Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
15. apr 2008

oki myw ahoj a miri pockam

dididi30
15. apr 2008

monti no konecne kde sa tulas?? ja som uz aj na aprilovkach bola 😀

montinka
15. apr 2008

didi bola som cvicit a doobeda som balila Ivana a bola som v tescu. uz aj ja mam spaci vak. 😀 a aj nejaku kozmetiku ale iba olejcek zatiala a samponik

dididi30
15. apr 2008

tak teda si ty taka cvicitelka, dobre robis, aspon si medzi mamickami 😉
monti to vazne tak chystas ivana?? myslim,ze uz tymto robis chybu ked ho tak obskakujes..cobude potom ked porodis??.....
tesim sa,ze ten vak, urcite rovnaky ako ja 😀 ....co sa tyka kozmetiky na zaciatok staci ale este nieco na zaparenie, rybaciu mast v lekarni .....

montinka
15. apr 2008

ano cvicim ale dnes sme viac kecali bola tam sestricka z nemocnice a tak nam davala info.viem kupim aj mydlo len tam mali asi vypredane alebo co. no musile som mu nachystat jedlo na cestu.ups jaaaaaj asi si musim odskocit. booooze

dididi30
15. apr 2008

monti a co sa stalo?? 😕 dufam,ze len na vecko 😀 ......pred hodinkou porodila jedna moja kamoska, 24 hodin rodila, po odteceni plodovej vody....akurat ju sili, ked sme volali s jej muzom 😀

montinka
15. apr 2008

ano vecko.😀 uz som tu. coooo 24 hodin?????boze. joj sit s tym ma dnes potesila ta sestricka v ziline vraj stale nastrihavaju aj ked nemusia. 😒 😠

dididi30
15. apr 2008

no?? ona este dokonca predlozovala 2 tyzdne 😒 .....asi sa nemohla otovorit a vyberali jej ho kliestami to radi robia..preto ten natrih.....ale vlastne je to dobre, lespie ako ked sa roztrhnes...

mirka8429
15. apr 2008

uz som tuuu hehe

montinka
15. apr 2008

vsak ano ale boooze auuuu. hm a som zvedava ci zvladnem netlacit ak nebudem este dost otvorena. lebo vraj to sa roztrhnem naisto

mirka8429
15. apr 2008

monti toho sa bojim aj ja

dididi30
15. apr 2008

zvladnes, oni ti nedovolia tlacit, povedia dychat dychat 😝
miri co si jedla??

montinka
15. apr 2008

hmmm len ci mi to pojde. didi.

mirka8429
15. apr 2008

didi vyprazany syr a hranolky..ale som pila malinovku a tak mi brutalne zabehla ze kaslem snad este teraz...ale stale citim..tak snad nevadii..hehe fuuj

dididi30
15. apr 2008

ale pojde neboj, budes prekvapena....joj ja by som chcela vediet podrobnosti z porodu kamosky, ale kto vie ako sa to dozviem.

mirka8429
15. apr 2008

didus ja tiez dufam ze bude v pohode...

montinka
15. apr 2008

didi ved ked bude doma tak hadam ti vsetko napise

dididi30
15. apr 2008

mnam aj ja chcem 😀 no mala si si dat kolu 😀

mirka8429
15. apr 2008

monti ja by som sa bala rodit asi v anglicku..neviem...

mirka8429
15. apr 2008

didi ved som pila colu hehe

montinka
15. apr 2008

hm ja sa akosi porodu stale nebojim iba toho nastrihu a zasivania neviem preco miri

mirka8429
15. apr 2008

monti ja snad vsetkeho...ale ta musim si to prezit ako kazda..a bojim sa komplikacii..snad bude vsetko ok

dididi30
15. apr 2008

mirka preco nie|?? to ze do mna nesparaju neznamena,ze je to tu hrozne a u nas tak isto natrihuju ked babo nedjde vonku....sama dobre vies, ze aj tebe hrozi kliestovy ak sa neotvoris 😕 , takze to je rovnako....
monti neboj sa bude to dobre a este mame cas....budeme sa pekne podporovat a to ze chodis cvicit tak ti to pomoze

mirka8429
15. apr 2008

didus snad cisarsky radsej hehe...a hej viem..mas pravdu

dididi30
15. apr 2008

mri, cisarsky je horsi ako klieste, lebo po kliestoch budes mobilnejsia po cisaraku ubolena a nebudes moc sa tak pohybovat s babom ako budes chciet, nebudes vladat ani na ruky si ho ziat, tak co je lepsie??
monti zasivali a natrihavali aj nase mamy a sme tu 😉

montinka
15. apr 2008

hm myslis ze mi to cvicenie pomoze. nooo uvidime hadam to v hodinu "H" nezabudnem.didi skus sexik na otvorenie.😀

mirka8429
15. apr 2008

didus nestras ma 😅 no snad bude vsetko ako ma...

monti aj ja sa toho bojim ale myslim ze ked budes mat mimi pri sebe tak ti to bude jedno 🙂

dididi30
15. apr 2008

mirka neboj sa, ty to budes mat kazdym dnom za sebou tak pohodka 😉
monti pomoze ti to cvicienie uvidis.....jasne ze ho budem praktikovat od 36tt 😀 cize od zajtra som v 33tt a za tri tyzdne znicim manzela 😀 😀

mirka8429
15. apr 2008

diduska no sak hej...tento tyzden snad.lebo doki povedal ze po termine urcite nie...

montinka
15. apr 2008

hm moje uvidime. inak didi minule ma mama tak dopalila. zase zacala ze dufa ze nedam meno Tamarka ze to sa nikomu nepaci a ked som jej povedala ze no DAM tak ona na to ze tak ona nepojde ani na krstiny. no nech nejde. 😠 joj uz som jej skoro nieco povedala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre