Som v 7. týždni a necítim žiadne tehotenské príznaky

lucianellamartin
5. jún 2013

Ahojte babuľky chcela by som sa spýtať na váš názor či ste to niektorá mali tak ako ja. Som v 7tt a vôbec nemám žiadne tehu príznaky okrem toho , že ma bolia prsia a sem tam pociťujem tlaky v podbrušku a aj hlienik je a aj unavená som celkom dosť inak nič. Nebýva mi zle, nemávam závrate proste nič. Myslíte, že to je v poriadku?K lekárke som objednaná na ďalšiu prehliadku až o týždeň a tak sa bojím či je všetko ok alebo mám utekať za ňou? Ďakujem za každú jednu odpoveď

lucianellamartin
autor
5. jún 2013

Asi som to zakrýkla mám pocit ako keby má prísť mrcha dnes sa teda maternica asi rozhodla cvičiť a trénovať lebo celý deň tam cítim tlak tak snád je to len ten najlepší príznak 🙂

dudduli
5. jún 2013

ja som sa dozvedela ze som tehotna az v 11 tyzdni 🙂,totalne bez priznakov,akychkolvek,takze ziadne stresy a uzivaj si to,bud rada ze ti nic nieje 🙂

matuskova003
6. jún 2013

ahoj 🙂 mne vobec nebolo zle, neskor, asi v cca 10tt sa manzel nemohol sprchovat so sprchovym iba tak nasucho lebo ked si lahol vonavy tak ma napinalo 😀
ale nezvracala som, ani raz !! 🙂 neboj sa , všetko bude super !!! 🙂

lienka1701
6. jún 2013

nič sa neboj...ja som do konca 12tt prevracala...bolo mi zle od žalúdka, prsia ma boleli...podbruško...samozrejme tehu výtok potom nastal...chcela som aby to rýchlo prešlo....teraz je tehu švagriná a jej vôbec ani zle ani závraty...len ju trošku bolia prsia a sem tam bolí podbrušku inak nič...som sa čudovala...že ja som behala stále po záchode a on bol môj naj kamarát a švagriná úplne v poho...ale je fakt pravda že každé tehu je iné...každá z nás má iné telo a inak to znáša...tak sa neboj a užívaj si to....

dajana87
10. jún 2013

bud rada, ze nezvracias na kazdom kroku ako ja... som v 11 tyzdni a uz asi 5 tyzdnov vraciam... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre