Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

marse
26. feb 2008

ja mam to mange na krce ktore mam v rukach a nohach, a kedze mi netvrdne brusko tak mito nemoze ublizit?? 😕

montinka
26. feb 2008

ahojte dievcata. ako sa mate? ja som prisla akurat z mensich nakupov. pampuliacik dufam ze zajtra ti bude lepsie

dididi30
26. feb 2008

ahojte kocky, co ste porabali?

dididi30
26. feb 2008

marse, ja si myslim,ze namalo, ved to su len tie vitaminy nie? zas netreba vysadzovat, lebo s tym sa to lieci, prevenicia, ako ked beries antibiotika 😉

loss
autor
27. feb 2008

marse nemoze ved magne je aj upokojujuce takze neboj
ja ked ho spapam tak mala spinka aj pol dna 🙂

dididi30
27. feb 2008

loss...tak ja nemozem v poslednej dobe spavat, neberiem ziadne magnum, cakam na svoju lekarku, lebo je na dovolenke 😒 chcem sa jej opytat ci by som to mohla brat aj ja, uz aj kvoli tomu, ze mi to brusko semtam tvrdne a aj na spinkanie a ukludnenie, lebo som este v praci a uz som z toho na nervy 😠

pampuliacik
27. feb 2008

a preco by magne malo byt upokojujuce? ved je to len horcik s vitaminom B6 - podla mna to pomaha akurat tak zmiernit krce. ja tiez papam magne, ale ziadny efekt pokial ide o upokojenie nepozorujem 😒 a spavat nemozem vobec 😢 tiez som z toho na nervy.babo stale nekopka- je to normalne?

dididi30
27. feb 2008

pampul....to vazne, ja som myslela, ze aj na ukludnenie, no nevadi, aspon hadam pomoze na to brusko, ale pri malej mi to veru nepomahalo, ale zas som spala....segra je tehotna tolko co ty a tiez vravi, ze babo nekopka, ale to nevadi, urcite ho citis a mozno je az moc spave, bud rada 😉

pampuliacik
27. feb 2008

😀 skoda ze ja nie som spava. ale ked tak velmi sa uz tesim na kopkanie a ono furt nic 😉 pokial ide o upokojujuci efekt magne- to si len myslim ze neupokojuje- ale nie som lekar 😉 viem len ze sa predpisuje na krce.

dididi30
27. feb 2008

pam......no asi si veru do konca uz neospim 😠 a po porode asi tiez ☹ asi po zlatuckej malickej mi je sudeny placlivko, po tatinovy, no parada, sak mu ho dam k usiam nech pocuva 😀

pampuliacik
27. feb 2008

no, nikdy nevies... mozno bude dobrucky.... ja zatial este ani netusim co ma caka, myslim materstvo 😉 tesim sa a aj obavam, taka zmena v zivote...

dididi30
27. feb 2008

no dufam, ze aspon bude papat moje a vobec mliecko, lebo moja dcerka do teraz nepije, ona ho grcala. ☹ plac prejde ale chut nepride 😒

dididi30
27. feb 2008

pampi...vobec sa neboj, je to nieco nadherne a je super ,ze este nevies ake to je, lebo pri druhom vies vsetko a trochu to stresuje 😔

pampuliacik
27. feb 2008

pocuj didi, mozem otazku ohladom oblecenia babatiek? 😀 som totalne neskusena buduca mamicka 😉 pozerala som nejake zoznamy co asi bude potrebovat na oblecenie a nejde mi do hlavy, co tomu babu v lete natiahnem na body s dlhym rukavom. vraj sa davaju stveriky na zapinanie, napr. viackrat spominane cvernove. ale sak to este niekde predavaju?... neviem co tomu babenku kupit, aky svetrik a kde kupit??? chodim po obchodoch a ziadne svetriky tenke nemaju.

montinka
27. feb 2008

hm pampuliacik aj ja mam mat cez leto drobca ale nad svetrikom som nerozmyslala. ups asi aj ja budem nejaky zhanat ja ze ked bude tepli tak mu netreba dlhy rukav ale ako vidim asi ano 😅

montinka
27. feb 2008

hm a co sa tyka babatka ani moje este nekopka aj ked sa mi zda uz par dni ze sa mi tam vnutri mrvi a hadam to je babo a nie nieco ine.😀

pampuliacik
27. feb 2008

no neviem, vsetci okolo mna sa tvaria ze aj v lete treba dat babu dlhy rukav a este aj svetrik... svokra mi dala overal- ale no comment 😀 tak urcite ten nenavlieknem v 30 stupnovej horucave na drobca 😉

montinka
27. feb 2008

hm a ja kupujem take skor no na leto. mam sice aj body s dlhym rukavom ale myslela som ze mu natiahnem iba to dam ponozticky a ze nozky mu necham hole ked bude moc horuco popripade mu ich prikryjem deckou nooo ale teraz neviem

pampuliacik
27. feb 2008

noooo to by asi mali poradit skusenejsie nam neskusenym 😉 ja fakt neviem co kupit.

montinka
27. feb 2008

jedine co viem je ze by mali mat aj cez leto tenucku ciapocku lebo maju citlive uska a aj pri slabom vetriku by mohli dostat zapal. hm to som pocula minule v telke tak sa hram na mudru.😀

pampuliacik
27. feb 2008

inak montinka-ako tvoje babo-uz kope alebo citis nejake "presuny" v brusku? lebo ja nic a uz aj pochybujem ci to pred tyzdnom bolo babo, co som citila....

montinka
27. feb 2008

no ako keby mi tam behala bublinka. aj vcera trikrat tak cosi tak tuklo ale neviem ci to bol drobcek

montinka
27. feb 2008

a vies co? prinajhorsom mu cez leto obleciem nejake dupacky ale do toho dam kosielku alebo tricko s kratkym rukavom. ale aj to si myslim ze ak budu 30 stupnoe teploty tak sa chuda bude varit od tepla

dididi30
27. feb 2008

pampi, ..ak bude telho tak bodiky mu stacia a budes davat perinku, nie? no ja moc perinku nechcem pouzivat, len tak na doma a na spanie doma..ja uz mam kupene frajerske mikinky aj riflicky a dupacky s dlhymi rukavmy, alebo bez....aj baby sa daju perfis obliect a to je oblecko od narodenia, takze je toho na vyber, zalezi aky mas vkus...a ak nic nenajdes, tak skus nejaky sekac, tam mozu mat tie svetiky co spominas, sak operies a bude 😀
monti aho.....

montinka
27. feb 2008

ahoj didi

dididi30
27. feb 2008

co noveho? nakupujes uz pre babo?

montinka
27. feb 2008

pmalicky ano. minule som objednala na www.babetkovo.sk taku sadu a podla mna to nebolo ani drahe. 5 veci za 540 sk.ved iba samotne dupacky kolko stoja a bolo to take chutne. tak co

montinka
27. feb 2008

a nove nemam nic take iba dnes sa mi snivalo ze som znova potratila. fuj hnusny sen

dididi30
27. feb 2008

jaj monti neblazni.......zato ja nespim vobec ☹ ..jasne treba, nieje to vela, ved u cinakov samotne dupacky kolko stoja a treba kvalitne za rozumnu cenu 😀

montinka
27. feb 2008

veru a na tej stranke tie sadicky sa podla mna vsetky oplatia. mozno sa este necham uniest. co ta trapi nespavost? preco?babetko moc kope alebo ta nieco trapi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre