Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

heppu
5. mar 2008

monti inak posta mi neprisla kde si mi ju posielala????

montinka
5. mar 2008

no tu na konika tam hore co je napisane internetova posta uz by si tam mala mat dve.

dididi30
5. mar 2008

monti, mame sa fajn, teraz som si dala duplu maska na smotane a halusky k to mu, pred tym som si dala horalku, mars, fuj, nejako som sa rozjedla, ....ale uz len ovocie budem vecer......a ty si sa ako mala?

montinka
5. mar 2008

ja som bola u doktorky na kontrolu este som na pn do 17.3. a ja sa napchavam popcornom velkym balikom ale co uz ked mi chuti. a inak sa mam fajn vcera ked som si lahla do postele tak krpec sa vrtel a ked som si polozila ruku na brusko tak som to uz aj citila sice slabsie ale citila.😀

daniela84
5. mar 2008

Ahojte baby, kedze si mysllim ze ponukat nieco take v tretom trimestri je neskoro, tak som sa prisla spytat k vam. Mali by ste zaujem o dovoz novych detskych veciciek za mensie sumy ako na svk z ciech? Ide o potreb ako su plienky, nohavicky, osusky a podobne. Mam totiz rodinu v cechach, ktora s takymito vecami pracuje a nosilli by mi to a ja by som vam to posielala. K prikladu davam napr, ze ja mam balik plienok 10 ks po 250 korun. Tak ak mate niektore zaujem ozvite sa cez ip.

montinka
5. mar 2008

heppu nasla si? hore ako je obrazok toho modreho konika tak tam tym malym pismom by ti to tam malo svietit cervenou

dididi30
5. mar 2008

no vidis monti, ze je to paradicka ked kopka 😀 ......a co pukance su zdrave, daj si.....

montinka
5. mar 2008

no zevraj su tak chrumem.😀 a ano je to super.🙂 aspon viemm ze je v poriadku

heppu
5. mar 2008

no pozriem si postu som tu prvy raz takmusim to najst ja idem k dotorovi 14.3 a tesim sa

dididi30
5. mar 2008

dnes ked som varila, tak som mala po ruke mrkvu a celu som ju pocas varenia zchrumala , ani neviem kedy 😀

montinka
5. mar 2008

heppu to najdem je to normalne uplne hore kde ti pise tvoj nick a tak. hm potom daj vediet co ti povedal.

heppu
5. mar 2008

ano jasne aj ked vzdy sa trosku bojim aby bolo vsetko ok.

montinka
5. mar 2008

didi ja som si vcera urobila mrkvovo jablkovy salat. mnam a zjedla som ho ani neviem ako. heppu neboj sa urcite bude vsetko ok

dididi30
5. mar 2008

montika mnam, to aj ja lubim, ale to jablko teraz nemusim, nechutia mi jablka ani predtym som ich nejedla, jedine ked som bola tehu s malickou....

dididi30
5. mar 2008

ok monti tak ja idem, asi nemas cas, papa

montinka
5. mar 2008

sranda no ja zjem akosi vsetko.a ovocie a zeleninu asi najviac ale to som jedla vela aj predtym.🙂

montinka
5. mar 2008

pockaj mam len som cosi pozerala na nete

dididi30
5. mar 2008

ok teda 😀

montinka
5. mar 2008

uf ja ze si uz prec.

montinka
5. mar 2008

Tamarka poslucha?

dididi30
5. mar 2008

jasne, ako ja ked som mala tolko rokov 😀 😀 zla je ako cert, papuluje, ja to neviem pochopit, sak co ju napominam, ucim ju to a to nesmies a ako keby som na stenu hrach hadzala, hruza.

montinka
5. mar 2008

to musi byt zlate strasne su zlate tie 4 rocne deti ked odvravaju jednu taku som strazievala to som sa na nej vzdy zabavala ked odvravavala

dididi30
5. mar 2008

no dakujem pekne, sak pockaj ked budes mat svoje potom uvidis 😀 😝 najhorie je, ked sme doma vsetci , to uz nevie co ma od radosti robit.....rozhadzuje hracky, upratat nehrozi, najma ked si robi piknik, to uz soky dostam, v tedy vsetky hracky po obyvacke poroztahuje, vo svojej izbycke ju to nebavi...

montinka
5. mar 2008

😀 😀 no mas to vesele doma. ale musi byt zlata.🙂

montinka
5. mar 2008

halo odisla si?☹

dididi30
5. mar 2008

no sak hej, je este aj ked ideme spat, tak mi musi najprv vsetky basnicky a pesnicky porozpravat je to taka papulka 😀

montinka
5. mar 2008

take ukecane su zlate a tie sa nikdy nestratia.

dididi30
5. mar 2008

monti, chodis na azetko?

heppu
5. mar 2008

no uz som tu neviem co by som si dala na veceru ale asi si dam melon

montinka
5. mar 2008

ano chodim aj teraz som tam.🙂 preto mi obcas trva kym odpisem lebo mi tam pisala kamoska.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre