Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 8 týždni a krvácam svetlú krv. Poradíte?

lucka1789
1. sep 2012

Som 8tyzdni tehotenstva caka ma sono lenze vcera vecer som mala hnedkasty vytok a dneska uz krvacam mam taku svetlucku krv ☹ isli sme na pohotovost tam ma poslali domov zo slovami ,,ze ony nevedia co maju somnou robit´´ zo slzami v ociach som isla domov a zmierna uz s tym ze sme o malinke prisli nase malinke a vytuzene 😒 bude mi dlho trvat kym znovu otehotnem ??? ☹ prosim poradte mi niekto ??? ☹ ☹

jaruska74
1. sep 2012

nestracaj nadej nic nemusi byt stratene, pockaj do pondelka a chod k lekarovi 🙂 drzim palce

lenadka
1. sep 2012

Ahoj, nevešaj hlavu, ešte to nemusí znamenať že o dieťatko prídeš, len treba ísť do nemocnice na rizikové, mali by ťa prijať na hospitalizáciu bez debaty. Mňa tak prijali a to som bola v 6tt 😅. Tiež som trolinku krvácala a malá má už 2 rôčky. Neviem na akej pohotovosti si bola 😅 ak na tej obyčajnej tak tam naozaj nemajú čo s tebou urobiť, ale aspoň ťa mohli nasmerovať. Šup šup, pobaliť základné hygienické potreby a poklusom na oddelenie, nasadia lieky a urobia všetko preto aby sa "bublinke" darilo.

zlatanka
1. sep 2012

Ahoj neboj sa moze sa stat ze krvacas a babo je urcite v poriadku.skus najst ma MK viac tem o krvacani viac maminiek ma stym problem.a rano hned utekaj k.doktorovi.nemozes iste na inu pohotovost do ineho mesta?skus aby sisi bola ista ze je vsetko ok.drzim palceky nech je drobcek v poriadku.

janie80
1. sep 2012

A bola si na gynekologickej pohotovosti? 😕 tam zvyknu urobit utz, skontolovat babo, nasadit duphaston, alebo rovno hospitalizovat a pozorovat... 😔 drzim palce...

maminabobo
1. sep 2012

Neviem na akej pohotovosti si bola, ale z nemocnice z pohotovosti ťa nemôžu poslať domov bez gyn. vyšetrenia!!!

uberfrau
1. sep 2012

Ahoj, ja som v 9tt zacala krvacat (svetlo cervenou krvou) ..zistila som to v buse z lietadla :/ .. Bolo to sposobene zrejme tlakmi ktore sa menia pocas letu ..Ku dr. som sa dostala az na druhy den rano a vsetko bolo ok.. Dostala som lieky, mala som kludovy rezim a maleho sme zachranili 🙂 Takze, hlavne mysli pozitivne a drz sa!!

miros_dh
1. sep 2012

Ja som tiez v 7tt zacala krvacat po ceste v lietadle.. Mala som placentu odtrhnutu na 35% od maternice a kludovym rezimom a liekami sme nase zlaticko zachranili

sunny170
1. sep 2012

ahoj, ja som krvacala v 6 tt. nechali ma v nemocnici 2 tyzdne, lebo este malemu nebilo srdiecko, dali mi ascorutin a duphaston a pichali mi inkeksie proti krvacaniu. dnes sme v 20 tt a vsetko je zatial ok. Moj gynekolog mi vysvetlil, ze v maternici mozu zostat pozostatky krvy z predchadzajucej menstruacie a tiez tym, jak sa vajicko umiestnuje, ako sa zachytava na stenach maternice, vtedy moze zena krvacat. tak ti drzim palce a nevesaj hlavu🙂

minnie55
1. sep 2012

okamžite utekaj na gynekológiu!!! Musia ťa vyšetriť, a to ani nemusíš ísť na pohotovosť, aj na klinike je non stop ambulancia. Čudujem sa, že si sa nechala takto odbiť. Zabojuj o svoje dieťa!!!!!!!!!!!!!!!!

lucina26
1. sep 2012

Ahoj..aj ja som krvacala do 9 teho tyzdna. Dr. mi predpisala duphaston a ascorutin a dnes som uz v 22tt. Tak isto ako aj sunny170 mi lekarka vysvetlila ze to mozu byt pozostatky z predoslej menstruacie. Tak hlavu hore a drzim palceky 😉

biancarv
1. sep 2012

ahoj, aj ja som začala krvácať v 6 tt. , nasadili mi duphaston a nechali si ma tam vyše týždňa na pozorovaní, duphaston som po prepustení z nemocnice vysadila, nakoľko mi z toho bolo strašne zle a bolela ma hlava, keď som to prestala užívať tak mi už bolo dobre. Samozrejme môj gynekológ o vysadení lieku vedel. Sa čudujem, že ťa normálne nevyšetrili a poslali domov 😒 to je divné, ja som bola priamo na gynekológii lôžkovej časti a bolo to ešte uprostred noci, nešla som na pohotovosť, ale priamo tam, určite sa nedaj odbiť, to krvácanie nemusí nič znamenať, mohla ti prasknúť nejaká cievka v pošve a podobne , držím palce nech všetko dobre dopadne papa

hankakhomsi
1. sep 2012

ja som sa.dnes s.pohotovosti vratila som v 8+5 mala som jemne hnede spinenie skontrolovali vsegko ok dostala som duphostan a pn 14 dni.. hlavu hore chod na pohotovost

lucka1987
2. sep 2012

treba ist do nemocnice na prijem.... tam ta vziat musia, vysetria ta, pozru na UTZ ... . nechapem ako ta mohli poslat domov.... jedine ak by si bola na obycajnej pohotovosti pre dospelych a nie gynekologickej....

chod a nezmieruj sa s tym, ze si prisla o babatko, ja som dva krat takto krvacala, uz silno cervenou krvou.. raz sa babatko zachranit podarilo.

murinka
2. sep 2012

co robis doma????? 😕 😠 😠 ked mas za sebou zdravotne problemy a krvacas a ty namiesto toho aby si sla na pohotovost este raz tak mas taketomyslienky?!nedaj sa odbit v nemocnici!!!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli