Nifty test - čakanie na výsledky

maria898
15. aug 2022

Ahojte ako dlho trvalo kym vam prisli vysledky z nifty testu? Dnes som bola na odber, rovno som aj zaplatila prevodom na ucet. A este ma zaujima akou formou vam prisli? Volali vam alebo vam prisiel mail?

kabba
15. aug 2022

Mne prisiel po 9dnoch od odberu. Prislo mi to na e-mail a aj mi hned pani volala, ze je vsetko v poriadku a keby som vysledkom nerozumela, ze ju mam kontaktovat 🙂

maria898
autor
15. aug 2022

@kabba no tak to bude asi tazkych 10 dni 😔dufala som ze by do konca tyzdna mohli byt

katkaba1
15. aug 2022

@maria898 ahoj, ja som čakala presne týždeň, v stredu mi brali krv a ďalší týždeň v stredu poobede mi volala pani a odosielala výsledky aj na email.
Držim palce, všetko bude v poriadku.

katesocka
15. aug 2022

Ja som bola minulý utorok 7:30 na krvi, výsledok prišiel včera (v nedeľu) mailom okolo 9:30 a cca 30 minút potom mi ešte volala pani z Nifty že teda poslala výsledky, všetko je ok a ešte pohlavie.

thereisabear
15. aug 2022

@maria898 7-8 dní, prišiel mi mail aj mi volala tá pani

river_song
15. aug 2022

Nejakych 5 dni, v piatok bol odber, v stredu volala pani vysledky + posielala email..

kris_tin257
15. aug 2022

Do 10 dní, mne hovorili že málokedy chodia výsledky skôr, že skôr chodia iba trisomy 😕

maria898
autor
15. aug 2022

@katesocka super

henrietka12
25. aug 2022

@maria898 ahoj môžem sa opýtať ze po kolkych dňoch ti prišli výsledky? Ja som bola teraz v pondelok na odber krvy tak som zvedavá že kedy mi prídu výsledky to čakanie je hrozne... Verím ze bude všetko v poriadku ale predsa je vo mne aj strach...

henrietka12
25. aug 2022

@river_song ahoj môžem sa opýtať ci si z východu alebo zo západu? Lebo som niekde čítala že na západe majú skôr výsledky 😉 ja som bola na odber teraz v pondelok a už veľmi čakám výsledky...

kris_tin257
25. aug 2022

@henrietka12 ja som z BA, na odberoch som bola v piatok a dnes boli výsledky 😊 nemyslim si že má vplyv či sme z východu alebo západu Slovenska keďže testy sa vyhodnocujú v Číne a v Thajsku 😊

henrietka12
25. aug 2022

@kris_tin257 ja som to čítala len tu MK nejaká baba to napísala ze zo západu sa odber skôr odosiela a preto sú výsledky skôr... Viem kde sa vyhodnocujú výsledky 😉 ach trosku ti závidím ze už máš výsledky... Ale možno cez víkend ich budem mat aj ja... Dúfam že je u teba všetko v poriadku a maličké je zdravé 🙏☺️ a pohlavie prezradis? 😉

kris_tin257
25. aug 2022

@henrietka12 pohlavie neviem, volala mi len sestrička že už mám výsledky aby som sa v utorok zastavila ale že všetko je v poriadku 😊

river_song
25. aug 2022

@henrietka12 zo zapadu 🙂

henrietka12
25. aug 2022

@kris_tin257 jaj takze ty to máš takto... Mne povedala ta pani ze mi bude volať a ze výsledky pošle aj emailom a potom ze aj sestrička mi zavolá... 🙂 Asi všade je to inak... Vkuse si kontrolujem emial 🙊😂

kris_tin257
25. aug 2022

@henrietka12 áno u nás to funguje tak že lekár si orejde výsledky individuálne s každou pacientkou a až potom ich pošle do mailu 😊 pri prvom som mala iného lekára on zas to individuálne riešil cez telefón že volal každej pacientke a potom poslal na mail

henrietka12
25. aug 2022

@kris_tin257 tak sa teším s tebou ze máš všetko v poriadku🙂

maria898
autor
26. aug 2022

@henrietka12 bola som v pondelok na odber a v sobotu vecer mi prisli vysledky, nastastie vsetko v poriadku

henrietka12
26. aug 2022

@maria898 jeeej tak zajtra by som ich potom mohla mať aj ja... Tajné dúfam ze mi prídu skôr ako povedala ta pani... To čakanie je hrozne... Veľmi sa teším s tebou ze máš všetko v poriadku ❤️ je to určite úľava...

maria898
autor
26. aug 2022

@henrietka12 dakujem veru je to obrovska ulava... Mesiac v strese a strachu uplne stacil. Drzim palce, daj vediet ako ste dopdli, ale verim ze vsetko bude v poriadku

henrietka12
26. aug 2022

@maria898 u nás bolo zatiaľ všetko v poriadku dali sme urobiť testy len kvôli sebe aby sme mi boli kľudný ze je všetko v poriadku 😉❤️ áno dám vedieť... A čo čakáte? Dievčatko alebo chlapčeka? A tebe výsledky prišli výsledky do emailu? A potom ti volali?

maria898
autor
26. aug 2022

@henrietka12 aha tak to je ten lepai pripad. My cakame dievcatko. A vysledky mi priali do mailu ale nevolali mi len mi pani poslala este mail ze ak by som vysledkom nerozumela aby som ju kontaktovala. Takisto priali vysledky doktorovi mailom

henrietka12
26. aug 2022

@maria898 super ďakujem pekne za informácie... Keď prídu výsledky napíšem... 😉

henrietka12
28. aug 2022

@maria898 ach ešte mi neprišli výsledky... To čakanie je hrozne... 🤦‍♀️ Tajne som dúfala žeby mi mohli prísť skôr ako pondelok ale asi už len zajtra...

moni_mosafre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre