Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
7. apr 2008

hm aj kamosku nastrihli a roztrhlo ju hm hrizne

mirka8429
7. apr 2008

monti ja neviem...ale uz chcem mat za sebou lebo uz strasne sarapati...a aj hlavicku citim dolu a aj bolesti a tvrdnutie brucha mam..tak uvidim..a ked je placenta ako na pôrod tak fajn...a otvorena som na palec a krcek skrateny tak si myslim ze v pohode

stankatt
7. apr 2008

miri tak uz to mas za par 😉

mirka8429
7. apr 2008

stani no ved hej...len uz sa chcem vyspat..lebo uz davno som nespala poriadne..uz sa neda nijako... 😔

montinka
7. apr 2008

veru ano miri. inak pijes ten cajik z tej maliny?

dididi30
7. apr 2008

stani a preco??
monti sak aj mna tak a pritom bola malinka drobunka..nebola som dost otvorena ale museli ju dat von kvoli odozvam, preto sa teraz bojim porodu, bo tu nechavaju poriadne otvorit a ja mam s tym poroblem....

sandrika
7. apr 2008

mirinie ale janeviem z čoho mám teplotu zvýšenú tolen tak 36,8 potoma za hodinku 37,0 a tak to to je už 4 dni inak nie som chorá

montinka
7. apr 2008

hm didi tak skus aj ty ten caj co tu vsetci ospevuju. hm miri myslim ze ked bude drobec na svete ani potom sa poriadne nevyspis. teda sice mozno bude tichucky a bude pekne spinkat

stankatt
7. apr 2008

didi pred rokom som si dala operovat oci laserom, a vraj by sa potom nemalo rodit klasicky. Ale este sa musim poradit s ocnym.

dididi30
7. apr 2008

monti nebudem ten caj pit, bo mam jednen pre tehu mamicky a ma z neho boli zaludok, proste si to musim vytrpiet, len nech mi ho netahaju zvonom , budem stastna, staci nastrih a je von, sitie prezijem....
monti sak to uz maloktora teraz spi a vlastne si zvyknes vstavat k babu 😉

mirka8429
7. apr 2008

monti hej pijem cajik 😀 snad aj pomoze heh..a dufam ze drobec bude spat..ked bude pomne tak neviem..ja som spala 20 minut

sandri no som rada ze ti je lepsie... 😀

stani no ja nosim sosovky a som musela udat ze nosim..to by si mala povedat lekarovi..oni uz posudia

stankatt
7. apr 2008

Miri som hovorila, lebo tu na konikovi som sa to dozvedela, tak mi dal papier a idem na ocne, nech sa vyjadria

dididi30
7. apr 2008

stani ja mam tiez nosit okuliare a nenosim, malu som rodila normalne a aj druheho bude normalne, teda dufam a chcem normalne...

montinka
7. apr 2008

aha no ja ho potom skusim uvidim ako ho budem znasat.🙂 hm ved aj ja spavam horsie ako kedysi neviem preco stale sa prevalujem a drobec skoro stale kope a tak

dididi30
7. apr 2008

no aj ja sa prevalujem aj s vankusom medzi kolenami je to nanervy a stale sa zobudim na tvrde brucho a musim ist curat

mirka8429
7. apr 2008

stani no hej..mna sa pytali aj na dioptrie..lebo kto ma silne nemoze rodit normalne..neviem preco..

didi no ak nemas silne tak to nevadii

monti este si vychutnavaj take slabunke kopanie...moj uz ma take pohyby silne ze...niekedy mam dojem ze mi ide roztrhnut maternicu a chce vyjst cez bok bruska 😅

montinka
7. apr 2008

hm no miri aj ten moj drobec ma uz obcas dost silne kopanceky. hm no dievcata idem vyvencit tu mou chlpatu potvorku stvornohu. ahojte a dobru noc a miri keby cosi tak napis

mirka8429
7. apr 2008

monti no bude mat este silnejsie neboj sa🙂 tak ahooj

mirka8429
7. apr 2008

didi mne uz nepomoze ani vankus medzi nohy 😅

dididi30
7. apr 2008

ok aj ja idem zalahnut rano mi treba vstavat do roboty 😠 dobru nocku

mirka8429
7. apr 2008

didi bru nocku aj tebe ahoj

sandrika
8. apr 2008

Dobré ránko..vyspinkané? Ja som bola ešťe aj v noci na MK.... 😉
Prajem vám krásny deň,

loss
autor
8. apr 2008

mirka teda ty uz vidis na cielovu pasku super

mirka8429
8. apr 2008

sandri aj ja ked som nemohla spat v noci som rozmyslala ze pridem..ale si myslim ze tu nikto nebude tak som to nechala tak 🙂

loss no dufam ze zajtra uz budeme mat po tom....

dididi30
8. apr 2008

dobre rano...tak ja som sa celkom v poho vyspala az na to caste prebudzanie kvoli cikaniu a prevracaniu 😠

sandrika
8. apr 2008

ja som si už povedala že po 19-tej nepijem a potom hádamvydržím do rána

dididi30
8. apr 2008

joj to ja praveze ked pijem, tak nic a ked nepijem tak idem, opacne 😒

mirka8429
8. apr 2008

didi no ja ked som smädna tak pijem..a viem ze pojdem cikat....

sandri ako vydrzis🙂 ked nepijes..niesi smädna?môj muz pije aj v noci..malinovka pri posteli 😀

dididi30
8. apr 2008

miri co porabas?

mirka8429
8. apr 2008

didi sediim za pc pijem caj z maliny a trpim stahy brucha a pichanie do krizov..a ty 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre