Užíva niekto Femibion?

zuzkatomkova
26. jún 2013

som na zaciatku tehotenstva a v lekarni mi doporucili tieto lieky,, nemate s nimi neake skusenosti??

lyfuska
26. jún 2013

ja som ich brala skoro cele tehoternstvo a nemam zle skusenosti.ale neviem porovnat ci ine by boli lepsie alebo horsie.
ale vkazdom pripade je podla mna dobre brat nejake vitaminy,samozreme ak sa stravujes velmi zdravo a papas veeela zeleniny, ovocia a listovej zeleniny tak je to asi zbytocne.

moukuska
26. jún 2013

tiez som brala femibion 😉

dennissa16
26. jún 2013

áno, ja som ich tiež brala celé tehotenstvo a v pohode. Okrem významu, ktoré určite mali pre mňa a moje bábo som postrehla aj kvalitnejšie vlasy a nechty 😉

jankako
26. jún 2013

užívala som pri prvom aj druhom tehotenstve do 12tt.v tých najdoležitejších tt kedy je dobré si doplňať kys.listovú.viac som nemala chuť to brať.jem dostatok ovocia a zeleniny.ale podla mňa všetky vit.sú rovnaké,líšia sa len vo výrobcovi v názve.

usacek79
26. jún 2013

kazda druha ich uziva, su to normalne vitaminy so zretelom na potreby tehotnej zeny... akurat, ze na rozdiel od inych, tieto maju "lepsie" spracovanu kyselinu listovu, takze telo ju lepsie prijme..
ale ako bolo povedane, je v podstate zbytocne brat akekolvek umele vitaminy, ak by si jedla dostatok zeleniny a ovocia, predovsetkym zelenej zeleniny (pripadne obzvlast listovej), kvoli kyseline listovej (B9), ktora je v podstate jediny skutocne dolezity vitamin v tehu, ostatne su len bonus, navyse - vitaminy treba prijimat v prirodzenej forme cely zivot, nielen v tehu 😅

kazunomiya
26. jún 2013

Ja beriem Jamieson Prenatal, jednak ma komplexnejsie zlozenie a jednak je z prirodnych zdrojov, ale samozrejme dolezite je hlavne jest vela zeleniny, ovocia, orechov, skratka zdravo. Kys. listova sa odporuca kvoli prevencii vyvinovych vad nervovej sustavy.

patia
26. jún 2013

Ja som brala femibion 1 ale v 12 tt som musela prejsť na Ladee Vita pretože mi chýbalo železo..doktorka mi to odporučila 😀

lenivka
26. jún 2013

tiez som brala femibion cele tehotenstvo a este aj rok pocas dojcenia - kvoli tej dha? 🙂 a fakt nepadali vlasy, nechty, plet, vsetko.. okrem ineho.. 🙂

latvia
27. jún 2013

https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/gs-mamavit-vs-femibion-ktory-si-vybrat-2/
plus kopec dalsich tem o femibione ked si zadas femibion do vyhladavaca, skus sa do niektorej z nich pridat.