Tvrdnutie bruška v 5. týždni

gabi89
28. apr 2015

ahojte, posledne dni sa mi zda, ze mi tvrdne podbrusko a cele ho mam volakosi tvrdsie a vypuklejsie a picha ma v nom obcas. je to v poriadku? mali ste to aj vy? inak sa citim fajn.

ilie
28. apr 2015

To nemôže byť tvrdnutie určite,tvrdnutie sú sťahy ako príprava na pôrod. Už ked začínajú okolo 20teho týždňa je to skoro,ale v 5tom to je blbosť

nikolet_89
28. apr 2015

@gabi89 cele telo sa ti meni...stahy to nebudu, ak mas strach alebo si si nie ista, chod na pohotovost, alebo k svojmu dr zajtra nech spravi kontrolu...ale neboj urcite je vsetko co sa okolo teba a v tebe deje normalne...

milota164
28. apr 2015

ak mas obavy urcite zajdi k lekarovi

mishelita
28. apr 2015

@gabi89 a nemas len vetry a zapchu? ja som mala zapchu hned od zaciatku. neboj, vsetko je v poriadku. potom ta este tam a hentam pichne, budes vystrasena, ale po urcitom case to zacnes ignorovat, lebo je to uplne normalne 😉

miadi
28. apr 2015

to budu zastavene prdy 🙂

danca6
15. jún 2015

@ilie blbost to nie je....mne tvrdne brucho od cca 7tt. Mame to v rodine, vsetkym zenam tvrdlo tak skoro. Vola sa to syndrom citlivej maternice. Ak teda krcok je v poriadku netreba sa nicoho obavat. Maternica sa "cvici" na porod a vo vseobecnosti taketo zeny rodia lahsie. Drz sa gabi89 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre