Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

verulka
22. dec 2007

sandrika, moja to ma mrzi, ze sa zase trapis...ale snad to dlho nepotrva...mozno to je len nejaka zaludocno crevna neprijemnost 😉 drzim palce

sandrika
23. dec 2007

Diky verulka nakoniec som o polnoci zvrackala, no ráno som sa vážila a 1 kg som pribrala len obvod bruška sa mi zmenšil z 91 na 87 😒
Zatiaľ mi je fajn, ešťe som nejedla, ale zase mám teplotu tak ma mrzí, že si nemôžem užívať tehu...

lucka0122
23. dec 2007

ahoj sandrika a co si chorucka?

sandrika
23. dec 2007

tak trochu nieje to vážne, viac ma trápia tie nevoľnosti.. 😒

lucka0122
23. dec 2007

mna tak boli akurat hrdlo a nadchu mam...ale v poho liecim sa....

sandrika
23. dec 2007

na hrdielko kloktaj slanú vodu pomáha to a v lekárni si kúp propolisové tabletky na cmúľnie tie v tehu môžeš 🙂

lucka0122
23. dec 2007

ja som si urobila cibulovy sirup tak mi to pomaha.....a mam novu fotecku kukni....brusko mi uz dako nerastie....

sandrika
23. dec 2007

to by som ja nemohlôa uhm moja ani mne

lucka0122
23. dec 2007

preco by si nemohla ale s cukrom ved to je sladke.....a pomaha to ozaj.....kope ma drobcek uz dva tyzdne a cele dni v noci klud a od piatej rana zase cely den....

sandrika
23. dec 2007

Mna zase väčšinou v noci teda po polnoci do takej 1,00 h, cez deň len občas 😅

loss
autor
24. dec 2007

baby krasne Vianoce 🙂

sandrika
25. dec 2007

Ahojky môj malý je dnes taký aktívny

loss
autor
25. dec 2007

to je super ta moja je zase az velmi pokojna

sandrika
25. dec 2007

aj Luky bol v 21 týždny 😉

loss
autor
25. dec 2007

super tak sa mozem tesit 🙂

sandrika
25. dec 2007

no určite fakt posledné 3 dni ho už cítim tak 4 x cez deň vždy min po 10 minút 😵

lucka0122
25. dec 2007

ahojte babulky ja male citim cele dni ma kopka je velmi aktivny...ktovie ci je chlapcek alebo dievcatko....

miriamka
26. dec 2007

Ahojte kocky,
tak musim povedat,ze manzel aj nas drobcek je pekne aktivny,uz 4 dni ho pekne citim aj cez den a ked si aj manzel prilozi ruku na brusko citi pekne pohyby 😵

dubatko
26. dec 2007

ahojte tehulky,som tu prvýkrát,som 17+1tt.chcem sa vas opytať ci aj vas zvykne bolieť v podbrušku ako keby ste mali pred svojimi dňami?ja to mám teraz skoro celý deň aj v noci,nie je to silná bolesť len taká mierna,ale už ma to znepokojuje.ine problémy nemam.môže to byť tým že malý alebo malá rastie?

loss
autor
26. dec 2007

sandri,Lucka,Miriamka to je super ja som teraz chora mam natchua kaslem malicka sa pohne tak 2x za den chudiatko moje riadne ju vytrasiem ked kaslem 😔

sandrika
26. dec 2007

losík urob si cibulový sirupík pomáha 🙂

loss
autor
26. dec 2007

mam pijem prvy den tak uvidim hrozna je ta natcha
a co mas nove ty?

sandrika
26. dec 2007

ani nič mám sa fajn konečne mi bolo lepšie tak som to ja hlúpučká pokazila a natlačila sa koláčmi fuu a zase ma bolí bruško, manžel ide už zajtra do práce, tak si eščť eužívame, že sme spolu......... 😉

dubatko
26. dec 2007

tak teda diky,že ste ma zobrali medzi seba do diskusie a odpovedali mi ☹ .už som sa tešila, že mi konečne niekto odpovie na moju otázku.

sandrika
27. dec 2007

Dubatko je to v poriadku ak nemáš kŕče tak ostatné pobolievanie a pichanie podbruška je v poriadku. Tvoje telo robí priestor pre miminko vieš? Tak buď v pohode.

dubatko
27. dec 2007

SANDRIKA, dakujem pekne za odpoveď ,dnes ma zatial nič nebolí, som už v robote, ale hneď som kľudnejšia keď si mi povedala, že je to ok, najhoršie na tom tehotenstve je , že neviem čo je vlastne normalne 🙂 želám pekný dník

sandrika
27. dec 2007

Dubatko v pohode ak bude3 ma5 d8ke ot8ykz k2udne mi nap93 IP odpoviem ti 😉

sandrika
27. dec 2007

Mala som zapnitú anglickú klávesnicu písala som, že kľudne sa pýtaj na čo chceš cez IP a odpoviem ti 😉

sandrika
27. dec 2007

hallo , kde ste?

dubatko
27. dec 2007

sandrika, dakujem si fakt zlata, veľa asi robi psychika a clovek sa potrebuje ukľudniť, ja bola v nemocnici v 8 tt s hematomom a hroziacim potratom a teraz som taka ustrachaná, bola som 5 týždnov PN ale teraz chodím do roboty lebo doma sa len sledujem a kontrolujem a každé pichanie hneď vidím ako problém 🙂 ach jaj nech už je jún. ty mas kedy termín? a kde rodíš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre