Test Nifty

hogen91
21. dec 2017

Ahojte,chcela by som sa spytat ci ma z Vas niektora skusenost s testom NIFTY. Ako rychlo Vam prisli vysledky? Alebo ma niektora z Vas skusenost s chybnym vysledkom? Dakujem

mia2772
25. júl 2021

@mia2772 tu blbku myslim tu margaretku14 :D

rox77
28. jan 2022

Ja som podstúpila Nifty v 19.tyzdni kvôli podozreniu na Downa a Edwardsa. Tieto trisomie Nifty nepotvrdil, ale "našiel" inú trisomiu. Bola to trisomia 16, ktorá je nezlučiteľna so životom plodu po prvom trimestri. Ja som bola už v 20.tyzdni a dieťa podľa usg zdravé. Šla som na amniocentézu, ktorá vyšla negatívna. Dcéra sa narodila síce predčasne, ale zdravá a zdravá je dodnes. Ma 2,5 roka. Toľko k Nifty😐

kiki68
28. jan 2022

@hogen91 prisli do asi 4 dni, prisli pomerne skoro . Rano mi o 7:30 volali ze su vysledky a o 14:00 sme mali sedenie skrz interpretaciu. Vysledok sedel, narodil sa nam zdravy chlapec. Ale keby nieco nesedi tak sa bud opakuje odber este alebo to je rovno odporucane na amnio. Lebo nifty nie je uznavana diagnosticka metoda. Je to informativny test.

evaachesa
29. jan 2022

@kiki68 nevyplácajú v prípade falošne pozitívneho výsledku Nifty nejaké odškodné? Také niečo sa mi marí že majú v zmluve. No šťastie že to dobre dopadlo ❤️🍀

aidylb
29. jan 2022

@rox77 ked je falosny vysledok vyplacaju odskodne. My to mame takto v zmluve.

tl999
23. feb 2023

@aidylb vy ste dostali zmluvu od gynekológa? Ja mám len výsledky od Nifty, žiadnu zmluvu som nedostala do rúk, hoci platila som 480 eurá. Teraz nám vyšiel že je s plodom všetko je v poriadku, podľa Nifty mal plod duplikáciu.

aidylb
24. feb 2023

@tl999 ahoj, ano mame zmluvu co sme podpisali v den odberu.

kiki68
24. feb 2023

@tl999 ja som tiez mala zmluvu, bolo tam uvedene aj to, ze napr nesmiem ist na potrat skrz to, ze viem pohlavie pred 12tt. A dalsie veci.

kiki68
24. feb 2023

@evaachesa mne sa zda, ze ano. Alebo je tam nejak moznost opakovat test bezplatne. Ale nieco take tam uvedene je.

livika2013
6. jún 2023

Ahojte 🙂 chcem sa opýtať,či tu bol niekto odškodnený z nifty po falošne pozitívnom výsledku..ďakujem veľmi pekne za odpoved 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre