Som v 6 týždni a nevidno žlté teliesko

ayka2
19. mar 2012

Ahojte, dnes som bola prvykrat u doktora na vysetreni. Mala by som byt v 6tt, ultrazvukom nebolo vidiet zlte teliesko. Mate s tym niekto skusenost? Som objednana opat na buduci tyzden na kontrolu. Dostala som Duphaston, vraj to je este mozno skoro a buduci tyzden sa objavi. Neviem ☹

stastnunka
19. mar 2012

u mňa doktor videl na začiatku 5tt, držím palce

bambi2
19. mar 2012

@ayka2 v 5tt by uz malo byt videt. ale moze byt, ze si mala posunutu ovulku a otehotnela si neskor. ja som tiez otehotnela 6 dni pred ms. a najlepsie je ist k dr. az v tom 7- 8tt ked uz bije srdiecko... ono ked ide clovek skor, nic nie je videt a potom vsetci len stresuju. a to nestoji zato!!!

ayka2
autor
19. mar 2012

@bambi2 dakujem, to s tou ovulkou by mozno mohlo byt. podla mna som ju mala dost neskoro. dufam, ze si to iba nenahovaram..buduci tyzden uvidime..len musim cakat 😢

anjelicek26
19. mar 2012

Na konci 4. tyzdna uz byva, najneskor na zaciatku piateho, ale ak bola ovu posunuta, tak to tak nemozes brat. Drzim palce, nech o tyzden uz je vsetko, co ma byt.

bambi2
19. mar 2012

@ayka2 drzim palce!!!!! neboj, moze to byt oneskorene!!! a dufam, ze aj bude!!!! 🙂

ayka2
autor
19. mar 2012

dr. mi ukazoval nejaku malinku bodku, ze snad to bude ono. tak dufam, ze hej..

bambi2
19. mar 2012

@ayka2 a v kolkom by si mala byt podla mrchy ale presne tt a dni?

ayka2
autor
19. mar 2012

@bambi2 malo by to byt 5tt a 5dni, kolegyna mi povedala, ze ju poslal doktor domov, lebo tiez nevidel toto teliesko. ze ma prist v 10tt. a vtedy uz bolo vsetko vidiet a bolo to v poriadku. ale ked ho ma byt vidiet skor, bojim sa..

bambi2
19. mar 2012

@ayka2 no ked to mas o tyzden posunute, tak by to bolo 4tt a 5 dni a to nemusi byt este videt. ja nechapem tych dr. preco neberu tehotne, ak nie su ziadne problemy od toho 7-8 tt. ved by to mali vedet, ze vtedy nic nie je videt!!!! im ide asi len o prachy zrejme, si to inak neviem predstavit. ked zena nema bolesti, nespini, nekrvaca, tak neviem preco sa nerobi sono povinne az 7- 8 tt 😖 skor to nema vyznam!!!

ayka2
autor
19. mar 2012

@bambi2 dakujem, si zlata 🙂 bola som hrozne hrr do toho, ze chcem vediet ci je vsetko v poriadku. a teraz mozem rozmyslat. 😖

bambi2
19. mar 2012

@ayka2 hej, aj ja som sa uz raz poucila. oni zvyknu strasit mimomaternicovym tehotenstvom ked tam nic nevidia. ale ja to nechapem, preco nepovedia hned v telefone, ze je este skoro, pridite az v 8tt ak mate nejake potiaze, ozvite sa skor... potom zeny len rozmyslaju nad tym najhorsim 😖 viem, ze zeny do toho hrnu ale casty utz je podla mojho nazoru skodlivy. ja sa teraz chystam az v 13tt na prvy utz 🙂

zabka132
19. mar 2012

ja som bola 6tt+2 a bolo vidiet len dutinku. O tyzden tukalo aj srdiecko 🙂 ....termin podla ms mam o tyzden aj nieco skor ako podla sona. Tiez som sa bala, ked som po tyzdni sla na to opakovane sono...ale ked dokina povedala, ze je tam akcia, tak mi spadol kamen zo srdca 🙂

ayka2
autor
20. mar 2012

Dakujem kocky, snad aj ja pridem v stredu a vsetko bude tak ako ma, aj s telieskom a mozno uz aj srdieckom 😀

kvetinqa
22. mar 2012

@ayka2 ako si dopadla?

ayka2
autor
22. mar 2012

@kvetinqa na kontrolu idem az buduci tyzden v stredu. takze stale cakam a rozmyslam a hladam kadeco na internete. zda sa mi to strasne dlha doba ☹

ayka2
autor
28. mar 2012

ahojte, chcem doplnit tuto temu. dnes som opat bola u lekara a uz bolo vidiet aj zlte teliesko aj bijuce srdiecko 😀 dakujem ze povzbudive slova, naozaj som mala radsej este tyzden pockat a zaobisla by som sa bez tychto stresov. no ale co, ked som nemohla vydrzat 😉

aprilka9
28. mar 2012

ayka2 gratulujem, musí to byť naozaj fantastický pocit, keď vieš, že už bije srdiečko. Ja som v 5tt +4 a v stredu idem na krv. A už by som tiež chcela počuť takúto správu, no zrejme si musím počkať. Veľa šťastia prajem

ayka2
autor
29. mar 2012

@aprilka9 ja idem na krv az 17.4, vtedy dostanem aj tehu knizku. je to fakt super, ked po tych stresoch blika malinke srdiecko na monitore:D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre