Aké vitamíny užívate?

erinka1411
19. sep 2013

ahojte tehulky, ja sa chcem opytat ze ake vitaminy beriete,no ked nejake beriete...ja som brala femibion ale doktorka mi hovorila ze to je dost drahe a ze vsetky taketo vitaminy obsahuju skoro to iste a ze su aj lacnejsie. tak preto sa pytam ake zvyknete brat vy. som v 23tt, dakujem za odpovede 😝

foofee
19. sep 2013

od forever living multivitaminy pre deti (neobsahuju chemiu) od nich aj zmes mineralov, extra este zelezo a magnezium

11nika11
20. sep 2013

@erinka1411 ahooj..ja som brala tiež Femibion asi do 4mesiaca,potom len kyselinu listovú a takmer celé tehotenstvo som musela brať železo a magnézium 🙂

drobec87
20. sep 2013

@erinka1411 Ja som brala do 4. mesiaca kyselinu listovu a potom Mamavit a magne B6 🙂

m_ij_ka
20. sep 2013

@erinka1411 ja som užívala od 12tt maternu a od piateho mesiaca kyselinu listovú 🙂

sabina1975
20. sep 2013

Ziadne jem vela ovocia a zeleniny je to lepsie ako chemicky vyrobene vitaminy ktore su drahe

tenerifka
20. sep 2013

Cca 2 mesiace pred otehotnenim a prve 3 mesiace tehotenstva kyselinu listovu, potom uz nic

jaruska6
20. sep 2013

Do 3 mesiaca som užívala kyselinu listovú, 4-5 mesiac Maternu, ale dosť som z nej pribrala, tak mi ich lekár kázal vysadiť a užívala som len práškový vit.C, Magnerot a železo 🙂 až do konca tehotenstva.

hallie
20. sep 2013

v prvom trimestri som brala najprv femibion, ale bolo mi z neho ťažko, tak som prešla na ladeevita. včera som zobrala poslednú tabletku v balení a keď som bola v lekárni, kde sa venujú aj prírodnej medicíne, odporučila mi tam kočka toto:
http://i28402.wix.com/biomineral#!zakladny-subo...
mám železo, teda Ferr phos a Biokomplex. K tomu asi ešte budem brať kyselinu listovú, brala som ju aj dlho pred otehotnením 🙂

mirreckall
20. sep 2013

ja tiez ziadne, my jeme vela cerstveho ovocia a zeleniny 🙂 a myslim, ze sa stravujeme zdravo 🙂

bobika492009
20. sep 2013

Ahoj, v prvom trimestri som brala femibion800. A teraz beriem LadeeVita.- je aj cenovo prijatelnejšia. A tiez magneB6, a vcera som bola na poradni a odporucil mi aj magnerot . Niesom velmi nadsena konzumaciou tolkych vitaminov, ale doktor ma uistil ze je to v poriadku a neskodne , len to prospeje mne aj drobcovi v brušku . 🙂

erinka1411
autor
20. sep 2013

dakujem ženičky za odpovede 🙂 ja tiež ešte beriem železo a magne b6...

sabina1975
20. sep 2013

A este som pocula ze potom sa rodia zbytocne velke deti moj mladsi syn mal aj bez prenatalnych vitaminov 4050 g a 56 cm tak radsej neriskujem a hlavne teraz v lete je lepsie jest cerstve veci

majca1581
20. sep 2013

@erinka1411 no ja beriem uz asi od 25 tt. zelezo a teraz beriem magne b6 asi 2 tyzdne pred porodom a 25.9 idem rodit a moje babo ma 2700g ...tak neviem ci to zavisi od tych vitaminov skor by som povedala že kazda individualne 😀

kotatko1232
28. sep 2013

Ahojte Baby nechceli by ste Femibion 400+DHA viac info v IP DAKUJEM

natalia_1
17. okt 2013

Mne doktorka odporučila Mamavit tabletky, kapsule aj krém proti striám, ale v rizikovej poradni mi doktor vravel že bábo sa nepotrebuje už pre narodením dopovat umelími vitamínmi a chémiou, radšej mám jest vela vela čerstvej zeleninky a ovocia a ešte aj ušetrím kopec penazí. Toho sa aj držím, cítim sa skvelo a bábo je v mojom brušku spokojné a zdravé 🙂

radkajojova
18. okt 2013

Ja beriem LadeeVita od začiatku na odporučenie mojej lekárky 😉

zenaroka
23. okt 2013

a ja na odporučenie doktora neberiem už nič. Približne 2 mesiace pred otehotnením a 1 mesiac som jedla kyselinu listovú, potom ten femibion800 a potom mi doktor povedal, že rastú zbytočne veľké deti a ak sa stravujem aspoň trošku normálne, nemám brať nič. Tak jem veľa ovocia a zeleniny 🙂

maraide
2. jan 2014

Ja neberiem žiadne, jem, čo mi chutí a hlavne sa snažím jesť ovocie a zeleninu...

mammaroma
2. jan 2014

Ladeevita-v tehotenstve a pokračujem aj teraz, keď dojčím 🙂

vejavika
3. jan 2014

Nebrala som okrem kyseliny listovej v 1 trimestri ziadne,snazila som jest vela ovocia a zeleniny no asi to nestacilo,dietatko si vela potiahne!A dost som ochorela,tiez som neni nejaky zastanca umelych vitaminov j no aj tak som si teraz kupila calibrum mami,istota je gulomet a zacala ho uzivat 🙂

nikuska134
3. jan 2014

Ahojte...ja som zacala mesiac pred otehotnenim kyselinu listovu, tu beriem aj nadalej, potom mi doktor odporucil magnezium, ale to som brala asi 2 tyzdne, potom som prestala lebo mi z neho prislo zle.. takze nadalej beriem zatial len kyselinu listovu, som v 8tt

larnaca
3. jan 2014

kyselina listová + vitamíny s DHA - na správny vývoj mozgu, očí

kinluska
24. feb 2014

Femibion 800 bez jódu som začala užívať 3 mesiace pred otehotnením až do 12tt a teraz užívam Femibion 400 bez jódu až do ukončenia dojčenia

kukucko
3. mar 2014

Centrum materna aj calibrum od zentivy obsahuje farbivo kosenila/kys.karminova E120, o kt.sa pise ze moze sposobit hyperaktivitu, alergie a astmu.. mozno to obsahuju aj ine tehotenske vitaminy, zatial viem o tychto 2. Hlavne ze maju krasnu ruzovu farbu..
Mimochodom na moj mail/vyzvu, nech s tym nieco robia mi odpisali z pfizeru, ze je to v sulade s EU normami atd blabla..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre