• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
no lenze mi sme sa nerozisli v dobrom didi a este mal kvoli mne aj kontrolu tak neviem ci mi to potvrdenie da. jej drobec kopka ale este tak slabucko.:grinning: iba zvnutra to je super. no idem si ja uz lahnut som unavena. tak ahojte a dobru noc
28. feb 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti ahoj aj ja idem
28. feb 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
28. feb 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :grinning:
29. feb 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tak ako sa mate?
u nas neprsi zatial :sweat_smile:
29. feb 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata ako sa mate? ja celkom fajn. mate niecoo nove?
29. feb 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule dnes je to pocasie uplne na prd, je tu zamracene a babo je v brusku tichuuucko ako vos pod chrastou
29. feb 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo je tu niekto?
29. feb 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule
29. feb 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj did
29. feb 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co porabas? nudis sa? tu prsi a fuka ako besne.......dnes som opat nakupila drobcovy, teraz maju take fajne akcie....
29. feb 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm stvem sa. no to mas super aj ja som kupila zopar veci v akcii.:slight_smile:
29. feb 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco sa stves?? mame vikednik tes sa
29. feb 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALE POLOVICKA PRISLA VCERA POOBEDE A DNES JE CELY DEN V ZADKU PREC A ZAJTRA UZ IDE ZASE DO aNGLICKA. O POL PIATEJ VOLAL ZE DO POL HODKY PRIDE,NO MYSLIS ZE UZ JE DOMA?
29. feb 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este aj hlupy signal na nete mi vypadava tak sa musim vzdy odpojit a pripojit a to trvaaaaa :angry:
29. feb 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ako on chodi do anglicka a ty si na sk?? co nejdes k nemu? tu su lepsie peniaze na babo :fearful:
29. feb 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie on robi sofera ale chodieva do zahranicia vyvazat vies?musela som si zapnut net u neho na notebooku lebo moj my zamrzol
29. feb 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak......no tak teda aspon on daco zarobi....a ako byvate sami??
29. feb 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru iba on zarobi a mozno aj ja uz sa pytal veduceho ale velku nadej tomu nedavam. no byvame u nasich ale chceme si kupit byt ale hypoteku nam daju az na konci marca lebo musi mat odpracovane tri mesiace v praci
29. feb 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj...no drzim palce......to aj my ked sme boli na sk tak sme byvali u svokrovcov :angry: teraz sme tu sami a dorabame domcek, tak sa vytesujem ,ze uz do svojho..
29. feb 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tak co nove?
u nas prsi od obeda :slight_smile:
29. feb 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu prsi od obeda a fuka, aj mi dazdnik polamalo :angry:
co si dnes porabala?
29. feb 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja rano som riadila a varila a o 16h som bola na stretku s babami s konika prisla dom len pred chvilkou
a ty?
29. feb 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no vsak aj ja sa uz tesim kedy sa nam zadari ale chcela som to stihnut kym nemam velike brucho a kym vladzem pomahat ale teraz musime cakat do marca no tak co uz no.ahoj loss aj u nas prsi ale az teraz vecer zacalo.didi aj mne raz polamalo dazdnik zurila som ako pes.
29. feb 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je dobre ked mozes ist na stretko,to ja by som musela asi lietadlom :grinning: ja som bola v robote, este chodim upratovat, tak na dve hodky..a potom vybavovacky okolo baba...muz navaril,tak som nemusela a potom po malicku do skoly a teraz vegetime........
ale sak hadam tehli zdvihat nebudes, tak to co budes vladat tak porobis a co nie tak pomozu rodiaca :wink:
29. feb 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som sla na stretko ale ked tu zo ziliny su uz zohrate skupinky a nechcem sa tam vtierat. ozaj didi rada chodi dcerka do skoly? ved viem ze nebudem tehly nosit. :slight_smile:
29. feb 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no didi to ano my sme boli len tie z L.M takze super :slight_smile:
29. feb 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti vrav mi o tom, ja chodim na junovky a tam sa somnou ani nebavia :frowning2: to je asi tym, ze som v zahranici a tam su skor take blavacky, co len rozmyslaju aky avent kupit a podla mna sa pretvaruju, ja neviem necitim sa tam dobre :unamused: tu su milsie baby a co dobre nam je aj na nete nie? :grinning:
no ze len a to je akoze daleko od teba? a co na takom stretku porabate?
29. feb 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru akoze v julovkach sa so mnou bavia ale v ziline mi odpisali iba dve. a tu je dobre a aj mile dievcence
29. feb 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak.....ok monti ja idem kukat nejaky film a venovat sa dcerke bo sa nudi uz nevie co by od dobroty robila :grinning: papa neskor, alebo az zajtra :grinning:
29. feb 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok