• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
monti.....ale co ja viem, asi moc rozmyslam, alebo to tak ma byt, to od zaciatku tak vselijako spim, babo je v poho, ved nech len kope, aspon viem ,ze tam je:slight_smile:.....len keby sa mi chcelo aspon cez den spat, ale ani cez den sa mi nechce,....mozno ked budem mat v robote fairont a budem oddychovat tak bude vsetk ok
27. feb 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa da spat aj cez den mozno preto ze som doma ale aj ked som robila tak som tam vzdy od tretej do strtej vyzyvovala a pravidelne. hm skus si vecer robit caj z medovky. ta vraj pomaha ked nemozes spat a podla mna by to nemala ublizit babu ked je to bylinka ci ano?
27. feb 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem , ja som v anglicku a neviem ci to tu maju, musim kuk :slight_smile: ale robim si lipovy s medom, ale aj tak nic, to je asi v moje hlave :angry:
27. feb 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ale podla ju budu mat aj tam. viem ze moja mama si to robieva a sem tam si dam aj ja a potom spim ako babatko. no neviem vyskusaj. ved za to nic nemdas teda trosku peniazkov za cajik.:slight_smile:
27. feb 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj uz aj idem pokukat......boze moja, sak ja minam jak kralovna, ten caj ma nezabije :grinning:
27. feb 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak je dobre. ozaj ty mas zatial tiez iba nejake oblecenia alebo uz aj kocik a tak kupene?
27. feb 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz skoro vsetko, od oblecenia po odsavacku, po postielku....uz len drovnosti a drogerka.....a potom pranie
27. feb 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ty si sikovna. to ja si stale vravim ze mam cas.:grinning: a nakoniec sa budem nahanat.:grinning: hm ale ked postielku a tak som chcela kupit az ked budeme mat byt a to neviem kedy bude tak uvidim. :unamused:
27. feb 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to, uz teraz sa ledva gulam a kym som v robote a zarobim viac penazi, tak kupujem, ale postielku sme si doniesli zo slovenska.....este mas cas, az ked budes vediet co cakas, potom ta to bude tahat :grinning:
27. feb 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to uz asi dlho nepotrva 6.3. idem na sono tak dufam ze mi aj povedia co to je ale podla cinskeho kalendara vraj dievcatko.:grinning:
27. feb 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcatko sa lepsie oblieka tak sa tes :wink:
27. feb 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis ze lahsie? no kym je male tak ano ale ako rastie no neviem.:slight_smile:
27. feb 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri do puberty dirigujes ty, potom uz je to na kocke, sak vies puberta :grinning:
27. feb 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved tu som myslela. ale strazila som aj 4 rocne dievcatko a to si veru vymyslalo co si chce obliect uz vtedy ale to asi zalezi na tom ako si ho clovek vychova
27. feb 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj uz dlho mi vrta v hlave preco sa musia vsetky decke vecicky oprat,ked su nove? hm didi tu uz asi nie je co?
27. feb 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Montinka tak si mi usla? :grinning: Musia sa oprat lebo su chemicky osetrovane a niektore nove veci tym smrdia, proste kvoli hygiene.
27. feb 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preto sa aj zehlia aby sa trochu sterilizovali a babo nemalo alergie, ale aj niektore agresivne pracie prasky nie su dobre.
27. feb 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neusla ja len bludim sem tam vies.:slight_smile: aha ale ved aj praci prasok je zly pre detsku pokozku nie?
27. feb 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je zly treba kupovat specialny nealgezujuci pre deti to maju.
27. feb 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no super. pohladam ho potom.:slight_smile:
27. feb 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
montika, ja vsetko prat nebudem, deky urcite nie, a ak je to kvalitne zabalene tak naco? uz mam jedno dieta a ked som oprala veci to bolo este horsie, vyhadzala sa a to som mala kvalitny detsky prasok...dieta si musi zvykat.....vies smiesne my je, ked sa tu bavia to tom co sa ma a co nie a pritom doma hulia, alebo neviem ake kadejake skodlive veci robia, tak naco to....monti oper to co uznas za vhodne, neboj sa....hlavne od cinakov a pouzite veci oper..... :wink:
27. feb 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm take veci zatial nemam ved preto som sa divila ze na co to treba prat ked to je zabalene a nove. uz mi prisla supravicka co som si vcera objednala v babetkove.:slight_smile:
27. feb 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej parada, tak sa vytesujes :grinning: tak veru netrap sa z pranim :unamused: oki ja idem, lebo malu musim este poskusat a ide papat, tak sa stavim neskor alebo aj zajtra, papa
27. feb 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poskusat? co ju chces skusat? tak bezkaj a ak sa ti uz nepodari prist tak dobru noc ti prajem
27. feb 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim ze idem aj ja aj tak tu je mrtvo. tak zajtra didi
27. feb 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre rano zlaticka tak ako ste sa naspinkali? :slight_smile:
28. feb 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj loss, ty tak skoro vstavas? caute baby-aku ste mali noc? ja nic moc-ako vzdy. zobudila som sa okolo 2 a potom sa len hrozne prehadzovala. sialene ma boleli nohy resp. palilo ma v stehne, akoby zila. mate s tym skusenost? ved som len v 20 tt, zda sa mi priskoro na vsetky taketo prejavy :frowning2: boleli ma aj klby a "pipinka" :wink: myslite ze je to tym, ze sa uvolnuju vaziva? neviem, ci by som to mala pocitovat tak skoro...
28. feb 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....tak konecne som sa dnes vyspala..ale zas ma v robote nasrali, tak nebudem opat spat :angry:
pampi....to je normalne aj mna sem tam boli pipinka a pri malej ma to totalne bolela, to sa roztahujes: :wink: skus cvicit tak,, ze kazdych 5 sekund stiahnes pipinku a potom uvolnis, tiez na sekund......to cvic :wink:
28. feb 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata. Konecne som sa vratili od doktorky. Hm aj ja som spala dobre ale malo. Pampu pipinka obcas bolieva aj mna a tiez jeden klb na nohe( nechapem sice preco len jeden no ale co uz) tak to bude asi normalne. co mate nove?didi a co si to tu malu vcera skusala?
28. feb 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monti....co porabas? ja idem do skoly po malu, nos mam plny, upchany, fuj :angry: mala chodi do skoly, tu sa chodi od 4 rokov tak anglinu trenujeme, ale ona vie uz viac ako ja :sweat_smile:
28. feb 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok