Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

pipinka82
6. apr 2008

Aj ja mám súkromného dokiho ale tie výsledky mi pokašlaly v laborke pomiešali kvičky a tak vyšlo niečo strašného a potom ma zbytočne vystresovali a už mi hlavou behalo všetko a to som bola už 16tt takže babo bolo už dost velké na to aby sa to len tak dalo preč 😒 naštastie mi zopakovali odber a ten bol už o.k. chvala bohu 😀 ale ajtak som nasratá na všetkých 😀 toto už ostane navždy vo mne hnusní pocit 😝

mirka8429
6. apr 2008

pipi veriim...lekari velakrat narobia šarapatu..ale z takych veci si netreba robit hlavu..ja viem ze to nieje lahke..ale treba verit ze vsetko je ok..ved ja uz tolko pripadov poznam co sa zmylili ze az

dididi30
6. apr 2008

no sak hej suvisi miri 🙂
pipi to vazne zamenili?? tak to je teda drzost, sak to sa mozes aj stazovat......to ti verim, ze to muselo byt hrozne, ja by som tiez takto prezivala....ale zas je vsetko ok, tak sa len nestresuj 😉

mirka8429
6. apr 2008

didi presne tak...sak to je aky sok pre mamicku nie?este aj tam su nezodpovedni heh

dididi30
6. apr 2008

ale oni su slahnuti, zas tu vobec nestresuju, tu stale podporuju a vravia ,ze vsetko bude a je ok, sak naco, zbytocne stresi skodia babu 😒

mirka8429
6. apr 2008

didi no hej..ale ta co uz s nimi..ja som vsetko brala s rezervou ked mi v nemocke nieco povedali co ma vystrasilo...

dididi30
6. apr 2008

no ved to aj ja to tak beriem, ked citim,ze je vsetko ok tak aj je a nebudem si pripustat kadejake chorobi a kto vie co este..

mirka8429
6. apr 2008

didi presne tak..mna uz v 8 mesiaci strasili s pôrodom heh...a rodim az teraz ked mam...

dididi30
6. apr 2008

miri sak ked len citam to tu o babach, tie co mali problemi tak porodili normalne a tie co mali v poho tehu tak porodili skor, lebo to na nich prislo necakane a nahle...je toto normalne?

mirka8429
6. apr 2008

didi no ja uz davno nadavam uplne na lekarov..heh...

dididi30
6. apr 2008

tak budes mudrejsia pri druhom a nedas sa vystresovat

mirka8429
6. apr 2008

didi ja som sa nedala ani pri tomto...ako uz beriem v pohode..ved ked som lezala v nemocke ..kazdy lekar mi inak povedal ta hned som si obraz utvorila

dididi30
6. apr 2008

no tak to je dobre, bo niektore prezivaju, fakt prehnane...

mirka8429
6. apr 2008

didi ja co som chodila na poradnu tak plno baab tam bolo co im vysli zle vysledky a nakoniec babatka boli ok...🙂)to moje male dnes zas nejak aktivne je..uz mam pocit ze je take vtedy ked nedostane kofein..hehe vcera som pila kolu a bolo v klude 😀

montinka
6. apr 2008

ahojte ako sa mate?

mirka8429
6. apr 2008

monti ahoj akurat som na teba myslela ze co robis ze niesi na nete 🙂

a ty ako ??

montinka
6. apr 2008

joj bola som na prechadzke a teraz som trosku zehlila. hm no ja dobre? a ty? uz mas nachystanu tasku do porodnice?

mirka8429
6. apr 2008

monti hej ja uz nachystana..zajtra idem na ekg este...a dokupit co mi chyba..take drobnosti...no tiez som bola na chvilu vonku...ale dnes sa priserne nudiim

dididi30
6. apr 2008

miri....no ja som si dala glg piva a haja 😀 dnes je v poho, sem tam sa napapa a parada....to asi preto,ze som sa fajne vyspala;;;;;
no monit hanbi sa ani sa tu uz neukazujes, pekne od teba 😀 ....inak balit mozem uz aj ja od buduceho tyzdna to som sa docitala v anglickej knizke,,,,,ale ja uz mam v taske vlozky 😀

montinka
6. apr 2008

hm ja dnes nie vcera som skoro umrela od nudy. ekg? to je srdce. hm to beries veci aj pre male aj pre seba vsak? beries si dve nocne kosele? nezabudni kalciovu mast.

dididi30
6. apr 2008

no umrela ale nedosla 😒 joj ja tolko balit nemusim, ved pojdem len na den a mozno ani na tolko nie 😀

montinka
6. apr 2008

hmmm no didi nemala som cas sem skor prist. hmmm uz sa balit joooj na to mam este cas a nemam ani nic kupene takze pobalit by som nemala co akurat tak nieco pre drobca

dididi30
6. apr 2008

monti sak co pre seba?? pizamo a vlozky a co budes potrebovat tak ti donesu

montinka
6. apr 2008

didi ved som tu vcera bola ale nikto tu nebol.tak som po hodke odisla

mirka8429
6. apr 2008

no idem ja sa zvalit kus na postel lebo uz mi je nedobre sediet 😒 majkajte sa zatial

montinka
6. apr 2008

no ved hej ale to vraj maju byt nejake specialne vlozky cez ktore sa ti ma vetrat to zasite a tie zial nemam

dididi30
6. apr 2008

hej no ja som bola ale od 3 hodiny u otca az do vecera, bo prisla segra aj s deturencami tak sme mali taku party 🙂 a dobre bolo.......dnes tu sedim od rana

montinka
6. apr 2008

hm no dnes som ja behala 😉 ahoj miri.

dididi30
6. apr 2008

joj asi ja idem tiez z netu, bo ma boli chrbat a malicku mi treba pokupat a rano o 5 opat hore tak si budem podriemkavat, dobru nocku
monti drz sa a cez tyzden sa ukaz 😉
miri ahoj , drz sa tiez 😉

stankatt
6. apr 2008

Ahojte som u vas dlho nebola.. Tak uz viem, ze by som mala mat dcerenku 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre