V ktorom som týždni?

kikus1452
11. jan 2022

Ahojte. Chcela by som sa len spýtať vás, ktoré to poznáte už lepšie.
Ja som mala poslednú menštruáciu od 6.11.-10.11.2021
Pred Vianocami sme s partnerom navštívili ISCARE a dostala som Ovitrelle, ktoré som si mala pichnúť 11.12.2021. Na druhý deň bolo "ťuťu muťu" a testovať som sa mala 26.12.2021. Test mi vyšiel pozitívny a preventívne sme si ho robila aj iné dni. Dnes som si robila tiež a ukázal 3+. Viem, že sa tt rátajú od začiatku menštruácie ale v mojom prípade je to vlastne hlúposť. Preto som sa chcela spýtať vás, v ktoromkoľvek cca týždni by som reálne mohla byť. Je to len zo zvedavosti, viem, že neskôr mi to lekárka potvrdí. Pýtam sa aj preto...lebo posledné dni mám žalúdok na vode (cítim sa plná a ledva niečo zjem) - no nemyslím si, že by tak skoro začali príznaky. Každopádne ďakujem aspoň za nejaké info a tip (približne).

ikonica
11. jan 2022

Si cca 5-6 tt... Test ukazuje tyzdne od oplodnenia, k tomu treba priratat 2 tyzdne...

kikus1452
autor
11. jan 2022

@ikonica super, ďakujem pekne. 😇

ikonica
11. jan 2022

Sice teraz pozeram, ze mas asi nepravidelne resp dlhe cykly... Tak tam sa to zrejme bude posudzovat od ovu... A od tej si cca 4 tyzdne... normalne byva menzes cca 2 t pred ovu ale ty si ju mala skor.. teda ak si uviedla datumy spravne...

kikus1452
autor
11. jan 2022

@ikonica hej, správne som napísala. Ja mám nepravidelné cykly....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre