Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

pupicek22
5. feb 2008

Ja idem na 4d sono 16 februara a uvidime ci sa nam potvrdi chlapcurik.....to bude srandaa ked to bude dievcatko 😅 😅 😅

miriamka
5. feb 2008

Ano...plati sa za to,ale zase za ten 3D pohlad na nase mimi to stalo 😵

montinka
5. feb 2008

vsak ja som sa iba pytala aby som vedela. A kolko asi?

ajkabezka
5. feb 2008

Ahojte holky, je to krásné vidět poprvé svoje miminečko 😵 😵 😵 - já Daielka viděla až po TÝDNU 😅 - propustili mně po sekci a jeli jsme hned do Trenčína na JIS-ku- sice to bylo trošku ztížené- ležel v inkubátoru, napichnutý kde se dalo, ale i tak to byl nádherný pocit vidět svojeho chlapečka, smět ho aspoň pohladit, když ne držet v náručí ☹ 😅 😀 ...těším se aj na Kuba, jen doufám, že nebude ponáhlat jak Dani- to by nám zbývalo 9 týdnů těhu 😅 🤐 ...porodu se absolutně nebojím- začala jsem normálně- praskla voda, bolesti zesilovaly, takže vím, jaké to je, ale nebojím se 😉 !
ty jo, asi jsem fakt těhotná 😲 - byli jsme s Danielkom nakupovat a odvézt taťku do roboty, a jak jsme dojeli dom, opekli jsme si domácí jaterničku, na to jsem se s chutí nalogala mléka a teď láduju karamelovou čoko... 😅 😅 😵
dneska nám přišel stolár montovat skriňu do ložnice, tak jsme dali překážky do obýváku a mám vedle křesla ke kompu zrcadlo- mašina hotovo, už jen zahoukat a vypustit páru 😀 😀 😎

montinka
5. feb 2008

Ajka tak ty mas doma veselo.🙂

ajkabezka
5. feb 2008

Montika: ideš do poradně jako my! 🙂
nevím kdo se na to ptal, ale Coryzalia stojí 57.80- dnes jsem zas dokupovala 😉
ani já jsem do porodnice nic nebrala, až když jsem jela "ležet" k Danimu, tak manžel dovezl do čeho jsme ho oblékli a pak jsme jeli domů 😵 😵 😵

pupicek22
5. feb 2008

Ahojky ajka!!!Tak vidim,ze to mas dnes vesele.. 🙂
Ja som skoncila jazdu dnes a na moj podiv mi bolo v poho...takze teraz som si dala trosku polievocky a uz aj robim vajickovu pomazanku 😀.Snazila som sa uvarit vajicka na tvrdo na pvy krat...tak mi to nevislo...tak mi to dufam teraz cide 😅 .Uz sa neviem dockat....sa zase prepcham chlebika ako obvikle. 😀
Drahy mi isiek na chvilu do roboty ale slubil ked sa vratime tak ideme nakupit niake vecicky pre maleho...... 😀
Och joj ja som sa zalubila do tych tvojich malinkych botasiek ajka!!!!Su uzasne!!!!

ajkabezka
5. feb 2008

pupicek: zjistila jsem tu poštu "za tebou", tak by to stálo 150sk a měla bys ho do 4-6 úpracovních dní- takže asi by bylo lepší, kdybys ho chtěla- to tričko- že bych ho poslala někomu z tvé rodinky na Slovensko a ti by ti ho odevzdali- jak plánuješ cestu ještě na slovač, anebo kdyby někdo z tvojich známých jel tam k vám, poslala bych ho jemu a on by ti ho přivezl...hm? 🙂 takže tak...ať se vajíčka zadaří 😉 , já radši vařím dýl, než míň, nesnáším ty "bakance" jak to mu říká Dani 😖 🙂

montinka
5. feb 2008

naozaj Ajka? hm to je sranda. 🙂

montinka
5. feb 2008

no dievcata idem ja odtialto vecer vas mozno pridem este kuknut. ahojte zatial

pupicek22
5. feb 2008

No tak uz sa pcham tou pomzankou...no neni to ono 😖.Ale co uz...aspon trosku... 🙂 🙂.Dufam,ze mi bude zle....
No ja na slovec uz nepojdem.... No to pohodicka,ked len 150...pretoze ked ja si to vsetko spolu poratam...na libri mi to stale vide velmi lacno.Nepamatam si kolko to tricko...300?Mozme to spravit,ze ja ti prv poslem korunky a potom by si mohla poslat....ak sa chces na to dat..? 😀

ajkabezka
5. feb 2008

trričko 250kc- takže podle kurzu 320sk..jak chceš, klidně se na to dám, co bych neudělala pro souputnice těhulky 😉

ajkabezka
5. feb 2008

a eště mi napiš velikost,hm? 🙂

pupicek22
5. feb 2008

Pisem ti IP 🙂 🙂 🙂

ajkabezka
5. feb 2008

dobre
😉

ajkabezka
5. feb 2008

posílám ti IP 😉

pupicek22
5. feb 2008

OK 🙂 🙂

pupicek22
5. feb 2008

Mne ti je niak divne s tej natierkyyyyy..... 😕 😖 😖

ajkabezka
5. feb 2008

radši ven..než by tě trápila...manžel můj včera značkoval dvoreček..pracoval v lese půl roku a dostal boreliozu, tak bere antibiotika, ale takovej hnus, že je mu vždycky po tabletě hrozně zle a včera to už neudržel 😖

pupicek22
5. feb 2008

To j pocujem prvy krat...borelioza,ale neznie to bohvieako...chudacik 😖 .Mne tu drahy tiez bol tyzden doma,co chytil niakeho divneho anglickeho virusa...mne sa to zdalo ako chripka,len ze nekaslal a nesoplil...len mu tak na spanie olo a chudak sa potil a potil a nemohol poriadne jest..nic. Este ze to vypada asi mam imunitu na to...dufam.. 😝 😝

ajkabezka
5. feb 2008

no to je Lymská borelioza a přenáší jí Kliešť- prejavuje se jako chripka, ale s tým, že to nejde doléčit a vyléčit úplně, ale jen zmírnit a zaléčit antikama 🙄 🙄 🙄

ajkabezka
5. feb 2008

myslím, že kdyby nám všem dělali testy- včetně Daniho- tak jí máme 😨 , bo jsme přes leto vytahali asi deset klíšťat z každého ☹ ...Dani je měl skoro všechny na spodním víčku u oka- to byl kumšt to vytahnout... 😠 😠 😠

pupicek22
5. feb 2008

AAA to znie hrozne... 😲 😲.
Ja som mala raz kliesta a aj to si nepamatam.. 😅 ....nastastie..
Tak si dajte pozor nech vas to obide 🙂

ajkabezka
5. feb 2008

děkujeme, tričko objednané, bude nejpozději do 21.2 😉 na slovači, pak poputuje k tobě 😉

ajkabezka
5. feb 2008

tak jdu fajrovat, ať tu nevytuhnem- Kubinkovi je fajn, ten celou dobu "cvičí"...mějte fajn večer a držte se babenky..za pár týdnů budem pohromadě v "třetí třetině"... závěrečném kole...hojte ahojte 🙂 Danielko zdraví tety, čo mají buško a tam miminko mají pápá 😉

pupicek22
5. feb 2008

He he he...neviem sa dockat... 😀 😀

pupicek22
5. feb 2008

No kde je ten moj drahy......sa niako ta doprava vlecie...sa neviem dockat ist do obchodu.... 😀 😀 😀 😀

pupicek22
5. feb 2008

No tak to vypada,ze som tu sama ako ihla v sene...🙂 😒

lucka0122
5. feb 2008

ahojko pupicek aj ja som tu...ako sa mate_

pupicek22
5. feb 2008

Ale v pohode....da sa. 🙂.Ty ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre