Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
29. feb 2008

no dievcata idem ja nachystat chlebik na zajtra polovicke. tak ahojte a pekny vecer a potom dobru noc

graziela
29. feb 2008

No, dididi30, takto ohovarat kamosky junovky??? Inac, vela bab junoviek, co som si vsimla, ziju prave v zahranici a ja sa dobre citim v kazdej teme, ktr. tu na konikovi je 🙂 🙂 🙂 vzdy je s kym pokecat
Prajem vam pekny vecer 🙂

dididi30
29. feb 2008

garziela......to nieje ohovaranie, proste je to tak, ak sa ozvem ani neodpisu 😒 a ty si ma prva odvrhla, tak neviem ako by si sa citila na mojom mieste....... 🙂

graziela
29. feb 2008

Dididi30,
mrzi ma, ze mas taketo pocity, netusim preco... ja vobec nemam pocit, zeby som JA teba odvrhla, to ma teda prekvapuje...snazila som sa ti len pomoct, poradit, pokial si spominam, pisali sme spolu k teme vysoky tlak...A podla mna kazdy ma pravo, vyjadrit tu slobodne svoj nazor, napisat o svojej skusenosti... Ak si to zle pochopila, tak to ma fakt mrzi...Do temy junoviek ja prilis casto nechodievam, kvoli mojim zdr. problemom skor navstevujem ine konkretnejsie temy, ale nikdy nemam problem s hocikym pokecat a podelit sa o svoje skusenosti...

dididi30
29. feb 2008

grazie......prepac to to tehu , uz mi asi ide hore....nehnevaj sa 🙂 to su len take hluposticky, to moja povaha 😒 no co uz zabijem sa 🙂 tak este raz prepac a drz sa 🙂

dididi30
1. mar 2008

dibre ranko kocky 😀

montinka
1. mar 2008

ahoj didi si tu? hrozne je pocasie vsak?

montinka
1. mar 2008

je tu niekto?

dididi30
1. mar 2008

ahoj monti tu bolo nadherne a aj zajtra bude.....akurat to fukanie, cez noc hruza ale cez den sa to polepsielo 😀

weroni
1. mar 2008

monti caves 🙂 ako? co nove? 🙂
didi: no tak to si mala vidiet ten vichor co sa tu prehnal 😅

dididi30
1. mar 2008

weroni..no aj tu bol a riadny, lietali aj kose a okna som musela v noci zatvarat, bo spime pri otvorenom, no ani mi to nejako nevadilo, lebo aj tak poriadne nespim 😒
inac dnes som stretla kamosku predstavte si, ta cele tehu ma zapal a je uz v 34tt a normalne si to vychutnava , lieci to ale nejako to nejde.

montinka
2. mar 2008

weroni mam sa fakjn nove nemam dokopy nic. vo stvrtok budem mta.🙂 didi to mate super u nas prsi este aj dnes,ale aspon to vetrisko nefuka.

weroni
2. mar 2008

monti co budes vo stvrtok? 😕 😅

dididi30
2. mar 2008

ahojte babule........tu je dnes iba pod mrakom, necitim sa dnes dobre, nemohla som spat a zle sa mi dychalo aj dycha neviem cim to je ☹

montinka
2. mar 2008

idem na sono weroni.🙂 dididi a nebude to tym ze babo rastie a tlaci ti na pluca a na vsetko to som kdesi citala ze babo rastie tak sa ti vsetko vnutri posunie trosku vyssie a mas to tam natlacene. asi z toho to bude nie? ja som zle spala minulu noc tuto nastastie ako babatko

dididi30
2. mar 2008

jaj monti aj ja si myslim, ale pred tym so ho citila viac ako teraz, ja uz nespim tusim vise tyzdna....musim sa lekarke postazovat 😎

montinka
2. mar 2008

vyskusaj caj z medovky kazdy vecer pred spanim

dididi30
2. mar 2008

no len tu v anglicu neviem......musim si to kuknut 😒

montinka
2. mar 2008

no skus ale myslim ze ked to maju u nas preco by to nemohli mat v Anglicku. vsak uvidis

weroni
2. mar 2008

monti: no ja idem zajtra na poradnu ale neviem ci mi bude robit utz kedze sme boli 11. februara na tom 3D-cku... ale poviem ti odkedy sme toho nasho drobceka videli na tom 3D tak som uz taka uspokojena 😀 stale si to obzeram dookola - predtym som odratavala dni do toho 3Dcka a teraz kazducky jeden vychutnavam lebo to hrozne leti

montinka
2. mar 2008

hm no ja idem sice iba na obycajne sono ale aspon budem vediet ze je drobec ok teda dufam ze je ok.🙂 a budem mat novu fotecku a mozno budem vediet co to bude.😀 mne sa nezda ze to leti, hm este ani poriadne nekope.☹

weroni
2. mar 2008

monti: ked uz zacne kopat tak to pojde jak voda uvidis... ja som tiez odratavala kedy uz ho zacnem citit a ked to uz prislo tak odvtedy mi tak preletel ten cas ze som s hrozou minuly tyzden zistila ze dneska zacinam 7-my mesiac!!!!! Ved len teraz boli dve ciarky 😅

miriamka
2. mar 2008

Ahoj Weroni,ako sa mas? 🙂

weroni
2. mar 2008

cau miri, neuveris ale prave som na teba intenzivne myslela, chcela som ti napisat IP lebo som ta dlho nevidela 🙂 ja v poho a ty? 🙂 kuko ma uz dievAlicku pri sebe postrehla si? 🙂 okolo stvrt na dve tusim porodila 🙂

miriamka
2. mar 2008

Ahoj Weroni...ja sa mam tiez velmi dobre.Maly kopoce,ja priberam...no co viac si mozem zelat 😀

montinka
2. mar 2008

hm no weroni mozno mas pravdu. no na chvilu sa s vami rozlucim. tak ahojte idem vyvencit psa. este potom mozno pridem. zatial ahojte

weroni
2. mar 2008

miri no parada 🙂 no to nase je tiez riadne akcne niekedy sa tak rehocem co mi stvara s bruskom 😀 obcas mam pocit - hlavne rano - ze mi s nim chce utiect 😀 rano ma skoro vzdy doslova vykope z postele - asi aby som sla na WC jak keby vravelo ze "mama chod uz vyprazdnit tie creva a mechur nech ma netlacia" 😀 a tak vzdy musim ci chcem alebo nie ale poviem ti ze je to ten najkrajsi budicek aky si mozem predstavit 😀 aj ked predbehne ten moj 😀
kolko si uz pribrala doteraz? ja uz 10 kileciek za chvilu bude 11-te 🙂

miriamka
2. mar 2008

No ja zatial +7,5kg...myslim,ze je to v norme.
A to s tym WC,ja tam chodim v noci hadam aj 4-5 krat,ale uz som si zvykla

weroni
2. mar 2008

miri: no ja zatial pohoda - v noci som praveze prestala chodit - niektore veci nechapem - pred tehu som chodila aj dvakrat a teraz nic - vzdy sa vycikam tesne pred spanim a hned rano prva cesta tiez - ale cez den som tam vkuse skoro 😀 inac ono je divne aj to ze pred tehu som vypila denne takych 6 litrov a teraz len 3 😕 😅 ja som uplne opacna ako vidis 😀 😝 😅
miri: k tomu priberaniu si myslim ze to je hrozne individualne, ja ked niekomu poviem ze mam uz 10 kil a to som len dnes zacala 7-my mesiac tak kuka ze tolko? ale zase ti co ma vidia a poznaju vravia ze to mam vsetko v brusku (ale aj zadocek mi narastol a prsia 😉 no a v podstate ja mam teraz taku vahu aku by som mala mat pred tehu - na 180 vysku 65 kg - pred tehu som mala dlhe roky 55 😒
takze ja sa hrozne tesim a dufam ze mi z toho po porode zostane (aj ked manzel sa mi smeje ze sa chvalim cudzim perim lebo ze ta vaha je mimcova a voda okolo 😀 😀 😀
no ale ti poviem ze brusko ma uz niekedy riadne tazi 🙂 najviac si to uvedomim ked vychadzam z bazena 😀
miri a nevsimas si ze Jakubko reaguje na tvoj hlas ked sa mu prihovaras? Alebo na hladkanie bruska? Lebo nase velmi - dokonca som si uz parkat vsimla ze ked vravim manzelovi ze ho lubim tak sa male zacne hemzit akoby vravelo "hej a ja co?" 😀 a to mu vravim stokrat za den ze ho hrozne lubim 😵

miriamka
2. mar 2008

No maly reaguje na moje hladkanie...vzdy sa pomrvi 🙂 Vcera som si pozerala video z 3D ultrazvuku a musim povedat ze som bola uplne dojata.Ja sa tak uz na drobceka tesim 😉
Co sa tyka priberania,urcite je to individualne.Ale viac menej podstatne je zdravie...ved potom to schudneme!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre