Som v 5tt a stále zvraciam.

krasinka
1. mar 2020

Ahojte baby som v 5tt a neskutočne mi je dnes na vracanie všetko čo zjem tak vyvraciam je to normalne ? Či navštíviť lekára pri prvom tehu som sa stymto nestretla.
Dakujem pekne

nevludna
1. mar 2020

@krasinka je to normalne. Najdes v starsich diskusiach, co ktorej pomohlo. Vyskusaj.
Mne pomahalo kysele-pomarance, citronova voda
Zazvor

jana2210
1. mar 2020

@krasinka ahoj kazde tehu je ine..ja som pri oboch vracala od 6tt do 20tt cely den.... pri najblizsej kontrole to mozes spomenut dr ale pokial babatko bude rast je vsetko ok...Len vydrzat

kevama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evuska135
1. mar 2020

Pocitaj s tym ze to odteraz bude casto, mne v 6tt zacali 24hod nevolnosti, asi tyzden som len predychvala 😓

veonika303
1. mar 2020

Mne začali tiež od 6 týždňa to bolo nekonečné vracanie teraz som v 17 týždni a,ešte sem tam sú nevoľnosti každý 2-3 deň, nepomahalo nič len vydržať a kľud

jaskolka
2. mar 2020

Je to normálne,skus jest to, na čo máš, chuť, nerieš extra zdravé veci, sú ženy, čo jedli celé mesiace len rožky, či piškóty, a podobne. Nevoľnosti skrátka patria k tehotenstvu, je to aj znak, že všetko je ok, plod sa vyvíja. Ja síce nevraciam, ale od 6 týždna mi je v kuse "zle" taky pocit pokazené ho žalúdka, alebo "ako po opici" pomáhajú mi džúsy, mandarínka, a tvaroh, cottage, ten u nás, teraz ide na kila😃. Skúšaj hocičo, aj kyslé rybky s piškótami, ak ti pomôže, jedz hocikedy, aj v noci.A veľa piť, voda, minerálka, citrónový čaj. Proste o len prežiť, inak nič. Samozrejme, ak by si v sebe ani vodu neudržala, tak určite povedz doktorovi, sú aj lieky, lebo to už by mohlo byt nebezpečné. Úplne v najhoršom prípade sú infúzie, to už je ten vrchol, keď zena v kuse zvracia.

aneta04
2. mar 2020

Ja sa pridavam, zacinam 12 ty tyzden a do minuleho tyzdna ma len napinalo, ce ly den.. teraz to uz zomna ide aj von. V lekarni mi dali tabletky Antimetil. Mne dost pomohli dva dni sa to uz da vydrzat..

kiki68
2. mar 2020

Prvy krat mi bolo blbo v 6 tt, to bolo len take varovanie. Showka ako z filmu prisla od 8tt , to som strasne grcala. Striedal sa vlci hlad a zvracanie. Po 14 tt preslo.

petram_h
2. mar 2020

@krasinka ja som teda v 9tt a mávam celodňové nevoľnosti a keď tak občas mi zaberie banán alebo piskoty 🙏🏻

krasinka
autor
2. mar 2020

Baby aj vás boli stoho vracania žalúdok ?

katren
2. mar 2020

@krasinka samozrejme....a povedz to aj dr...ja som mala potom uz tusim aj bielkoviny v moci, sestricka sa hned pytala, ci som cestou na poradnu vracala (a veru nie len 1x) a dr mi dal potom nejake lieky....a ze ked to neprejde, necha si ma tam...ja som prve tehu schudla 15kg....

sunny_g
28. mar 2020

U mňa v prvom už od 4tt som vracala až do nejakého 15tt. Aj v nemocnici na infuzky sme museli byť pár dní. Ak to potrvá pár dní, zavolala by som lekárovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre