Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
14. mar 2008

aj ten moj drahy aj ked este nevieme co to bude on uz brusku hovori Tamarka 😀

mywiel
14. mar 2008

Miri mas krasny ten album sa ti to hodi. 😉 🙂

mirka8429
14. mar 2008

monti hehe zlate...to moja kamoska ked este nevedela ze co to bude tak stale ze barborka..som sa smiala keby sa narodil chlapec ehhe som jej hovorila

myw tak to je potom fajn 😀

mywiel
14. mar 2008

Len aby z tamarky nebol futbalista nakoniec... 😀 😀

mirka8429
14. mar 2008

myw diik 😀 co sa mi hodiii brusko? 😀

montinka
14. mar 2008

no vsak aj ja sa smejem ze ako vie ze to bude Tamarka ze co ak to bude Filipko.hm no bude sranda potom.🙂

mirka8429
14. mar 2008

monti no hej...si zvykne na meno 😀 potom problem bude

mywiel
14. mar 2008

My este nevieme meno na 100% len na dakych 90% este sa to mozno zmeni, takze zatial fazulka a navyse ked to ma byt prekvapenie. Chlapcek by bol Marek a dievca najprv Kaya ale teraz sa mi viac paci Lia, Liuska je mile.

mirka8429
14. mar 2008

myw môjmu muzovi sa dlho pacilo meno Kiara 😀

mywiel
14. mar 2008

Miri nehnevaj sa mi mame psa Ciaru, ale inac by sa aj mne pacilo, je to exoticke. 🙂

montinka
14. mar 2008

aj mne sa paci Chiara

mywiel
14. mar 2008

Ale najlepsie je ze mi bratranec daroval vysivane papuce z jedneho franc. hotela kde bol a viete co tam je vysite?
KAYA tak som sa len smiala, ze by sa mala volala ako papuce este ze uz sa mi paci nieco ine. 😀

mirka8429
14. mar 2008

myw hehe mne to prislo ako z nejakeho erotickeho salonu 😀 tak som to zatrhla... 😀

monti...ak bude dievca bude bud simona alebo dominika..ale ze na 100 percent chalan..tak samuel

mirka8429
14. mar 2008

myw to by mala ako vysite

mywiel
14. mar 2008

No a to moj bratranec vobec netusil ze som si take meno vymyslela a ani ja som nevedela ze sa tak vola daky hotel. 😀

montinka
14. mar 2008

miri aj ja som chcela najpr Samka ale bude Filipko no idem skocit do obchod hned som tu. ahojte zatial

mirka8429
14. mar 2008

myw hehe sak to sranda je nie?xixixi ale inak pekne by to bolo meno kaya..

mirka8429
14. mar 2008

monti caaaaaau

mywiel
14. mar 2008

No dobry napad este uvidime mozno to bude nakoniec Kaya 😀

mirka8429
14. mar 2008

myw no pekne to je..hehe prisiel mi muziik idem mu prichystat papat...potom tu este pridem..zatial paaaaaaaa

mywiel
14. mar 2008

pa pa 🙂

montinka
14. mar 2008

ahojte uz som tu dufam ze ste tu aspon jedna ostala

dididi30
14. mar 2008

cafte.....monti ahoj....sak baby su tu od rana aj ja som tu bola, len som isla pre malu 😀

montinka
14. mar 2008

hm dnes som tu ja nebola.🙂 ja az neskor. ako sa mas diduska?

dididi30
14. mar 2008

preco neskor? co si robila??? mam sa fajn, trosku som opat nakupovala, boze choroba.....uz chcem kupit aj vanicku pre istotu, kvoli tomu tlaku, lebo fat nemozem vediet co sa stane, tak sa dam do poriadku.. 😔

montinka
14. mar 2008

hm upratovala a zase robila mrkvovo jablkovy salat ale teraz trikrat viac ako doteraz vies pre vsetkych. ale som sa nastruhala. pockaj co by sa malo stat?

dididi30
14. mar 2008

ale nic to len tak....vies ked mam ten tlak tak sa trocha obavam, no ale sleduju ma ale kto vie ci poradne, lebo doma by som uz v nemocke bola....ale zas moc mam ok a neopucham, a tlak mam vysoky len ked sa nastvem., alebo ponahlam, ale inak som v poho 🙂 ja neviem uz mi asi sibe.

montinka
14. mar 2008

ale ved ani ja nemam v pohode tlak. ja mam depky od vcera ked ma nastrasil ze sa mi skracuje krcok. zakazdym ked ma pichne v bruchu uz chtam depky ci sa nieco nedeje. ale neboj sa hadam bude vsetko ok a u obidvoch. tak veru ani na zle nemyslime

dididi30
14. mar 2008

joj moti ty aspon vies na com si mna tam kukat nebudu a budem sa modlit aby som to dotiahla co najdalej.. 😝 veru treba mysliet pozitivne....a hlavne oddychovat.

montinka
14. mar 2008

hm hej inak aj ty ked chodis po vonku tak mas taky pocit ze ta tlaci dole brusko ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre