Svrbenie pošvy. Je to normálne?

janusa28
17. apr 2008

Ahojte tehulky, som v 3 mesiaci mojho prveho tehotenstva a potesila ma tato stranka, kde si tehulky navzajom radia, povzbudzuju... 🙂 Aj ja sa chcem poradit ohladne casteho svrbenia posvy. Co je na to dobre a ci je to normalne. Vdaka

shaga
17. apr 2008

musis to uz tiez nejak dobojovat

mywiel
17. apr 2008

Ved jasne, len dnes to bude dlhy den od 13h30-22h00, uz sa mi nechce robit tak do vecera... 😝 Ale hadam za mesiac a pol ma uz necha doma.

janusa28
autor
17. apr 2008

ahojte, dakujem za tak vela odpovedi v tak kratkom case 🙂 Ja pouzivim Lactacyt je to gel na umyvanie intimnych casti tela. Kamaratka mi poradila vyplachy s pripravkom, ktory pripravuju v lekarni aj pre tehotne vola sa borax glycerin 10%. Mne to na chvilu pomoze, ale potom sa svrbenie vrati. Skusim s tym castym umyvanim a oralne uzivam laktobacily od firmy SWIS. Ale pre istotu, ked pojdem v utorok k lekarovi, tak mu poviem aby mi urobil kultivaciu posvy. Majte sa krasne

katarina7
17. apr 2008

najlepšie je poradit sa z lekarom prve tri mesiace mi nedaval nič kvoli babatku az potom mi dal čipky neni to dobre sa stale sprchovat jest menej sladkeho a radšej potraviny čo obnovuju mikrofloru acidko a jogurty

katarina7
17. apr 2008

a potom by sa mal zaroven preliečit aj manžel

janusa28
autor
17. apr 2008

Na to som sa prave chcela spytat, ci pri to svrbeni mozeme mat pohlavny styk. Ci to celu situaciu len nezhorsi.

janusa28
autor
17. apr 2008

A s tym Lactacytom mate niekotra skusenosti? Je to dobre?

katarina7
17. apr 2008

janusa ak to znesieš pri tom svrbeni tak ja len s ochranou ono to može na teba preniest aj polovička ty možeš byt zdrava

janusa28
autor
17. apr 2008

ahoj katka, dik za odpovede. Ak by nezabrali vsetky tie rady, tak by sa dal aj manzel vysetrit, asi to robi urolog / myslim kultivaciu.
Inak na fotke vizeras velmi mladucko a uz mas tri deturence.pekny den

zuzitka
17. apr 2008

inak je to tak, ja som to preniesla na partnera, tiez sa stazoval, ze ho svrbi, potom to dal on zase mne.... ☹
moja lekarka mi odporucila, ze aj on sa ma natierat mastou Candibene aspon 12 dni 😉

katarina7
18. apr 2008

janusa manžela nemusi vyšetrit urolog stači aj mastička ktoru maš ty.a to sa ti iba zda že vyzeram mlado za rok mam 40 😀

modrofuzik11
17. apr 2014

skus canesten intime gel. je velmi fajn. v pripade, ak nejde o mykozu, ale len o svrbenie, tak sa nim kazdy vecer umy. zanecha pocit sviezosti. mne pomohol

lencika
31. máj 2014

pripajam sa ja stale pouzivam intim gel a mam odskusany od canestenu lebo inak by som sa asi zblaznila strasne to mam citlive a hned mam potom aj mykozu

map0007
31. máj 2014

Dievčatá a nepoužívate farebné alebo voňavé toaletné papiere?A aj veľa avivaže do prania ak periete spodné pradlo.Aj to može byť príčina svrbenie a mykoz.mňe osobne vadil tén toaletný a zas sestre avivaž🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre