Čo papať, aby som pribrala?

lilinka76
16. okt 2007

Ahojte tehulky.

Poraďte mi, som v 18. týždni tehotenstva s dvojčatkami a akosi nepriberám. Zatiaľ som pribrala iba 1 kg, snažím sa, ale nejde to. Jem plnotučné mliečne výrobky, aj ovocie, zeleninu, mäso a nič 😠 . Myslíte, že sa to ešte rozbehne? Aké potraviny konzumovať?

tribitka
16. okt 2007

lilinka, ja papám všetko..... a pribrala som doteraz tiež len jedno kilo, päť som ich schudla kvôli nevolnostiam....
mne pomáhajú infúzie v nemocnici, možno by si sa na to mala opýtať svojho lekára, hlavne ak čakáš dvojičky.... držím palcule... 😵 😵

loss
16. okt 2007

lilinka neboj myslim ze len teraz to zacne u kazdej je to ine ale teraz uz zacnes priberat isto 🙂

veva1
16. okt 2007

lili s priberanim si nerob starosti.Pokial drobcekovia rastu,tak maju vsetko co potrebuju.Ked telo pociti ze by si malo zacat robit zasoby tak si ich spravi.Ja som do 20tt pribrala 0,5 kg,do 30 tt 4 kg a teraz mam + 7 kg.Noi a Tomasko ma cca 2200g 😉

lante
16. okt 2007

lilinka: Ako píšu baby, vôbec sa netráp pokiaľ priberajú detičky. Jedz tak ako ješ aj teraz. Niekto holt priberie za celé tehu 5kg a niekto 25kg. Ja som mala max 14,5 kg ale asi pred týždňom som o kilo schudla a neviem ako ani čím, nič nerobím inak.....

nadka01
26. okt 2007

ahojke kocky.Tak ja mam podobny problem.Som v 188 tt a tiez som pribrala asi len 1,5 kg.Mam trosku obavy,ci je to dost.Vsetci okolo vravia ako pocas tehotenstva pribrali a ja uz neviem ,co mam jest.Neviem,ci je to zdravou stravou,ale nepriberam.Obmedzila som uplne udeniny.cokoladu a sladke si dam ,ale nie kazdy den.Inak jem normalne a kolko mam chut.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre