Som tehu, ale na sone vidieť len gestačný vak

martuska90
31. mar 2015

Caaute babule...
Dnes som bola u doki s tym ze som mala cca 8 tehu testov pozit. a meska mi M...
Podla kalkulacky som 7tt...ale na sone je len gestacny vak 11,8mm...doki mi len povedala ze podla sona som asi len v 4tt....Objednala ma AZ za 3 tyzdne vraj by uz malo byt srdiecko...
No dovtefy sa asi zblaaaznim od strachu...
Mate s tym niekdo skusenost???
Dakujeeeem za kazdu odpoved ;)

zuzicek88
1. máj 2015

@martuska90 vraj sa ma cakat najmenej tri tyzdne,ale ja ako som prestala krvacat a citila som sa tak,ze chcem,tak vtedy to bolo uplne hadam dva dni po krvacani,tak pomalicky postupne,nemusis sa nicoho bat...

martuska90
autor
1. máj 2015

Taak to bolo kolko po kyrete...
Bo ja som tyden a 2dni 😒
A uz som aj v poho..len ma vystrasili niektore komentare ze sa musi cakat ako pri sestonedeli bo inak hrozi infekcia a krcek moze krvacat...atd ☹
@zuzicek88
@zuzicek88

saaralota
3. máj 2015

@martuska90 my jsme ještě nezačali. Čekám na kontrolu po první menstruaci, jakoby po šestinedělí. Měla jsem malé poranění na čípku při tom zákroku, krvácelo to, tak to nechci pokoušet. Navíc jsem skoro měsíc spinila... Nechci si zbytečně přivodit další problémy.

saaralota
3. máj 2015

@martuska90 v nemocnici mi taky nařídili dodržet šestinedělí, kvůli riziku infekce. Ale tomu by se snad dalo trochu předejít kondomem.

zuzicek88
3. máj 2015

@martuska90 no ja som tolko necakala,myslim si,ze kazda zena vie sama ako sa citi a ci je uz nato pripravena

martuska90
autor
3. máj 2015

@saaralota
@zuzicek88
Noo veruu vaham...bo uz sa citim uuuplne Ok a pripravena..No tie clamky ma odradili..
Tento tyzden mam mat vysledky z histllogie..tak poviem tej doki co mi robila kyret ma pozrela ;)
Aaale dalujem za rady

rearo
5. máj 2015

Ahojte poradí mi niekto prosím...7.4.2015 mi bolí vkladane 2embrya včera 4.5 som bola prvý krát na sono dr.povedal tehotenstvo tam je ale plody vôbec.nevidí...mám dojst za 2 t....taký strach mi nahnal,vôbec nekrvacam,nespinim...a nič nevidí...moze byť že tam ozsj nič neni.ale tehotná som...poraďte prosím.

zuzicek88
5. máj 2015

@rearo neboj sa,este je skoro,nic neni stratene,hlavne but kludna a mysli na fazulky v brusku.Silno ti drzim palce 🙂

ajajaj00
5. máj 2015

Ahojte dievcata,ja som tiez bola v takomto strachu ked sa nam konecne po roku podarilo otehotniet..tehotna som bola hcg hormon stupal ale na sone nic mebolo vidno..citila som sa velmi dobre az po tyzdni som zacala spinit tak sme ani nesli na dovolenku a bolo to mimomaternicove...zobrali mi lavy vajcovod..teraz je uz maj snazime sa ale zatial nic beriem inofolic a stvrtok ide na folikosku tak som zvedava

rearo
5. máj 2015

@ajajaj00 ja to mám na správnom mieste,aj tehotenstvo tam je len ich nevidí,povedal zr mozu byť skovane ale môže sa stat že tam aj nie sú.som na nervi...

ajajaj00
5. máj 2015

rearo neboj sa vsetko bude ok mysli len pozitivne,treba pockat este je skoro

ajajaj00
5. máj 2015

@rearo hlavne bud kludna 😉

rearo
5. máj 2015

@ajajaj00 ďakujem...ale je to už mesiac od vkladu aj to je skoro?

ajajaj00
5. máj 2015

Priznam sa ze nemam skusenosti s vkadom zatial to este odkladame a verime ze sa nam to podari prirodzene...moja kamaratka ide dnes prvy krat na vklad tak som zvedava dava si vkladat jedno
@rearo

juditam
5. máj 2015

@rearo myslím že je..ja som mala vklad 17.2., test z krvi 28.2. a 3.4. a prvé sono 21(alebo 24).4 a bola som podľa pms 7+5 a podľa sona 7+1 a 7+0...baby majú 4,5 roka...držím palce,hlavne kľud.

rearo
5. máj 2015

@juditam tiež ti dr.povedal že tam nič nevidí???

juditam
5. máj 2015

@rearo ja som už bola v pokroč.štádiu,už srdiečka boli....ty si mala vklad len teraz 7.4....na sono je príliš skoro...ver bublinkám že to zvládli a užívaj si...držím palce.

rearo
5. máj 2015

@juditam dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre