Vraj som v 7. týždni + 2 dni a nevidno plod

rebeka3333
22. apr 2022

Ahojte baby tak bola som znova u gynekologa vraj som 7+2 od poslednej MS ale ultrazvuk ukazuje 6+1 gestacny vak ma 17 mm ale vnútri nič nevidel ..síce ma staršie sono ale aj tak som z toho taká na nervy mohlo sa stať že som mala posunutú ovuláciu čo by aj sedelo lebo pred 2 týždňami som tam bola a to som mala byt cca 5+3 a strašil ma že nevidno gestacny vak teraz ho bolo krásne vidieť ale okrem neho nič …budúci týždeň piatok mám prísť som pripravená už aj na najhoršie ale 8 dni po meškaní menštruácie som mala slabšie čiarky a 16 deň už boli riadne silne priložím aj foto

gertys
22. apr 2022

Kludne to môže byť posunuta ovulacia. V ojedinelych pripadoch sa vo vaku nevytvori plod a vak sa casom vstrebe. Aj to sa deje. No nepredbiehaj. V 7tt by uz malo byt vidiet aspon nieco jo nemusi. Aj srdiecko niekomu bije uz v 6 a niekomu az v 9 🙂 O tyzden uvidis budes to mat jasne. Musis vydrzat. V akom odstupe si si robila testy? Prvy mas pekne 2 ciarky a na druhom je jedna slabsia.

rebeka3333
autor
22. apr 2022

@gertys 7 dni rozdiel 🙂 vychádza že to budem mať posunute 🙂 lebo nemám ani pravidelný cyklus

gertys
22. apr 2022

@rebeka3333 tkze ti takto po 7 dnoch zosilnela. Tak to je super sprava 🙂 Z testu sa neda odcitat kedy si mala ovulaciu a ked mate sex pre radost cely mesiac a nesustredujes sa 1-2dni v mesiaci tak realne si ju mala fakt posunutu. Druha vec je ze doktor si to vyratava na zaklade poslednej ms a velkosti vaku co toez nemusi byt uplne spolahlivy udaj. Tak ako sa rodia deti co maju 2kg su take co maju 4kg. Ani vaky nie su rovnake. On len ide podla tabulky ktoru poznaju. Idealny cyklus tabulkovy je tiez 28dni a zeny mavaju aj 40dnove cykly 🙂 takze to ber s nadhldom 🙂

jaga18
22. apr 2022

Mne sa až v 8tt pekne ukázal 🙂 keďže som bola po MA, chodila som pre istotu každý týždeň na sono (6. 7. 8. tt) kým bolo vidieť plod a aj akciu srdiečka. Držím palce, zatiaľ by som bola pokojná 🙂

snazilka_bio_mamka
22. apr 2022

som uplne na vlas rovnako ako ty. 7+3 tt, gestacny vak 1.9cm a plod nikde. uz som si poplakala, ze pojde o anembryomolu. Hcg 12698, podla sestricky je to dobra hodnota. lenze ja som ovulaciu nemala.posunutu kedzr som ju mala 100% odsledovanu a styk sme mali presne tie 2 dni. takze uz neviem. kedy mas ist znova? ja chcem skusit inehi gynekologa.. zvazujem to.

snazilka_bio_mamka
22. apr 2022

@gertys bohuzial to nie su ojedinele pripady ale dost caste. Kazde 3 tehu sa konci takto. nechcem nikoho strasit, som presne v tych istych topankach ako autorka prispevku.

nikdenikto
22. apr 2022

Ja keď som išla na potvrdenie tehotenstva mala som byť 8tt podľa menštruácie. Robil mi ultrazvuk zo spodu a videl len zltkovy vak, že plod nevidí.....skúsil aj cez brucho a sranda že v takom skorom štádiu videl lepšie tak zazrel maly plodík ale akciu srdiečka úplne nepotvrdil. Povedal mi že buď posunutá ovulácia ale nemám sa veľmi tešiť, možno plod prestal vyvíjať a odíde. Že ak budem krvácať mám ísť na pohotovosť inak kontrola o 2 týždne. Keď som po 2 týždňoch prišla že nič nebolo žiadne bolesti ani krvácanie tak sám bol dr zvedavý a na ultrazvuku bábo presne o 2 týždne väčšie ako minule takže naozaj posunutý cyklus. Teraz som 31tt a všetko je v poriadku 🍀

gertys
22. apr 2022

@snazilka_bio_mamka citala som. Skuste si zaplatit sono u ineho gynekologa. U nas to stoji 15€ porovnate si nezavisli nazor. Urcite by som do toho sla ak mate strach. Nemam s tym osobnu skusenost lebo moje vsetky MA boli uz plody

rebeka3333
autor
22. apr 2022

@snazilka_bio_mamka vieš čo budúci týždeň piatok 🙂 ale mne vychádza tá posunutá ovulacia ohľadom všetkého keďže mám 33dnovy cyklus toto som mala minulý týždeň utorok a dnes som si robila a mala som toto 🙂 no verím že to bude tá posunutá ovulka ale skúsim asi iného gynekologa lebo toto je des

rebeka3333
autor
22. apr 2022

@nikdenikto to je super držím palčeky ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

snazilka_bio_mamka
22. apr 2022

@rebeka3333 no taknu teba teda bude vsetko ok neboj 🙂 mna uz v kazdeh konverzacii odpisali ze im je to.luto ale vyzera to zle.takze som kompletne zdeptana.

gertys
22. apr 2022

@rebeka3333 ono staci si nechat zmerat hcg. Ak rastie velmi malo je jasne ze to nie je v poriadku. To jedine sa neda osalit. Hcg musi primerane stupat ak stupa malo alebo vobec nebodaj klesa je to neprosperujuce tehotenstvo

hennyinnsbruck
22. apr 2022

Ja som mala 32dnovy cyklus a tiez posunute vse😂 ked som bola u lekarky (zapal mocovych) mala som byt v 5tt a daco a na utzv nebol ani vak!!!

Vsetko dobre dopadlo😊

rebeka3333
autor
22. apr 2022

@snazilka_bio_mamka nie nehadz to hneď do vreca poznám kamosku čo sa jej objavilo až 9tt všetko 🙂 takže by som to nehadzala hneď za hlavu možno je babo malilinke a schováva sa pockaj ešte 🙂

rebeka3333
autor
29. apr 2022

Tak babule bola som dnes na sone a už sme mali aj srdiečko ❤️❤️ Bola o týždeň posunutá ovulka❤️Držím všetkým palčeky

barborkapechova
18. máj 2022

@rebeka3333 ahoj keď sa môžem spýtať ohľadom tvojho testu dnes som presne robila taký istý a visiel mi tiež tak 3+ ... U dr som ešte nebola no snažíme sa dosť dlho ...neviem či mám veriť ak áno koľko si bola keď ti ukázal ten test 3+ ...vďaka strašne by si mi pomohla lebo tie dni sú neskutočne 😏

rebeka3333
autor
20. máj 2022

@barborkapechova ahooj no ja som podľa Poslednej menštruácie mala byt 7+2 alebo bola som 6+0 podľa sona bolo vidno iba gestacny vak ale o týždeň nato som bola 7+3 podľa sona čiže plodik sa krásne vyvinul a dobehol všetko už sme zachytili aj srdiecko 🙂 neboj sa bála som sa tak isto o týždeň som mala posunutu ovulaciu a strašil ma že to je zle 🙂 už som 10+3 a rastieme ❤️❤️❤️ Držím palce ale určite zajdi ku gynekologovi on ti povie najlepšie keď si 3+ už tam niečo vidno bude držím moc palce !

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborkapechova
21. máj 2022

@rebeka3333 ahoj áno bola som včera u gynekológa a potvrdil mi tehotenstvo som v 6tt 🙏♥️ videla som krásne bijúce srdiečko ♥️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre