Sex v 10. týždni

kikina150892
18. dec 2023

Som rok pol po spontannom potrate a som zas tehotna. Nam uz 3 rocneho synceka. Chcem sa len opytat ako je to s pohlavnym stykom? Mam strasnu chut ale aa bojim kedze uz raz som potratila. Som v 10tt. Pri prvom tehu som sa nebala ale teraz po tom potrate sa bojim Dakujem za odpovede.

isadoraisa
18. dec 2023

@kikina150892 ak gynekolog vyslovene nezakazal, tak preco nie

anjelicek26
18. dec 2023

Na toto ti nikto neodpovie... my sme klasicky sex nemali odkedy sme maleho splodili... strach je silnejsi ako cokolvek ostatne... ani nam to lekar ale neodporucal vzhladom na zasivany krcok, heparinove injekcie, proste jedno z druhym tretim... ked vy mate bezproblemove tehu, neni dovod sex nemat, proste pomalsie, opatrnnejsie, niektore polohy vynechat.

majlo1234
18. dec 2023

Pokial lekar nepovie inak, kludne mozes. Zdravy prosperujuci plod je dobre chraneny

stellarstar
18. dec 2023

@kikina150892 toto sa pýtaj tvojho gyn keďže on pozná tvoj zdt stav

beata110
18. dec 2023

@kikina150892 ja som sa nato pytala doktora hned pri potvrdeni tehotenstva. Povedal ze mozme mat ale taky dochodcovsky😆 ale najlepsie bude ak aspon zavolas a spytas sa.

kikina150892
autor
19. dec 2023

@beata110 idem vo stvrtok na kontrolu tak sa opytam dakujem 🙂

dejna_
20. dec 2023

@kikina150892 ja som sa pýtala gynekologicky, bola som po 2 potratoch a ona mi nedoporucovala do 12-13 tyzdna. Pre istotu keby náhodou sa niečo stane aby som si to nevyčítala, každopádne je pravda ako píšu aj vyššie že zdravý plod je chránený. Ale my sme sa zdržali, zapoj fantáziu a uspokojis muža 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre