Stále hladná tehuľka

miabucekova1997
10. nov 2016

Baby je normálne že od kedy som tehotná tak by som len jedlá a jedlá 😥😥😥 ešte som len na začiatku a pomalí budem mať 50 kíl :( na svoju nízku výšku :( čo bude na konci keď budem takto jesť :( každú chvíľku :(

zuzkka3
15. máj 2020

@ledgerka no žiaľ to nie je môj jediný príznak 😀 ja mam nevoľnosti, no nezvraciam a bola by som naopak rada, ak by sa mi podarilo.. Aspoň by ss uľavilo. Takto mi je nonstop zle, čo má núti jest, ale zároveň mi všetko totálne smrdí. Akože psycho 😀

zuzkka3
15. máj 2020

@ledgerka no mne pri pomyslení na zeleninu sa dvíha žalúdok a predtým som musela mať zeleninu pri každom jedle. Jednoducho povedané, prežívam každý deň kvázi opicu 😀 s tým, že musím tie nevoľnosti zajedať, lebo inak mi je ešte horšie. Takže mi väčšinou dobre padne bud niečo nezdravé alebo nejaké jednoduché jedlá. Ale každú hodinu až dve, proste staaaaaale 🙈 je to naozaj mega otravné. Tak snáď to čoskoro prejde 🙂

ledgerka
15. máj 2020

@zuzkka3 mala som take mozno 2 tyzdne kedy som mala blby pocit v zaludku a aj ma bolel, ale na hlade to nic nezmenilo. Stacilo len jest pravidelne a najest skor ako ma prepadol ten obrovsky hlad, potom to bolo v pohode. Takze skus po troske a vzdy skor ako budes uz nepricetne hladna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre