Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
25. mar 2008

aha no dobre. co si dnes porabala?

dididi30
25. mar 2008

no caute, monti uz nestrazis??

loss
autor
25. mar 2008

ja cely den lezim s tym velkym bruchom uz moc nerobim nic vsetko ma boli a tak dufam ze to este zvladnem aspon do 38tt

montinka
25. mar 2008

ale zvladnes neboj sa. hm aj tak je pocasie na nic,aj ja by som prelezala len som strazila jednu babulu tak som nemohla. aha didusa prisla no uz nie ale zase zajtra budem a aj vo stvrtok

dididi30
25. mar 2008

loss vidis ako to je?? cloveka vystresuju kadejakymi komlikaciami a nakonec je vsetko ako ma byt, co sa priebehu tehu tyka, ja by som zabila tych doktorov, niekedy mi pripada ako keby sme boli pokusni kralici 😠

montinka
25. mar 2008

no didi pravdu mas aj mna ako naposledy vystrasil a nakoniec je vsetko ok!teda klop klop o hlavu zatial je to ok a dufam ze to tak zostane

dididi30
25. mar 2008

no ci uz nemas nikoho na strazenie ?? ta dievcina odisla??
jaj boze, sak aj ja mam vo stvrtok kontrolu a potom to sono som zvedava...
by si neverila kolko cvikle s chrenom som pojedla a salat celu misu...... 😝

montinka
25. mar 2008

hm no ja som jedla dnes prvykrat salat hm moc ho nemusim. ano uz odisla ale zajtra zase pride. som zvedava kedy sa dostanem na urad prace ak budem strazit aj vo stvrtok

dididi30
25. mar 2008

a to akoze preco musis strazit?? to je rodina ci ti za to platia ci ako?

montinka
25. mar 2008

nie to mi za to platia.

montinka
25. mar 2008

vies to bola bratova kolegyna a ona hlada opatrovatelku a on povedal mna a teraz je uz aj moja kamoska ale tak plati mi za strazanie. a mne sa teraz tzide kazda korunka ked ma ten debil vyhodil

dididi30
25. mar 2008

vyhodil?? sak to nemoze ked si tehu a na marodke ci uz niesi?? ako si na tom, uz ti skoncila marodka nie?

mywiel
25. mar 2008

Ahojte zienky, monti kto ta vyhodil?! 😲

dididi30
25. mar 2008

mywiel cau....ako si sa mala?

montinka
25. mar 2008

ano uz v piatok mi skoncila.takze sa budem musiet ist nahlasit na urad len neviem do kolkych dni sa to ma ci do troch alebo do tyzdna. hm on ma vyhodil este pred marodkou a to je na dlhe pisanie nemala som uz zmluvu ked zistil ze som tehu dal mi iba dohodu a raz som mu cosi povedala dovtedy som bola ticho vzdy a on ma vyhodil.

mywiel
25. mar 2008

Brrr konecne som doma, plno snehu vsade im mam toho dost, chcem jar a kvietky. 😀 20min. kym som odhadzala auto dnes... v piatok idem na samanisticky vecer som zvedava, pride jeden saman z Mexika... 🙂

montinka
25. mar 2008

mywiel saman?🙂 super. aj ja uz chcem teplucko a slniecko

mywiel
25. mar 2008

Hej saman 😀 som zvedava...

dididi30
25. mar 2008

monti viem, uz si mi o tom pisala.....co narobis s magorom...radsej sa prihlas a mas pokoj.....len neviem co bude s tymi papierovackami..
jaj ani nehovor, tu anglicania v soku ked zasnezi, oni to len tak nevidia 🙂 a to ty taka opieracka o vedecke poznatky a samanizmus?? to mi nepasuje 🙂

montinka
25. mar 2008

hm super som zvedava aj ja potom napis ako bolo

mywiel
25. mar 2008

Jasne napisem... 😉 🙂

mywiel
25. mar 2008

Didi to ma este dobre nepoznas... ja nie som zastupca vedy. 😀

dididi30
25. mar 2008

mywiel no tak teda vitaj v klube 😀
babule a ako tehu dobre sa citite??

mywiel
25. mar 2008

Ako mozem byt zastupca vedy ked som proti ockovaniu... 😀

dididi30
25. mar 2008

myw, ja radsej ockovanie ako sa cely rok naduvat s antibiotikami 😉takze mas za jedno 🙂

montinka
25. mar 2008

hm no dobre.🙂 iba drobec je akysi tichy dnes asi sa zlakol tej vrtacky u zubarky.😀

mywiel
25. mar 2008

Ja som aj proti antibiotikam, liecim sa len homeopatiou... 🙂

dididi30
25. mar 2008

monti by si neverila ako tie nase baba na vsetko reaguju., moje zlaticko kope pohodka, ale ja sa citim cudne, take cudne v brusku, asi sa tam moc mota ci co...

montinka
25. mar 2008

hm didi asi. tie divne pocity mam obcas aj ja hlavne ked je asi ulozene uplne dole a akoby mi malo vypanut. no dobre idem ja uz som akasi utahana. tak ahojte a pekny vecer

dididi30
25. mar 2008

ok monti maj sa, ja idem tiez, bo som tiez nejaka nijaka, spala som ale ten predlzeny vikend ma znicil ☹ dobru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre