Sex v 7. týždni

modrinka1
13. dec 2014

Ahojte som v 7 týždni, chcem sa opýtať že či môžem sexovať, veľmi sa bojím keďže som už raz potratila(10 týždeň),

beatrice1607
13. dec 2014

Co ti povedal gynekolog?

stastnamamulka
13. dec 2014

To je hadam otazka pre tvojho gynekologa,ale osobne by som pockala do ukonceneho 12tt😉

gaby21
13. dec 2014

@modrinka1 Ja ti poviem iba tolko, pokial je plod zdravý a dobre uhniezdený možeš robiť čo len chceš, trebárs vyliezť aj na najvyššiu horu sveta a nič sa nestane, vačšina potratov je iba kvoli tomu, že s plodom nebolo niečo v poriadku a príroda si to jednoducho vyriešila po svojom, zbavila sa ho, kruté ale pravdivé 😖

modrinka1
autor
13. dec 2014

@gaby21 ďakujem tak trochu si ma ukľudnila, mám veľký strach totiž to 😖

terry658
13. dec 2014

@modrinka1 Pokial enmas nijake problemy,kludne sa milujte hoc aj kazdy den. No ziadne sadomas,alebo nejake divociny,skor nezne a romanticky. Predsa opatrnosti nebyva nikdy dost.

mawka
13. dec 2014

@gaby21 suhlasim uplne. ja som s malym v prvych tyzdnoch jazdila na koni, kym som vedela, ze uz je to tam. a lekar mi potom povedal, ze pokial som ho pri klusani a cvalani zo seba nevytriasla, ze sa urcite udrzi 🙂 a tak aj bolo. aj s prenasanim 😀 a tiez som mala obavu lebo predtym som potratila, bala som sa, ci sa nemoze nieco stat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre