Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

loss
autor
19. jan 2008

ahojte co nove?

danka86
19. jan 2008

weroni: pocula som ze nie je dobre sa privelmi vycerpavat.. ale mne ide skor o to, zacat sa znovu hybat.. 🙂
loss: riesime tu pohyb 🙂

loss
autor
19. jan 2008

jaj super aj my sa hybeme pekne vzdy ked sa pohne je to milucke

weroni
19. jan 2008

loss ahojky 🙂
ze su to uzasne pocity ked sa to drobciatko v nas hybe 😵
a inac ja som si vsimla ze ked cvicim tak mimco cvici so mnou 🙂 hlavne ked cvicim jeden cvik ze lezim na karimatke a nohy mam zdvihnute na lopte a zatlacam krize do podlozky - tak vtedy sa hemzi jak rybka 🙂

sandrika
19. jan 2008

loss pohabmamičiek aby nezleniveli.............. 😉

loss
autor
19. jan 2008

jaj no tak ten ja nemam mam prisny klud pretoze mi tvrdne brusko a zacala som sa otvarat prvy trimester som odlezala aby som nepotratila a teraz lezim aby som skor neporodila nech uz je maj

weroni
19. jan 2008

loss: tak ty mas to tehotenstvo naozaj vybojovane, drzim palce nech sa vsetko dotiahne do uspesneho konca 🙂 vas Nellinka bude ozaj vybojovane babenko 🙂

danka86
19. jan 2008

no to drzim palce aj ja.. a tichucko obdivujem..🙂

ajkabezka
19. jan 2008

loss:dej na sebe pozor...včera jsem se u úklidu namakala, že mně dnes bolí kríže jak čert ☹ takže jak dovařím, budu vegeti..tedy jak mi Dani dovolí 😉 takže pěknou sobotu všem těhulkám 🙂 🙂 🙂

miriamka
19. jan 2008

Ahojte,
no ja mam pohybu az az...ale asi je to tym,ze okrem prvych tyzdnov tehu ked som bola v nemocnici sa citim super,nic ma neboli a energie mam teraz na rozdavanie comu sa samozrejme aj manzel tesi 🙂

danka86
19. jan 2008

no tak to ti gratulujem 🙂 hod sem z nej trosku 😉

miriamka
19. jan 2008

Dani...vies,mne je luto vsetkych tehuliek ktore si nemozu tehotenstvo uzivat tak ako ja.Dokonca rozmyslam ze dnes vecer pojdeme niekam von s manzelom si zatancovat 🙂

danka86
19. jan 2008

Mne bolo zle prve 4mes, ale teraz mi je dobre.. Len som nejaka leniva obcas a to ma stve.. Muza mam na 24h v robote, takze som doma so svokrou 🙂 A kam sa chcete ist zabavit, hadam na disku? 🙂

ajkabezka
19. jan 2008

aj ja by jsem chtěla trošičku...Danielko je jak motorová myš, ale nechce mi nic dát ze svojí energie 😀 včera jsem se smála, že na konci- jak donosíme- budu jen sedět, občas se projdu, zajdu na wc a zase sednu, bo budu jak balón 😅 😀

miriamka
19. jan 2008

No mne bolo tiez zle prve 3 mesiace,ale odvtedy sa citim naozaj dobre a dokonca ani unavena nie som tak ako na zaciatku.Ale verim,ze skonci druhy trimester,a unava je naspat,takze si to teraz uzivam.

danka86
19. jan 2008

obdivujem mat male dieta a este cakat dalsie 🙂

weroni
19. jan 2008

cau miriamka 🙂 no ja mam tiez pohybu viac nez dost - pri tych deckach co ucim 🙂 ale snazim sa uz s nimi nerobit take vylomeniny jak som zvykla - uz to ani nevladzem a nechcem ohrozit drobceka.
Inac energiu ocakavam aj ja kazdu chvilu - vraj to ma prist v piatom - siestom mesiaci no ja este furt dost spim 😅 😀

miriamka
19. jan 2008

Weroni...no ja som dostala energiu koncom 4 mesiaca a odtedy je to super,aj chut na milovanie sa opat vratila,takze zatial super 🙂

danka86
19. jan 2008

no ja som chut na milovanie stratila a neviem ju najst ☹ mrzi ma to a nielen kvoli manzelovi, ale aj mne..

miriamka
19. jan 2008

Dani...neboj,ono to pride,aj nie pocas tehu tak po porode!U nas to tiez nie je ako predtym kazdy den,ale aspon chute uz mam a je to...lebo v prvom trimestri to bola veru bieda 😲

sandrika
19. jan 2008

ja som justratila na konci 25 tt , ale v tretom trimistri je to v raj normálne ODľA KNIHY čOMáM DOMA UžSOM VTRETOM TRIMISTRI , PODľA TEHOTENSTVA ACADEMY Až V 27 TT TAK NEVIEM

danka86
19. jan 2008

sesternica nemala chut cele tehotenstvo a ze po sestonedeli jej muz nestihal 😀

weroni
19. jan 2008

babulky ja som po obediku chutnuckom: dusena brokolicka, mrkva, hrasok a kukurica s volskym okom a parkami a hranolkami mnamky 😵

vam ktore mate obed oneskoreny tak bru chut 🙂

k tomu milovaniu: ja som chut nestratila akurat ze ju mavam zriedkavejsie som si vsimla to skor manzel sa strasne boji aby neublizil malickemu darmo som mu dala precitat 150 clankov o tom ze sex v tehu babu nemoze uskodit okrem samozrejme nejakych situacii...

miriamka: tak to mas supe ze uz v stvrtom mesiaci to doslo, mne by bodlo keby sa uz ten prival energie aj u mna zastavil na navsteve a nechal mi nieco zo seba 🙂
ale musim povedat ze sa ovela ovela lepsie citim ako som zacala znova cvicit teraz v piatom mesiaci 🙂 do stvrteho som vsetko vynechala, radsej, teraz sa hrozne vytesujem ze uz mozem 🙂

sandrika
19. jan 2008

mne sa baby ale cviciť vôbec nechce to sa na mna nepodobá...no aspon 2 x do týždňa na kurze sa donútim...
zase ma tak strašne bolia kríže a podbruško 😢

danka86
19. jan 2008

ja som niekedy tancovala, chodila som do fittka, teraz iba posedavam a vecer nemozem zaspat, aj ked som unavena.. ale nie som narobena 🙂

ajkabezka
19. jan 2008

danka: aj s malým se to dá zvládnout, ale je fakt, že je to větší kolotoč:teď tady do mně hučí, že chce pustit "báta šimpša"- Simpsonovci, tak mu na chvilku pustím nějakou pohádku
měli jsme k obědu hranolky a výborné placičky z krájeného kuřecího masa- mám recept od strejdy z Moravy a jsou SUPER!
tak pěkně odpočívejte
😉

danka86
19. jan 2008

dakujem za podporu 🙂

ajkabezka
19. jan 2008

Tak už nám pojede kočárek - budeme mít Atlantic, barva zelenošedá...hmmm moc krásný 😀 už se moc těším, jak s ním budu jezdit a vozit Kubíčka, aj Dani sa chystá 😉

sandrika
19. jan 2008

ajka Dani je krásny chlapček naozaj ne rozkošný, super, že už máš kočík

zmrzka333
19. jan 2008

sandri: ja by som aj cvicila ale lekar mi zakazal lebo som na zaciatku krvacala, tak radsej len prechadzky a klud

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre