Čudné bruško v 18. týždni

majoska
16. nov 2013

Mamicky, som v 18tt a mam nejake smiesne brusko....nie je velke, ani gulate , ale take rozpucene po bokoch....ma s tym niektora skusenosti?? chcela by som brusko gulate a pevne...a nemam tehotensku ciaru od pupka hore k prsiam, ale cez pukok k bokom... ☹ ......nevyzeram ako tehotna, ale ako keby som pribrala na bokoch... 😖

nkem
16. nov 2013

Ja som tak bola a tu čiaru som nemala skoro vôbec. Sa mi smiali,ruka že budem rodiť zo zadku :-P pokiaľ je babo v poriadku, tak by som to vôbec neriešila. Je jedno či je malé, veľké, gulate... veľa šťastia prajem 😉

kiwi82
16. nov 2013

Mne vykuklo bruško až niekedy v piatom mesiaci, dovtedy som bola jak hruška 🙂 tehu čiaru som mala ešte aj pol roka po porode 🙂

jul11
16. nov 2013

@majoska tvar bruska neovpyvnis.ja chcem take a take brusko?hlavne nech je zdrave.ciaru nemusis mat vobec,ja som nemala a pribrala som vsade stehna,zadok,boky,... A neboj,aj brusko sa este vypuci,este len teraz zacne rast

janie80
16. nov 2013

Tehotenske brusko nie je nikdy smiesne, je presne take, ako ho babatko potrebuje. A neboj, ono sa este do porodu zmeni... No a ciaru niekto ma a niekto nie, mne napriklad vykukla az po porode, ked sa brucho zacalo stahovat. Hlavne nech je babo zdravucke a je uplne fuk, aky je tvar bruska. 😉

barbara6655
16. nov 2013

No z tej ciarky si nic nerob.Ja som tiez v 18tt a na mieste kde by mala byt ciarka (po ktorej nieje ani stopy) mi vyrastli dlhe cierne chlpky :D Citim sa tak...zensky :D

gubcikova
16. nov 2013

podľa tvaru bruška bude dievča 😅

mantilka
16. nov 2013

Ja mam gulate brusko ale ziadnu tehu ciaru tam nemam ( a ani neprosim 😝 )...je pravda, ze mi vypuklo az tak v 18. tyzdni.
Pohlavie by som si netrufla urcit podla tvaru bruska. Za chvilku budes mat morfo ulltrazvuk... a tam sa dozvies, ak sa male neotoci zadockom. Naozaj je dolezite...aby bolo babo hlavne zdrave.

kveta
16. nov 2013

@majoska Dieta moze byt v priecnej polohe.

bambulka696
22. nov 2013

Ahojte ja som 18 tyzden ale brusko mam malicke

ivanapetrasova
22. nov 2013

Ahojte. Mne bruško začalo byť vidno až dakedy v 24-28 týždni. A čiara na bruchu sa mi spravila úplne na konci tehotenstva, ale zato vydržala tam hádam aj polroka po pôrode 🙂

nativanativa
22. nov 2013

Ja som ešte v 20 týždni vyzerala ako nafúknutá, proste kde nič - tu nič, a čiaru som mala veľmi slabunkú

majoska
autor
25. nov 2013

dakujem vam mamicky za upokojenie a za povzbudenie.....mate pravdu, nebudem riesit tvar bruska, ale ci je babo v poriadku..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre