Je na tejto fotke z ultrazvuku chlapček alebo dievčatko?

juvazuzu
2. jan 2013

Skuste mi niekto poradit čo vidite na ultrzvuku a čo by to podla Vás mohlo byt.hm? lebo moj doktor sa rozhodol, ze ma bude natahovat a nechce mi povedat pohlavie ☹ ultrazvuk je z 20.tt

kacusik69
2. jan 2013

@jaja018 robi

juvazuzu
autor
3. jan 2013

@jaja018 janicek ma vela svojich pacientok a neberie cudzie na 3/D volala som mu mytnikova vobec nebere cudzie a baran viac neni v galante ako je. to už je jedno ja som sa rozhodla ze na 3/D nepojdem. moj doktor mi najprv povedal ze to je dievča v 18.tt a teraz ked som tam bola v 20.tt tak povedal ze chlapec. v utorok idem zasa k doktorovi tak snad mi už povie aj on. ak nie tak budeme mat asi prekvapenie a budem kupovat neutralne veci.

juvazuzu
autor
3. jan 2013
juvazuzu
autor
8. jan 2013

ajojte, baby! taaaaaaaaaaak sa strasne tesim dnes som bola na ultrazvuku a krasne bolo vidno kavove zrno a potvrdil mi to aj lekar 🙂 jupiiiiiiiiiiiiiiiiii

katren
8. jan 2013

@juvazuzu no vidis.....vtedy poriadne nevidel, preto ti nepovedal 😉
gratulujem

juvazuzu
autor
8. jan 2013

dakujem, si zlata 😉 dnes sa cely den len usmievam 😀

ktore
10. jan 2013

@juvazuzu to je supeeer.vidis my nevieme tak pozerat utv.urcite si stastna to kavove zrnko je zo vsetkych káv to najkrajsie 🙂

ivanka85
14. jan 2013

chlapcek

strihalka
14. jan 2013

@juvazuzu no dle posledni fotky co jsi pridala co vypada na paradneho frajera 😕

yuriko
18. jan 2013

chalan

kobrtko
18. jan 2013

hehe, je tam asi dieťatko 😀 ja teda fakt nič nevidím, bola som teraz na sone, lekár- že chlapec, ja som brmbolček nevidela, ale verím mu. Vždy som obdivovala, čo to tam všetko dokážu nájsť, na tej fľakatej snímke. Ale nech je zdravé, je jedno, čo to je , nie?

ewca
18. jan 2013

podla mna tiez chlapcek, alebo je tam vidno pupocnu snuru...ale ja by som povedala, ze chalanisko

kvetinka007
26. jan 2013

mne to skor pripada ako by bolo otocene chrbatikom takze asi dievka lebo su hanblivky a pipik sa na chrbate ajs gulkami nenachadza

marekdianka
29. jan 2013

ja tam vidim iba flak 😀

kejtinka
13. feb 2013

@juvazuzu - no ja tam vidím jasného pipíka.... 😀 Už na 28tt klitoris neni taký veľký

mimsy
13. feb 2013

Neviem ale je nádherne bábo male :-*

diusik
13. feb 2013

@juvazuzu no ja sa nechcem hrat na odbornika,ale podla mna jednoznacne chlapcek,2 taketo som mala :o)

diusik
13. feb 2013

u nas takto vytasil

kvetinqa
13. feb 2013

@kejtinka
@diusik uz napisala, ze je to dievcatko...

diusik
13. feb 2013

@kvetinqa hej hej,vsimla som si, ale hovoria ze v tomto tyzdni moze byt vyvijajuci sa klytoris velky ako pipik,to Dr urtice lepsie videl ako ja 😀

enya00
13. feb 2013

baby a mne nedate tip co to moze byt??? 🙂

kejtinka
13. feb 2013

@kvetinqa - ano videla som, len ja tam toho pipíka vidím... laickým okom samozrejme 😀

kvetinqa
13. feb 2013

@kejtinka 😀 mne povedal dr este v den porodu, ze cakame krasnu babu a bol to chlapec

kejtinka
13. feb 2013

@kvetinqa - noooo...tak o tom som už počula veľa krát. Ja som fakt zvedavá, čo to bude u nás. Po dvoch chlapcoch mi povedal v pondelok, ze tam sice niečo vidí, ale nevie rozoznať, či ide o pupočník, alebo pipíka. 😀 Uvidíme ako nás prekvapí.

kejtinka
13. feb 2013

@enya00 - to je strašne skoro, aby sme to my identifikovali. V 17tt s tým majú problém aj doktori. 😀 Ani neviem na tej foto, kde to hľadať.

juvazuzu
autor
13. feb 2013

@kvetinqa
@kejtinka to ste ma povzbudili, takze ked to bude chlapec bude z Lauri - Laurent 😀 ja stale na tej fotke pipika nevidim ale odvtedy som bola už dvakrat u zenskeho a aj ja aj doktor tam vidime krasne kavove zrno. tak snad to chlapec nebude

strawberry17
13. feb 2013

ja ani neviem kde ma hlavu 😅

lucka1987
13. feb 2013

@juvazuzu tajne som myslela, ze je to dievcatko 🙂 ale kedze tu boli tipy , ze sami chlapcek, tak reku, nejdem pisat 😀 😀 😀 najskor som myslela, ze to su semenniky, ale tak vidis.. on to bol len moj tip 50:50 . gratulujem k dievcatku

kejtinka
13. feb 2013

@juvazuzu - pozri, nech to je čo chce, keď bude zdravučké, budeš najšťastnejšia 🙂 A prekvapenie neni na škodu.

juvazuzu
autor
13. feb 2013

@kejtinka hej uvidim to mas pravdu ze nech je to hlavne zdrave. ale bol by to určite pre mna sok 🙂 pretoze ja vnutorne citim ze je to dievčatko potom by ma zradil 6zmysel 😀 ale už to vobec neriesim hlavne nech mam dobry porod a nech držim babo v rukach 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre