• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Svrbenie pošvy. Je to normálne?

31. mája 2014 
musis to uz tiez nejak dobojovat
17. apr 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved jasne, len dnes to bude dlhy den od 13h30-22h00, uz sa mi nechce robit tak do vecera... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hadam za mesiac a pol ma uz necha doma.
17. apr 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, dakujem za tak vela odpovedi v tak kratkom case :slight_smile: Ja pouzivim Lactacyt je to gel na umyvanie intimnych casti tela. Kamaratka mi poradila vyplachy s pripravkom, ktory pripravuju v lekarni aj pre tehotne vola sa borax glycerin 10%. Mne to na chvilu pomoze, ale potom sa svrbenie vrati. Skusim s tym castym umyvanim a oralne uzivam laktobacily od firmy SWIS. Ale pre istotu, ked pojdem v utorok k lekarovi, tak mu poviem aby mi urobil kultivaciu posvy. Majte sa krasne
17. apr 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepšie je poradit sa z lekarom prve tri mesiace mi nedaval nič kvoli babatku az potom mi dal čipky neni to dobre sa stale sprchovat jest menej sladkeho a radšej potraviny čo obnovuju mikrofloru acidko a jogurty
17. apr 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom by sa mal zaroven preliečit aj manžel
17. apr 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Na to som sa prave chcela spytat, ci pri to svrbeni mozeme mat pohlavny styk. Ci to celu situaciu len nezhorsi.
17. apr 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A s tym Lactacytom mate niekotra skusenosti? Je to dobre?
17. apr 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janusa ak to znesieš pri tom svrbeni tak ja len s ochranou ono to može na teba preniest aj polovička ty možeš byt zdrava
17. apr 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj katka, dik za odpovede. Ak by nezabrali vsetky tie rady, tak by sa dal aj manzel vysetrit, asi to robi urolog / myslim kultivaciu.
Inak na fotke vizeras velmi mladucko a uz mas tri deturence.pekny den
17. apr 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak je to tak, ja som to preniesla na partnera, tiez sa stazoval, ze ho svrbi, potom to dal on zase mne.... :frowning2:
moja lekarka mi odporucila, ze aj on sa ma natierat mastou Candibene aspon 12 dni :wink:
17. apr 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janusa manžela nemusi vyšetrit urolog stači aj mastička ktoru maš ty.a to sa ti iba zda že vyzeram mlado za rok mam 40 :grinning:
18. apr 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus canesten intime gel. je velmi fajn. v pripade, ak nejde o mykozu, ale len o svrbenie, tak sa nim kazdy vecer umy. zanecha pocit sviezosti. mne pomohol
17. apr 2014 o 16:22  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa ja stale pouzivam intim gel a mam odskusany od canestenu lebo inak by som sa asi zblaznila strasne to mam citlive a hned mam potom aj mykozu
31. máj 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá a nepoužívate farebné alebo voňavé toaletné papiere?A aj veľa avivaže do prania ak periete spodné pradlo.Aj to može byť príčina svrbenie a mykoz.mňe osobne vadil tén toaletný a zas sestre avivaž:slight_smile:
31. máj 2014 o 14:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok