Zlý pocit v šiestom týždni

142230919213
18. apr 2015

Ahojte mamicky, mam velmi zly pocit. Som v siestom tyzdni vo stvrtok som bola na USG a povedali mi, ze je to ziva tehotnost ale ja mam taky hlupy pocit od vcera akoby sa nieco dialo.Mam uz rok a pol dcerku a ta sa stale pyta na ruky, skace po mne a vcera ma dost bolelo podbrusko aj krize ked som ju dvihala. Nemam uz ziadne prejavy tehotnosti, len mam prekysleny zaludok .Mat e niektora skusenost so zamlknutym potratom?

adka_pajerska
18. apr 2015

Ahoj ja mam pred 2,5mexiacom v 10tt. Byt tebou idem sa dat skontrolovat nakolko aj ja som mala zly pocit a tak aj dopadlo.Kazdemu som vravela ze sa n3citim fajn ze nebude nieco v poriadku a tak aj bolo:(

sibalka21
18. apr 2015

@142230919213 ahoj ja som bola v 7tt v aprili minuleho roka a tiez som mala zly pocit, necitila som sa dobre aj priatelovi som hovorila ze mam pocit ze nieco nieje v poriadku, a par dni nato som potratila... Chod sa dat skontrolovat, radsej sto krat zbytocne ako raz a neskoro 🙂) vela stastia

jamabe
18. apr 2015

Tak zlé pocity môžeš mať aj ak si napr. čítala odrazu nejaký článok o MA alebo počula také niečo.. človek si hneď začne všetko všímať a obávať sa. 🙂 Ja som bola takto vyplašená, neviem presne kedy v 1. trimestri - odrazu mi ustúpili niektoré príznaky (prestalo mi byť nevoľno - ale potom sa to zase začalo po cca týždni), hneď som si navrávala, že ktovie čo sa deje, že je to zlé... A nič sa našťastie nestalo. Náš poklad má už 3 rôčky 🙂

katrinka8
18. apr 2015

@142230919213 - ahoj, ja som to mala podobne. Mne zrazu bolo z ničoho nič často zima, taká zvláštna únava (proste iná, ako keď som mala zvýšenú únavu v tehotenstve), zrazu mi bývalo akosi menej zle, jednoducho - "zvláštny" pocit - ako píšeš. A v 6 tt to bolo - potom som si našla hnedú bodku na papieri toaletnom, šli sme na pohotovosť, tam do definovali ako zápal močového mechúra, ale pre istotu ma poslali na gynekológiu do nemocky - a tam dr. nenašiel srdiečko. Povedal, že môže byť aj to, že ešte ho nevidno pre skoré štádium, že mám prísť v pondelok (toto bolo v sobotu), alebo ak by sa čokoľvek dialo. V ten deň sa nedialo nič, ani hnedé škvrnky, nič. No a na druhý deň opäť tie škvrnky, tak som šla späť, nechali si ma na pozorovanie s podozrením na MA. No a tak aj bolo ☹
Ale jedna "srandovná náhoda" sa mi potom stala, že keď som na ďalší deň šla už domov, tak mi jeden doktor milý hovorí, že dúfa, že do roka a do dňa budem o poschodie vyššie (pôrodnica) a presne do roka a do dňa (na deň presne) som nastúpila na materskú 🙂

eri28
22. apr 2015

@142230919213 ja som nemala ziadny zly pocit dokonca priznaky myzli a myslela som ze preto ze uz koniec druheho mesiaca a doktorka na ultrazvuku povedala ze babo je dva tyzdne mrtve a fakt vobec nic som necitila jedla som stale ako slon a uzivala som si tehu a pritom som uz tehu nebola.

142230919213
autor
23. apr 2015

@eri28 Presne takto sa teraz citim ja, minuly tyzden my bolo este zle, prelezala som tie dni v posteli a teraz zrazu nic az na to ze som sa nakazila od malej a tecie mi z nosa a boli hrdlo.Inak sa citím v pohodke :/ Volala som sestričke, tak mi povedala, že som tam bola začiatok minulého týždňa že všetko je v poriadku, a že su to len blbe pocity.

mircalla
23. apr 2015

Ja za seba - nemala som ziadny zvlastny pocit, ale prestali ma boliet prsia...to bolo take znamenie

eri28
23. apr 2015

@142230919213 mozno skus ist na pohotovost ze ti skoncili tehu priznaky inac neviem.

dadulka256
24. apr 2015

skús sa poradiť s odborníkom na stránke www.poradnagynekologa.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre