superfetácia tak radsej nie :D a mne to aj pride take divne ze mat sex kym mas dieta v bruchu aj muzovi

sabinka277
10. feb 2018

Úplne v pohode my sa milujeme aj 3x za deň :D stým ze chodí na 3 týždne do zahraničia... A keď príde tak si to patrične dobehneme 🙂

adrestia
10. feb 2018

My sme to radšej neriskovali a mali sme orálny sex.

evittam
10. feb 2018

@blairgossip Takze 9mesiacov bez milovania?
@s_lovenka Suhlasim s
@veronikaszabova a btw.vela žien ani nevie v 5.tt,ze je tehotna....

evittam
10. feb 2018

@adrestia Co konkrétne "ste neriskovali"? Teda pokial si mala normálne tehotnestvo.

evittam
10. feb 2018

@sabinka277 😁 Sex je jedna z veci, ktorú ani nenadrobis ani nedobehnes.😉

veroni_21
10. feb 2018

@s_lovenka
Si len tehotná 😉 nie chorá.
Ak budeš mať tehotenstvo bez problémov a komplikácií tak môžeš 🙂

@blairgossip Tak si môžete dať kondóm, ak sa bojíš superfetácie aj keď si myslím že prevdepodobnosť tu je 1:1 000 000 😀
Príde mi divné že pred tehotenstvom ste mali spolu sex práve kvôli tomu aby si bola tehotná a keď si tehotná tak vám to je divné 😲 No neviem, ale klobúk dolu 9 mesiacov bez sexu+ ďaľších X pár týždňov po pôrode.

adrestia
10. feb 2018

@evittam Mala som normálne tehotenstvo. Priateľ sa však obával, že môže mne alebo dieťatku nechtiac ublížiť.

evittam
10. feb 2018

@adrestia A cim konkrétne?

katren
10. feb 2018

@adrestia akoze ako ublizit 😀

adrestia
10. feb 2018

@adrestia Bál sa, že by som mohla krvácať alebo potratiť. Ani mne sa predstava sexu v tehotenstve príliš nepáčila.

adrestia
10. feb 2018

@katren Keď je ti to také smiešne, mala by si navštíviť psychiatra.

evittam
10. feb 2018

@adrestia Psychiatra by si skor mala navštíviť ty. Nakolko ak mas normálne tehotenstvo milovanie je normalna prirodzená vec. A ak by si potratila tak určite nie kvoli milovaniu. Tehotenstvo nie je choroba. Opytaj sa svojho gynekológa.😉

noemikatka
10. feb 2018

Milovanie v tehotenstve vam moze zakazat len gynekolpg ak vam nieco je ale inak ho aj gynekologovia odporucaju mnhohym mamickam hlavne pred porodom aby sa zena otvorila ked je babo v brusku viac ako treba doktor odporuca sex aby prislo co najskor k porodu to ste nevedeli?

michaelkanr
10. feb 2018

@adrestia nic si z tych ustipacnych komentarov nerob🙂 mne napr. moj gynekolog odporucil sa v prvom trimestri sexu tiez vyhnut. Chlapi tiez mavaju zabrany, kazdy je iny a treba to respektovat. Rovnako nie kazda tehotna zena sa citi na milovanie, ak je tehotenstvo spojene navyse s nevolnostami a pod, tak sa niet comu divit. Chut moze nabehnut v druhom trimestri. Neexistuje univerzalna rada, kazd nech kona tak, ako jemu vyhovuje.
My sme v prvom tehotenstve mali celibat od zaciatku do konca-prezili sme to🙂 v druhom -sucasnom- To je inak, ale nedovolila by som sa na zaklade toho vysmievat z pocitov ineho cloveka.

evittam
10. feb 2018

@michaelkanr Nikto sa tu nevysmieva z pocitov a odporúčaní gynekológa.

noemikatka
10. feb 2018

Ako sa ty rozhodnes tak budes je to tvoja vec ako ty urobis ci ho uz budes mat alebo nie mozno budes mat nan velku chut a vyzlecies partnera tehotne zeny mavaju chute na sex viac ako predtym

adrestia
10. feb 2018

@michaelkanr Ďakujem za Tvoj názor 🙂 Ani nám to gynekologička neodporučila v prvom trimestri a keď som už mala väčšie bruško ani sme po tom neúžili.

noemikatka
10. feb 2018

@michaelkarn to vas partner vydrzal bez sexu 😲 neverila som ze este taky muzi existuju ktory ked nemaju sex od svojej nejdu za inou .....

michaelkanr
10. feb 2018

@noemikatka vydrzal este dlhsie🙂 podla mna je to hlavne o hlave-ked niekto chce podvadzat, tak si dovod na podvadzanie najde vzdy. Ked nechce, tak podvadzat nebude, aj ked su taketo okolnosti.
Samozrejme, manzel nebol uplne bez mojej pozornosti🙂

lenkaaw
10. feb 2018

Ja kvoli placente preavia totalis nemozem mat sex ale pravdupovediac mi to ani nechyba. Manzel to uplne chape aj ked mu to chyba ale povenovat sa mu da aj inak ;)

mirkavic
10. feb 2018

suhlasim s @adrestia -hneď na teba "štekajú" pritom my sme to mali rovnako, bez sexu dole od kedy som vedela ze som tehotna az do konca sestonedelia...mne to bolo akosi neprijemne kedze som uz vedela ze sa vo mne vyvija drobcek naco by zas "pchal" dolu...mne to nechybalo, ani jemu nie...da sa aj inak 😉

mirkavic
10. feb 2018

a navyše kamarátke sa spustil pôrod v 35tt len kôli tomu že si jej muž nedal pozor a šiel do nej...viem že sa tu pýtaš na začiatok tehotenstva, nehovorím tým teraz že sa to stáva každej to nie ale radšej sa vyhnúť ako mať potom výčitky v pokročilejšom štádiu...možno aj preto som mala akúsi brzdu..a nechýbalo mi to 😉

hosaro
24. mar 2018

no môže dôjsť k superfetácii

domculik
24. mar 2018

Superfetacia je u ludi tak maximalne nepravdepodobna ze to uz by som naozaj zvolila inu vyhovorku. Podla mna sex pocas tehotenstva pokial lekar nepovie inak a pokial sa obaja citite v poriadku nie je ziaden problem. A kto sa boji superfetacie, stale moze pouzit kondom ! :D

lucinka1645
29. máj 2018

Mňa v 5 tt po sexe začalo veľmi bolieť brucho, akoby sa mi spúšťali krámy, tak som sa vydesila a pýtala sa na to ženského. Neodporučil sex do 12. týždňa, povedal mi že tie sťahy maternice môžu vyvolať potrat. Pritom som nemala žiadne krvácanie ani nič ani nemám rizikové tehotenstvo. Tak poslúchneme a v 12. týždni sa na poradni opýtam či už môžme 🙂

sonka1981
8. jan 2019
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

ak nebudete experimentovat a predvadzat akrobaticke kusky, tak prečo nie. Ked som bola tehotna a manžel bol preč, a dostala som chut, kludne som vytiahla aj vibrator. ved na tom nie je nič zle. Dietatku to neuškodi

zabka788
15. jan 2019
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

neubliži to ani tebe, ani babatku. AK chceš skusit s partnerom 9 mesiacov počas tehotenstva nesexovat a potom ešte po porode, skus to, ale neviem či je to ruzumne. Chlap bez toho nevydrží ani jeden den. ALebo to skus s nejakou hračkou

essenceee
24. máj 2019

pokial sa neprovozuju žiadne extremne praktiky, tak to neubliži ani tebe, ani dietatku. Len neviem ako u ostatnych, ale u nas bol menši problem a preto sme počas mojho tehotenstva použivali rozne geliky, aby to lepšie klzalo. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre