• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Svrbenie pošvy. Je to normálne?

31. mája 2014 
Ahojte tehulky, som v 3 mesiaci mojho prveho tehotenstva a potesila ma tato stranka, kde si tehulky navzajom radia, povzbudzuju... :slight_smile: Aj ja sa chcem poradit ohladne casteho svrbenia posvy. Co je na to dobre a ci je to normalne. Vdaka
17. apr 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janusa,tiez som v 3mesiaci,od zajtra idem do 4teho :wink: jaaaaj,a tiez ma toto trapi.. :angry: niekto radi vyplachy,no ja moc zastancom vyplachov v tehotenstve nie som...jedine co mi pomaha,je aspon 3x sa denne pekne vysprskovat,umyt intimnym mydielkom,lebo aj klasicke,i ked znackove sprchace mozu v tehu drazdit... vsak sa to aj hovori,zena by mala byt ako macka... :grinning: aspon mi to minule niekto splechol! :grinning: :wink:
17. apr 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyplachy v ziadnom pripade, oslabite prirodzenu floru v posve a mozte dostat infekciu, v kazdom pripade je dobre zajst k dokimu a ujistit sa ci sa naozaj nejedna o infekciu.
17. apr 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala s tým problémy, ale po tom to prešlo, ja som sa sprchola často aj 5,6 krát denne, ale som doma od začiatku
17. apr 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,presne moj nazor mywiel... :wink: doki vravel,ze vysledky su ok,tak to asi budem musiet prezit..i ked je to neprijemne,ale co koli drobcekovi nevydrzime.. :slight_smile:
17. apr 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skuste sa spytat v lekarni na nejaku homeopatiu, mozno vam nieco na to najdu a je to bez vedlajsich ucinkov! :wink:
17. apr 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby ja by som isla pre istotu k doktorke istota je istota moze to byt mykoza ale nemusi....ked som robila na gynde niektorym babam sa zistilo u alergologa ze to mozu mat aj zo zvys.prijmu sladkosti,parf.vlozky,mydla,sprchce,alergolog im odporucil detske mydla, ........... s tym vyplachom sa radsej poradte s doktorkou
17. apr 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som si teda v prvom trimestri vyplach nerobila, ved este nie je vytvorena hlienova zatka na krcku nie? Hadam nechcete prist o babo?! Mozno je to aj z meniacich sa hormonov, ze sa telo meni, ale v kazdom pripade treba ist na kontrolu, lebo ak je to mykoza tak to moze ublizit babu, urcite by som necakala. No ja som take nemala... :unamused:
17. apr 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mywiel ako sa mas ? to mas pravdu ja by som isla k doktorke urobi vyter a budete vediet
17. apr 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik za opytanie ja fajn, vcera som bola na plavani pre tehulky je to super a ty? :slight_smile:
17. apr 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahajte tak ja mavam tento problem casto tak si davam do posvy cipok vola sa Floragyn su tam len same laktobacili ktore potrebujete na obnovenie prirodzenej flory a zabjaju infekciu.
17. apr 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaga,a plodu to neskodi??ten cipok..
17. apr 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na kazde lieky hocico sa treba poradit s doktorom alebo najmenej v lekarni, neordinujte si sami veci, moja mama je magistra tak viem, ziadna samoliecba pri takychto veciach! Zavolajte dokimu a spytajte sa...
17. apr 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel ja tiez fajn dnes idem pre vysledky z hematologie tak uvidim, inac baby jest vela bielych jogurtov je ok,je vela pripravkov ktore obsahuju laktobacil a su dobre ale ked si tehotna daj si poradit od doktorky
17. apr 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel,sice trosku odbocim od temy,ale len na minutku,neda mi to... :grinning: pozerala som si albumy,a odpadaaaaaaaam z vasho kocika!!presne takyto styl chcem aj ja...to je ten bebe confort vanicka windoo???je neskutocny...az priam bozsky!!! :grinning: chcem sa spytat,kolko ta vysiel?az to nechces pisat takto,tak mi napis prosim IP..thanks :wink:
17. apr 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adik ano je to on higt trek, ale ja zijem vo Svajciarsku a tu ma vysiel komplet aj so sedackou do auta na 800fr. dost drahe ale je uzasny, pozri ako rychlo ho rozlozis jednou rukou... :grinning:

http://storage02.brainsonic.com/customers/redcats/20070404_globalMenu/index.html#poussettes_hightrek
17. apr 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si nikdy neliecila mykozu antibiotikam lebo tie mozu ublizit babu mne vzdy lekarka davala tento floragyn da sa normalne kupit v lekarni a su to cisto laktobacili,ktore sa ptrebuju nna obnovenie prirodzenej flory a viem ze to je neskodne lebo moja sesternica je doktorka farmacie a minuly rik bola tehotna a tiez ich brala ja nie som zastanca antibiotik.
17. apr 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaga ty uz ides zachvilku rodit ako vidim, uz aj ja by som chcela byt v 35t. :sweat_smile: :dizzy_face:
17. apr 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel strasne ti to prajem aby si mala tiez take cisielko ako ja....ja cele tehotenstvo len leziam...a o 3tyzdne ma caka cisarsky :slight_smile:
17. apr 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej? Moja tak drzim palce, neboj to bude ok. :slight_smile: Ja este robim a asi budem dokonca... :confounded:
17. apr 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel aspon ti tehotenstvo rychlo uteka :slight_smile: pozeram.ze budes mat dievca aj ja :slight_smile:
17. apr 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel...WOW WOW WOW...ten je nenormalne perfektny!!!!!! :wink: len som na to cumela... :grinning: a co sa tyka ceny,viem,ze je z tych drahsich,no zas na druhej strane som z tych,co na bezpecnosti a pohodli dietatka setrit nechcu... :confounded: a popravde,tento kocik rozhodne stoji za to...rozpravkovy... :sweat_smile:
17. apr 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja by som bola najradsej uz doma, uz tam chodim len preto ze musim, tu ak odides skor prides o matersku, ale spytam sa dokiho kedy asi ma vypise pred porodom ja by som chcela uz koncom maja ale uvidim ci bude suhlasit. :angry:
17. apr 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adik ja ked som vyberala, tak som lepsi ani nevidela, lebo som chcela nieco jednoduche, lahke, terenne aj do mesta aj do lesa a navyse vsetko sa da otocit jednoducho odkliknutim do oboch stran a je az do 4 rokov dietata, takze zakonito u mna vyhral. :grinning:
17. apr 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa sku nejak dohodnut s lekarom
17. apr 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No budem musiet ale on vie, ze robim len na 50% tak sa velmi neponahla... :angry:
17. apr 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa nejak vyhovorila,ze ta bolieva brusko a tvrdne ti to by mohlo zabrat :sunglasses: :sunglasses:
17. apr 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si praveze detskym mydlom uskodila :unamused:
dokina ma hned sprdla, ze ziadnym mydlom!!! len cistou vodou a aj to nie casto = staci 2x denne.
a nosit vzdusne veci, bavlnene gatky......
ja som mala s tymto problemy este pred tehu :confounded: .... svrbenie k zblazneniu..... :frowning2:
17. apr 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som mu vravela, predpisal mi len magnezium... :confounded:
17. apr 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem teda mna nechla hned doma a potom som zacala krvacat
17. apr 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm tak ja nemam nejaky problem, len 2-3x mi tvrdlo brusko a kedze nie som rizikovka tak asi sa neponahla...
17. apr 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok