• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
veď aj ja som 3 x a minulú sobotu somdokonca mala kontrakcie, ale ona somnou cvičí iba light.... :wink: a moja aj tak máš ešťe čas ak sa budeš cítiť dobre tak yačni chodiť v 27 tt kury pre tehotné a povedy, že si krvácala,.....
19. jan 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrika:ďakujeme, je to náš milovaný chlapeček :grinning: a je hlavně celý tatínek- po mně má jen dlouhé prsty na nohách :dizzy_face: tak doufám, že Kubinko bude mít ze mně trošku víc :sweat_smile: :slight_smile:
19. jan 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hádam, ale pomamine bývzjú skôr dievčata............
19. jan 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
právěže mi všichni říkali, že kluci jsou po mámě a holky jsou tátové, tak se nám to jakosi přehodilo :unamused: , no ale snad bude něco ze mně :sweat_smile: ...aspoň zas ty prsty :grinning: :slight_smile: Dani jde spinkat, tatínek ho řádně zmordoval pusinkama a naháněčkou, tak snad bude v klidu hajat...a protože spí tam kde je komp, tak vám všem přeju krásný večer a klidnou noc.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super sandri dakujem
19. jan 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja budem mat dievcatko a dufam ze bude na ocka a aj mne vraveli ze dievcatka su po ockovi a chlapci po maminke,no ved uvidime ked sa drobcekovia narodia
19. jan 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrika: moj manzel ti odkazuje ze mas jeho sympatie (za toho chlapceka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
20. jan 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weron tak ho pozdrav a moja inak čo ti prevažne chutípapať? Skôr mäsko, alebo namáš naň veľmi chuť?
Ahoj Loss
20. jan 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte co robkate?
20. jan 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lucvi ja mám strašné bolesti zo spodu akoby mi Luky dole tlačil hlavkou a chcel ísť užvon , nemôžemsa ani postaviť, lebo mám pocit, že ma roztrne, tak sedím svyloženými nohami za compom
20. jan 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna vcera popichavalo brusko ale potom to preslo vecer ked som si lahla...nie stoho ze chodis cvicit?
20. jan 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ som bola len raz tak pochybujem............
20. jan 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj Lucka tak ako sa mas?A co Patko v brusku poslucha?
20. jan 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte děvčátka, mám dneska nějakou depku, chce se mi furt brečet, nemám náladu se smát :confounded: ani usmát :frowning2: co vy, jaký máte den?
20. jan 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka niedobr ráno som mla bolesti , po obode somsi kusok pregrcla a odvtedy mineni dobre, obvinujú ma, že toprejedenia,ale ja sa neprejedám jednoduchomivarené jedlo nerobí dobre
20. jan 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandri:ani já nemusím vařené, radši saláty ovocné aj zeleninové..z vařeného je mi hodně těžko :confounded: mně dělají dobře pomeranče nebo mandarinky když je mi jakosi blivno :confused: tak se drž :slight_smile:
20. jan 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak mam po 3D ultrazvuku...bola to parada!Maly uz nie je az taky maly,ma okolo 650 a skoro 30cm...takze pekne rastie :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka: a co jsi všechno viděla??? viděla jsi tvářičku?bylo to určitě super, my jdem ve čtvrtek :slight_smile:
20. jan 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka...no videli sme tvaricku,ako kopkal a hadzal rucickami...potom doky vsetko pomeral,takze mame uz okolo 28cm :slight_smile: Doky skontroloval srdiecko,mozor,ladvinky...proste komplet vsetko,tep srdiecka...no a vsetko je tak ako ma byt!
20. jan 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: super- byli jste oba?
je podobný na někoho?myslím jen rysy :dizzy_face:
20. jan 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka...boli sme obaja,a bolo to super.No podla fotiek sme sa jednoznacne hned zhodli ze je to cely tato :dizzy_face:
20. jan 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, tak to se mám na co těšit když to bude taky zas celý taťko :grinning: asi začnu věřit tomu, že kluci jsou tátovi a holky maminčine :wink: my jen seženem DVD Verbatim plus a jedem..nemůžu dočkat až uvidím toho fotbalistu :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile:

sandrika: aj manzel ta naspät pozdravuje a inac vdaka tebe uz na mna neni nastvany ze tolko vysedavam na koniku lebo - citujem ho "zacinam vidiet ze su tam aj dobri ludia" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vidis co jedna prognoza o chlapcovi urobi??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
co sa tyka jedla tak zerem - nie jem ale fakt zerem :slight_smile: vsetko - akurat v prvom trimestri som moc nemala chut na normalne jedla, ale som denne zjedla ovocie za 100 - 200,- Sk!!!! a to teraz nesrandujem - kilo kiwi na posedenie, styri banany, pomarance - zo zaciatku grepy no potom som zistila ze nemozem kvoli chininu tak som ich nahradila citronmi :slight_smile: a tak - proste hrozne vela ovocia a teraz uz jem normalne jedla - aj mäskove, vsetko ale dost sa mi zvyraznila chut na sladke :slight_smile: ja som hrozne vela sladkeho pozrala este pred tehu a teraz sa mi to vracia :slight_smile: v prvom trimestri som vobec sladke nepotrebovala :slight_smile:
20. jan 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka a videla si môj album tam mám foto z 3D ..
Díky si jedinná čo mi verí, že mi je zle z vareného jedla..
KeĎ jem celý deň chlaba so šunkopu, zkem takto v priebehu dňa aj 6-7 krajcov-každú hodinu jeden a nič minie je trávi mi a cítim sasuper..
Potom sidám na obed kura ako dnes a od obedumije fakt strašne zle, zvrackala som len kúsoček ,ale zato mije tak ťažko.. :frowning2: a takto mi je celé tehotenstvo :frowning2:
20. jan 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sandrika...ja teple jedlo skoro nejem,vacsinou tiez chlebik,susienky,ovocie,zelenina...
20. jan 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolik jsi platila za celé vyšetření...a kolik minut máte nahraných...aj fotečky??? je to dobre na videu vidět?
20. jan 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Platili sme 1200Sk ze to bolo v nedelu...dal nam asi 8 vytlacenych fotiek a zaznam na DVD v dlzke asi 40minut s hudbou :slight_smile:
20. jan 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: taky jsem se cpala ovocem- zachutnala mi exotika- pomelo, liči, ranbutan či jako sa to volá..mango atd....ale fakt to stojí dost korun, tak jsem se zabrzdila na mandarinkách a pomerančích- v Čechách je to levnější, když jsme byli u našich denně padly dvě pomela a asi tak kilo a půl liči- mamka si je koupila jako dekoraci do ovocných misek po baráku a já postupně chodila a "vykrádala" :grinning:
sandrika: podívám se na fotečky...z tej vary je fakt těžko a kuře my vůbec nemůžem, bo je nám po něm dost zle, takže jen prsíčka- ne moje ale kuřecí :wink:
20. jan 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni som rada, že manžel sa už tak nehnevká a, že sommu zlepšila náladu :slight_smile:
Miriamka si ma potešiladnes ma efsco normálne urazila, keď mi napísala v Májovkách, že mi je zle z toho, že sa prežieram...to nie je pravda, je mi zle len z varených jedál hlavne kôli koreninám a bez toho sa tonedá jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Super, že máš taký dlhý zýznam ja mámlen 10 min a z toho 4 min chybné
20. jan 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok