2. trimester
loss
1. nov 2007

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

Verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti x-)
montinka
28. feb 2008
no lenze mi sme sa nerozisli v dobrom didi a este mal kvoli mne aj kontrolu tak neviem ci mi to potvrdenie da. jej drobec kopka ale este tak slabucko.😃 iba zvnutra to je super. no idem si ja uz lahnut som unavena. tak ahojte a dobru noc
dididi30
28. feb 2008
monti ahoj aj ja idem
stankatt
28. feb 2008
ahojte
dididi30
29. feb 2008
dobre ranko kocky 😃
lossautor
29. feb 2008
ahojte tak ako sa mate?
u nas neprsi zatial :-N
montinka
29. feb 2008
ahojte dievcata ako sa mate? ja celkom fajn. mate niecoo nove?
zmrzka333
29. feb 2008
ahoj babule dnes je to pocasie uplne na prd, je tu zamracene a babo je v brusku tichuuucko ako vos pod chrastou
montinka
29. feb 2008
halo je tu niekto?
dididi30
29. feb 2008
ahojte babule
montinka
29. feb 2008
ahoj did
dididi30
29. feb 2008
no co porabas? nudis sa? tu prsi a fuka ako besne.......dnes som opat nakupila drobcovy, teraz maju take fajne akcie....
montinka
29. feb 2008
hm stvem sa. no to mas super aj ja som kupila zopar veci v akcii.🙂
dididi30
29. feb 2008
preco sa stves?? mame vikednik tes sa
montinka
29. feb 2008
ALE POLOVICKA PRISLA VCERA POOBEDE A DNES JE CELY DEN V ZADKU PREC A ZAJTRA UZ IDE ZASE DO aNGLICKA. O POL PIATEJ VOLAL ZE DO POL HODKY PRIDE,NO MYSLIS ZE UZ JE DOMA?
montinka
29. feb 2008
a este aj hlupy signal na nete mi vypadava tak sa musim vzdy odpojit a pripojit a to trvaaaaa ]-(
dididi30
29. feb 2008
a to ako on chodi do anglicka a ty si na sk?? co nejdes k nemu? tu su lepsie peniaze na babo 😕
montinka
29. feb 2008
ale nie on robi sofera ale chodieva do zahranicia vyvazat vies?musela som si zapnut net u neho na notebooku lebo moj my zamrzol
dididi30
29. feb 2008
jaj tak......no tak teda aspon on daco zarobi....a ako byvate sami??
montinka
29. feb 2008
no veru iba on zarobi a mozno aj ja uz sa pytal veduceho ale velku nadej tomu nedavam. no byvame u nasich ale chceme si kupit byt ale hypoteku nam daju az na konci marca lebo musi mat odpracovane tri mesiace v praci
dididi30
29. feb 2008
jaj...no drzim palce......to aj my ked sme boli na sk tak sme byvali u svokrovcov ]-( teraz sme tu sami a dorabame domcek, tak sa vytesujem ,ze uz do svojho..
lossautor
29. feb 2008
ahojte tak co nove?
u nas prsi od obeda 🙂
dididi30
29. feb 2008
aj tu prsi od obeda a fuka, aj mi dazdnik polamalo ]-(
co si dnes porabala?
lossautor
29. feb 2008
ja rano som riadila a varila a o 16h som bola na stretku s babami s konika prisla dom len pred chvilkou
a ty?
montinka
29. feb 2008
hm no vsak aj ja sa uz tesim kedy sa nam zadari ale chcela som to stihnut kym nemam velike brucho a kym vladzem pomahat ale teraz musime cakat do marca no tak co uz no.ahoj loss aj u nas prsi ale az teraz vecer zacalo.didi aj mne raz polamalo dazdnik zurila som ako pes.
dididi30
29. feb 2008
no to je dobre ked mozes ist na stretko,to ja by som musela asi lietadlom 😃 ja som bola v robote, este chodim upratovat, tak na dve hodky..a potom vybavovacky okolo baba...muz navaril,tak som nemusela a potom po malicku do skoly a teraz vegetime........
ale sak hadam tehli zdvihat nebudes, tak to co budes vladat tak porobis a co nie tak pomozu rodiaca 😉
montinka
29. feb 2008
aj ja by som sla na stretko ale ked tu zo ziliny su uz zohrate skupinky a nechcem sa tam vtierat. ozaj didi rada chodi dcerka do skoly? ved viem ze nebudem tehly nosit. 🙂
lossautor
29. feb 2008
no didi to ano my sme boli len tie z L.M takze super 🙂
dididi30
29. feb 2008
monti vrav mi o tom, ja chodim na junovky a tam sa somnou ani nebavia 😞 to je asi tym, ze som v zahranici a tam su skor take blavacky, co len rozmyslaju aky avent kupit a podla mna sa pretvaruju, ja neviem necitim sa tam dobre :-| tu su milsie baby a co dobre nam je aj na nete nie? 😃
no ze len a to je akoze daleko od teba? a co na takom stretku porabate?
montinka
29. feb 2008
no veru akoze v julovkach sa so mnou bavia ale v ziline mi odpisali iba dve. a tu je dobre a aj mile dievcence
dididi30
29. feb 2008
tak tak.....ok monti ja idem kukat nejaky film a venovat sa dcerke bo sa nudi uz nevie co by od dobroty robila 😃 papa neskor, alebo az zajtra 😃