Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 8 týždni a prestali ma bolieť prsia. Môžem potratiť?

26kaja12
14. nov 2012

bojim sa ci sa nieco nedeje. doktorka mi predpisala utrogestan na udrziavanie. mohla by som aj napriek tomu potratit? Dakujem za odpovede

ematko29
14. nov 2012

nesleduj sa tak,vvšetko sa počas tehotenstva mení,mna tiež asi nejak tak prestali bolieť prsia,z vlastnej skusenosti ale viem,že žena začína byť ako tak kludnejšia ked zacíti pohyby,apotom sa zasa bojí či tie pohyby niesú málo alebo vvelmi časté.vždy je nejaky dôvod pre aký sa žena znepokojuje.aked sa bábo narodí sa zase bojíme abojíme celý život 😀

ludka140281
14. nov 2012

bolest prsnikov je sprievodnym javom tehotenstva to ano,ale ked nebolia nemyslím,že to by znamenalo ,že niečo nieje ok...každa mame niečo ine..... niekoho boli hlava,niekto zvracia,iny zápcha......je toho vela.......no lekarka by asi najlepšie vedela po ultrazvuku.....potrat hrozí hocikedy,hocikomu,neda sa z tvojich par viet určit o čo ide,ved len o prsiach pišeš..nevieme či maš ine važne dovody,napr.krvacanie.... takže najlepšie pomôže lekar 🙂 držím prsty

sendy182
14. nov 2012

kľudový pohodový režim......žiadne ťažké činnosti.........prsia ťa nemusia bolieť celé tehotenstvo...........väčšinou je to na začiatku keď sa mení a zvýrajňuje dvorec.....maj pozitívnu energiu......teš sa......v prípade komplikácii pôjdeš do nemocke i tam to vedia žienky vydržať i do pôrodu a zvládnu to...........neboj držím palce 🙂

nicky07
14. nov 2012

@26kaja12 Ahoj... Dievčatá majú pravdu , prsia ťa nemusia bolieť celý čas. Mňa napríklad neboleli vôbec. Ja som vôbec netušila že by som mohla byť tehotná nič mi nebolo ani som nezvracala ani zmeny nálad, boľavé prsia , proste nič. Dokonca ani podbruško a kríže ma neboleli ako to bolo pri predchádzajúcich tehotenstvách... A predsa na teste svietili dve čiaročky a aj keď sa maličký chystal v 24 tt von nakoniec si to rozmyslel a rodila som po termíne. Hlavne to chce pokoj, nesledovať úzkostlivo každý jeden príznak či je alebo nie je. Skus si to užívať a veriť že všetko je tak ako má byť a dopadne to dobre. Každé tehotenstvo je iné tak si užívaj to že ti práve teraz nič nie je. Držím palčeky nech ti všetko dobre dopadne a nech máš za pár mesiacov naručí krásne zdravé bábätko...

lutia
14. nov 2012

mna boleli prsia len ked som pomali zistovala ze som tehotna a po case to preslo 🙂) netreba hned mysliet na najhorsie a treba klud a mysliet pozitivne...nie za vsetku malu zmenu hned musi byt potrat...

miss_stanya
14. nov 2012

mna prsia neboleli vobec, takze ako pisu baby, nesleduj to prilis, pokial nemas krvacanie a bolestive krce, ani nad potratom neuvazuj !!!!

vanda8
14. nov 2012

Ahoj 🙂 presne ako pisu baby.. Nic sa neboj a uzivaj si to,, si tehotna a je to krasny cas, nesleduj sa tak a mysli len pozitivne 😎
Ja ked som bola tehotna, tak si pamatam prve tyzdne ma boleli strasne prsia.. potom proste prisli dni ked to prestalo.. je to uplne normalne a myslim si ze na potrat by si urcite nemama mysliet... A myslim ze mna tiez prestali boliet tak okolo 8-9 tyzdna .. Ani sa nespamatas a coskoro budes mat pri sebe uzlicek radosti.. prebehne ti to tak ryyychlo 🙂 uzivaj si to a krasne a bezproblemove tehulkovanie prajem 😝

aymee
15. nov 2012

príznaky prídu a odídu niektoré zeny maju tehotenstvo plne priznakov a dlho, niektore priznaky vobec nemaju ziadne, nestresuj sa nad tym 😉

viskupovaandrea
29. aug 2014

Ahojte mam mensi problem,vcera rano som mala mensie spinenie alebo krv ani neviem co to bolo presne,potom pocas celeho dna ma boleli krize a brucho akoby som mala menzes ale som v 9 tyzdni tehotenstva a ja neviem ci som mohla potratit alebo je to normalne. Dnes rano ma bolia krize ako hrom a v podbrusku ma pobolieva ako pri menzese.
Mohla som potratit alebo je to normalne??
Toto je moje druhe tehotenstvo ale pri prvom som nic takeho nemala.
No bojim sa a moja doktorka ma volno az do utorka.

moni244
29. aug 2014

@viskupovaandrea šup na pohotovosť, radšej zbytočne ako to potom ľutovať

radina
29. aug 2014

ahoj, ja som tiez krvacala v 9 tt, ale bez bolesti. Sla som na pohotovost. Aj ma z casu na cas boli a picha v maternici aj v krizoch - moze sa ti roztahovat maternica. otazne je , ake velke su tie bolesti, ak su intenzivne a caste, tak radsej bez na pohotovost, trosku to pripadne aj zdramatizuj , aby ta neodpinkali. Radsej tam bez teraz cez den, v noci by si asi dlhsie cakala v rade.

majuska77
4. sep 2014

Ahoj,ja som v 9tyzdni a mna tie prsia este ani nezacali boliet.Stale som na to cakala ked bab vravelo ze ich tak bolia aj na dotyk.Cakam cakam a stale nic a srdiecko bije o sto tristo 🙂.

martina0220
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli