Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

sandrika
19. jan 2008

veď aj ja som 3 x a minulú sobotu somdokonca mala kontrakcie, ale ona somnou cvičí iba light.... 😉 a moja aj tak máš ešťe čas ak sa budeš cítiť dobre tak yačni chodiť v 27 tt kury pre tehotné a povedy, že si krvácala,.....

ajkabezka
19. jan 2008

sandrika:ďakujeme, je to náš milovaný chlapeček 😀 a je hlavně celý tatínek- po mně má jen dlouhé prsty na nohách 😵 tak doufám, že Kubinko bude mít ze mně trošku víc 😅 🙂

sandrika
19. jan 2008

tak hádam, ale pomamine bývzjú skôr dievčata............

ajkabezka
19. jan 2008

právěže mi všichni říkali, že kluci jsou po mámě a holky jsou tátové, tak se nám to jakosi přehodilo 😒 , no ale snad bude něco ze mně 😅 ...aspoň zas ty prsty 😀 🙂 Dani jde spinkat, tatínek ho řádně zmordoval pusinkama a naháněčkou, tak snad bude v klidu hajat...a protože spí tam kde je komp, tak vám všem přeju krásný večer a klidnou noc.. 🙂 🙂 🙂

zmrzka333
19. jan 2008

super sandri dakujem

loss
autor
19. jan 2008

ja budem mat dievcatko a dufam ze bude na ocka a aj mne vraveli ze dievcatka su po ockovi a chlapci po maminke,no ved uvidime ked sa drobcekovia narodia

weroni
19. jan 2008

sandrika: moj manzel ti odkazuje ze mas jeho sympatie (za toho chlapceka 😀 😀 😀 😀

loss
autor
20. jan 2008

ahojte

sandrika
20. jan 2008

Weron tak ho pozdrav a moja inak čo ti prevažne chutípapať? Skôr mäsko, alebo namáš naň veľmi chuť?
Ahoj Loss

lucka0122
20. jan 2008

ahojte co robkate?

sandrika
20. jan 2008

Ahoj Lucvi ja mám strašné bolesti zo spodu akoby mi Luky dole tlačil hlavkou a chcel ísť užvon , nemôžemsa ani postaviť, lebo mám pocit, že ma roztrne, tak sedím svyloženými nohami za compom

lucka0122
20. jan 2008

mna vcera popichavalo brusko ale potom to preslo vecer ked som si lahla...nie stoho ze chodis cvicit?

sandrika
20. jan 2008

zatiaľ som bola len raz tak pochybujem............

loss
autor
20. jan 2008

ahoj Lucka tak ako sa mas?A co Patko v brusku poslucha?

ajkabezka
20. jan 2008

Ahojte děvčátka, mám dneska nějakou depku, chce se mi furt brečet, nemám náladu se smát 😖 ani usmát ☹ co vy, jaký máte den?

sandrika
20. jan 2008

ajka niedobr ráno som mla bolesti , po obode somsi kusok pregrcla a odvtedy mineni dobre, obvinujú ma, že toprejedenia,ale ja sa neprejedám jednoduchomivarené jedlo nerobí dobre

ajkabezka
20. jan 2008

sandri:ani já nemusím vařené, radši saláty ovocné aj zeleninové..z vařeného je mi hodně těžko 😖 mně dělají dobře pomeranče nebo mandarinky když je mi jakosi blivno 😕 tak se drž 🙂

miriamka
20. jan 2008

Ahojte,
tak mam po 3D ultrazvuku...bola to parada!Maly uz nie je az taky maly,ma okolo 650 a skoro 30cm...takze pekne rastie 😵 😵

ajkabezka
20. jan 2008

miriamka: a co jsi všechno viděla??? viděla jsi tvářičku?bylo to určitě super, my jdem ve čtvrtek 🙂

miriamka
20. jan 2008

Ajka...no videli sme tvaricku,ako kopkal a hadzal rucickami...potom doky vsetko pomeral,takze mame uz okolo 28cm 🙂 Doky skontroloval srdiecko,mozor,ladvinky...proste komplet vsetko,tep srdiecka...no a vsetko je tak ako ma byt!

ajkabezka
20. jan 2008

😉 😉 😉 super- byli jste oba?
je podobný na někoho?myslím jen rysy 😵

miriamka
20. jan 2008

Ajka...boli sme obaja,a bolo to super.No podla fotiek sme sa jednoznacne hned zhodli ze je to cely tato 😵

ajkabezka
20. jan 2008

no super, tak to se mám na co těšit když to bude taky zas celý taťko 😀 asi začnu věřit tomu, že kluci jsou tátovi a holky maminčine 😉 my jen seženem DVD Verbatim plus a jedem..nemůžu dočkat až uvidím toho fotbalistu 😵 😵

weroni
20. jan 2008

caute kocky 🙂

sandrika: aj manzel ta naspät pozdravuje a inac vdaka tebe uz na mna neni nastvany ze tolko vysedavam na koniku lebo - citujem ho "zacinam vidiet ze su tam aj dobri ludia" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vidis co jedna prognoza o chlapcovi urobi??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
co sa tyka jedla tak zerem - nie jem ale fakt zerem 🙂 vsetko - akurat v prvom trimestri som moc nemala chut na normalne jedla, ale som denne zjedla ovocie za 100 - 200,- Sk!!!! a to teraz nesrandujem - kilo kiwi na posedenie, styri banany, pomarance - zo zaciatku grepy no potom som zistila ze nemozem kvoli chininu tak som ich nahradila citronmi 🙂 a tak - proste hrozne vela ovocia a teraz uz jem normalne jedla - aj mäskove, vsetko ale dost sa mi zvyraznila chut na sladke 🙂 ja som hrozne vela sladkeho pozrala este pred tehu a teraz sa mi to vracia 🙂 v prvom trimestri som vobec sladke nepotrebovala 🙂

sandrika
20. jan 2008

ajka a videla si môj album tam mám foto z 3D ..
Díky si jedinná čo mi verí, že mi je zle z vareného jedla..
KeĎ jem celý deň chlaba so šunkopu, zkem takto v priebehu dňa aj 6-7 krajcov-každú hodinu jeden a nič minie je trávi mi a cítim sasuper..
Potom sidám na obed kura ako dnes a od obedumije fakt strašne zle, zvrackala som len kúsoček ,ale zato mije tak ťažko.. ☹ a takto mi je celé tehotenstvo ☹

miriamka
20. jan 2008

Sandrika...ja teple jedlo skoro nejem,vacsinou tiez chlebik,susienky,ovocie,zelenina...

ajkabezka
20. jan 2008

kolik jsi platila za celé vyšetření...a kolik minut máte nahraných...aj fotečky??? je to dobre na videu vidět?

miriamka
20. jan 2008

Platili sme 1200Sk ze to bolo v nedelu...dal nam asi 8 vytlacenych fotiek a zaznam na DVD v dlzke asi 40minut s hudbou 🙂

ajkabezka
20. jan 2008

weroni: taky jsem se cpala ovocem- zachutnala mi exotika- pomelo, liči, ranbutan či jako sa to volá..mango atd....ale fakt to stojí dost korun, tak jsem se zabrzdila na mandarinkách a pomerančích- v Čechách je to levnější, když jsme byli u našich denně padly dvě pomela a asi tak kilo a půl liči- mamka si je koupila jako dekoraci do ovocných misek po baráku a já postupně chodila a "vykrádala" 😀
sandrika: podívám se na fotečky...z tej vary je fakt těžko a kuře my vůbec nemůžem, bo je nám po něm dost zle, takže jen prsíčka- ne moje ale kuřecí 😉

sandrika
20. jan 2008

weroni som rada, že manžel sa už tak nehnevká a, že sommu zlepšila náladu 🙂
Miriamka si ma potešiladnes ma efsco normálne urazila, keď mi napísala v Májovkách, že mi je zle z toho, že sa prežieram...to nie je pravda, je mi zle len z varených jedál hlavne kôli koreninám a bez toho sa tonedá jesť 😝
Super, že máš taký dlhý zýznam ja mámlen 10 min a z toho 4 min chybné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre