Bicyklovanie počaa tehotenstva

89kiki
8. júl 2018

ahojte,chodite alebo chodili ste sa bicyklovat pocas tehotenstva? Dakujem

cingi
8. júl 2018

Ja chodim kazdy den do roboty. Uplna pohoda.

89kiki
autor
8. júl 2018

@cingi dakujem 🙂 a v ktorom si tyzdni?

jajamavolaju
8. júl 2018

Áno, každý deň do 3.trimestra 🙂

eliska13
8. júl 2018

@89kiki áno, chodila do 6 m

soldi
8. júl 2018

Bicykel je pre tehotne uplne v pohode, pokial teda nejazdis po nejakych brutalnych terenoch a kamikadze stylom 😂
Je to spolu s plavanim jeden z mala sportov, ktore mozes bezpecne prevadzkovat az do porodu 🙂

Ja som v piatom mesiaci, jazdim takmer kazdy den a este aj vozim vzadu na sedacke dvojrocneho pasaziera 🙂

pribinak
8. júl 2018

Ja som jazdila do 7mes., samozrejme ziadne kopce ci lesy.

cingi
8. júl 2018

@89kiki teraz v 13tt, ale byciklujem od zaciatku. Planujem az dokym nebudem mat vacsie brusko, cize asi do jesene, potom sa trochu bojim padov.

89kiki
autor
8. júl 2018

dakujem pekne za odpovede 🙂

deti95060810
8. júl 2018

chodila som na bicykli pri každom tehu. prestala som s tým na žiadosť mojich rodičov asi tak 3 týždne pred pôrodom...Jasné treba si dať pozor a hlavne nepreceńovať sa...

romea
8. júl 2018

Ja osobne by som nechodila keď vidím moju sestru tehotnú na bicykli mi je zle stačí padnúť a kaput neriskoval by som ti ale ja som uzkostliva

cuttina
8. júl 2018

Po prvom trimestri chodim doteraz, 35tt. Nikdy som z bicykla nespadla, jazdim po rovnych terenoch, nie po horach😂. Pohyb mi cele tehotenstvo velmi pomahal.

darja12
17. júl 2018

ja som bajkovala ale len po rovine dá sa povedať do 6 mes.. potom bolo už veľké bruško a nedalo sa mi dobre prehnúť, aby som vedela držať riaditka bezpečne.. chodila som plávať asi do 36tt a veľmi rada som sa prechádzala po lesoch, aj do kopca a dala som asi tak 500 km v tehotenstve pešo na prechádzkach.. dokonca ešte aj v termíne porodu cez les horami 8 km (to by som už ale pri druhom tehu neurobila🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre