Týždne tehotenstva

mimib_21
20. dec 2023

ahojte viete mi prosím poradiť, samozrejme lekárovi som objednaná ale aj tak...15.09.som malá s partnerom nechránený styk 16.09.som užila tabletku po..12dni na to som dostala menzes trval síce len tri dni a bol slabý..v októbri som mala len také spinenie,v novembri som mala normálne menzes 7dni silný, až teraz v decembri mi menzes meškal 5dni tak som si spravila testy ktoré vyšli pozitívne ale digitálny mi ukazuje žeby som mala byť v 5tyzdni,to mi ale nesedí pretože nechránený styk som mala cca pred troma mesiacmi a zároveň aj tabletku po..tak prečo mi test ukazuje 5tyzden tehotenstva?

stellarstar
20. dec 2023

@mimib_21 nemáš náhodou myom? Lebo tehu toto nebude to by si už bola v 2 -3 m ked posl styk si mala pred 3m

anjelicek26
20. dec 2023

Tak si asi mala styk aj neskor, inak to nijakovsky nevychadza... partnerovi mohlo ubehnut aj neskor... ci ste nemali uz ziaden sex od 16.9.?

mimib_21
autor
20. dec 2023

@anjelicek26 mali ale to si partner už dával pozor

mimib_21
autor
20. dec 2023

@stellarstar a to je prosím ťa čo?

stellarstar
20. dec 2023

@mimib_21 skus kuk na Google

dadka1997
20. dec 2023

Tak asi si partner pozor nedaval 🤔 zajdi na gyn podla veľkosti plodu určí v ktorom tt si

anjelicek26
20. dec 2023

Tak na partnera asi moc spolah neni...teraz je to uz aj tak jedno, treba ist na krv a na sono po vianociach...

mimib_21
autor
20. dec 2023

@dadka1997 aj by som zašla ale môj gynekológ má odbil s tým že má teraz plno a mám prísť v januári vtedy mi dal aj termin

jeennyv
20. dec 2023

@mimib_21 daval si pozor znamena co, ochrana nejaka bola po tabletke po ?..jednak ta casto rozhadze cyklus, ovulacia moze byt potom inokedy ako si myslis atd…atd..

dadka1997
20. dec 2023

@mimib_21 tak do januara nie je daleko.. ale da sa poziadat o odobratie krvi na hcg myslim ze aj v nemocnici aj obvodny by ti to spravil ...
A mozno blbo to znie, ale chces si dieta nechat alebo riesit potrat ?

mimib_21
autor
20. dec 2023

@dadka1997 uvažujem nad interrupciou nakoľko dve maličké deti mám doma

anavixy
20. dec 2023

@mimib_21 partner si daval pozor alebo ste mali ochranu? Lebo to je setsakramentsky rozdiel 🫣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre