Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 9. týždni a vôbec nie som unavená. Je to ok?

kikus1993
23. júl 2015

K tomu ešte beriem Utrogestan, celý deň ne zaspí dokonca večer mám S tým veľký problém 🙂 nieje to troška abnormalne??

danulicek
23. júl 2015

Samozrejme, nie je pravidlom, že budeš unavená. Niektoré ženy sú unavené na začiatku, niektoré stále, niektoré až ku koncu. A niektoré vôbec 😉 V tomto "normálnosť" neexistuje. Tak si užívaj, že nie si unavená, ono to ešte môže prísť neskôr a už to neodíde 😀

zimmi1
23. júl 2015

@kikus1993 ja som tiez 1. trimester nebola vobec unavena, namiesto toho som zas mala non-stop nevolnosti, ktore prestali az zac.2. trimestra..takze, ak nepocitujes ziadnu z tychto neprijemnosti, tak si to uzivaj 😉

sany90
23. júl 2015

Ja jsem taky nebyla na me to doslo az ke konci 7 mesice kdyz uz jsem mela vetsi brisko a uz sem nevladzela...vtedy jem byla uz unavena spala jsem porad 🙂

libka1
23. júl 2015

to je dobre, nie? teraz neviem ci sa chvalis, alebo by si chcela mat trochu komplikovanejsi zivot 😀 uzivaj toho co mas, kym to mas 😉 ku koncu budes unavena dost...

vulka
23. júl 2015

Podľa mňa je to normálne. Veď niesi chorá ale tehotná.

orchidea123
23. júl 2015

Ja som zacala byt unavena az koncom siedmeho mesiaca ale to je normalne....

timi1012
23. júl 2015

Ja som cele tehotenstvo necitila ani unavu ani nevolnosti som nemala nic. Je to uplne normalne bud rada 😉 ( a 9tt je este oproti tomu nic co vsetko mas pred sebou takze to sa este moze zmenit) pekne tehu prajem.

prego81
24. júl 2015

@kikus1993 bud rada 😉 Ja som na tom bola podobne - cele tehotenstvo

reni1512
24. júl 2015

chcela by si byt radsej unavena? .... nechapem otazke, bud rada ze si rada 🙂 unavena budes este jajajaj 😀

katy2
24. júl 2015

To je zabava citat niektore problemy.... Som tehotna a velmi unavena, co mam robit?... Som tehotna a vobec nie som unavena, co mam robit?.... Som tehotna a je mi zle, co mam robit?.... Som tehotna a vobec mi nie je zle, co mam robit?... Som tehotna a mam krce, co mam robit?... Som tehotna a nic ma neboli, co mam robit?.... 😀 Je to sranda sledovat....
Inak, tehotenstvo je stav, nie choroba 😉

eaka
24. júl 2015

Podľa mňa to nie je normálne, utekaj k Dr

jabadaba
24. júl 2015

si srandu robis?

marina3
24. júl 2015

zlata 🙂 ti poviem zo svojej skusenosti, pri synovi som nebola unavena, ani som nevracala ani ma nenapinalo a pri dcerke unava jak frak a vracala som....nevravim ze to tak byva 100%tne ale zatial aj druhe baby co mi hovorili tak mali taketo prejavy pri chlapcoch a pri dievcatkach viac unava viac grckania

l3yla
24. júl 2015

Jasné že je to ok 🙂 teš sa ,že nemáš nevoľnosti 🙂

charlie1980
24. júl 2015

Nemusis byt unavena, ja som naopak nemohla spat. Cele tehotenstvo som nebola unavena. Za cele tehotenstvo ma raz naplo, uplne na zaciatku a pocitovala som iba zvysenu teplotu. A prve tyzdne som strasne vela pila. Keby mi natastlo brucho, ani neviem, ze som tehotna.

kadan
24. júl 2015

buď rada, ja som nevedela vyjsť po schodoch, už na 2 som lapala po dychu 😉

emilia25
24. júl 2015

Haha ja som toto hovorila mojmu gyndosovi ze sa vobec necitim ako tehu ziadne bolesti nevoľnosti chute nic proste a doktor na to budte radi a tieto veci prenechajte druhym ved v predoslycch tehu ste si uzili a veru je to moje dufam zdrave 4 tehu tiz som asi 9 tyzden.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli