Je na tejto fotke z ultrazvuku chlapček alebo dievčatko?

juvazuzu
2. jan 2013

Skuste mi niekto poradit čo vidite na ultrzvuku a čo by to podla Vás mohlo byt.hm? lebo moj doktor sa rozhodol, ze ma bude natahovat a nechce mi povedat pohlavie ☹ ultrazvuk je z 20.tt

jaja018
2. jan 2013

Podľa mňa asi chlapček ale odborník niesom 🙂

soldi
2. jan 2013

@juvazuzu nevies to odfotit ostro? toto je uplne rozmazane

jaja018
2. jan 2013

Prečo tí dr. nepovedal? Veď je pekne otocene a on to tam musí vydiet

velvet26
2. jan 2013

podla mna chlapcek, je tam vidiet pipik a gulky celkom pekne sice rozmazane, ale je to tam podla mna...my mame babu a veru sono vyzeralo uplne inak 😀

linuska1
2. jan 2013

podla mna tiez chlapcek.🙂

katren
2. jan 2013

@juvazuzu mozno sa nerozhodol ti to nepovedat, ale ani on to poriadne nevidel.....mne tiez nikdy na 100% nepovedal, ze je to to alebo ono.....az na 3D ultrazvuku sme sa dozvedeli, koho to mame v brusku....
toto vyzera na chlapca, ale co ak je to dievcatko s pupocnou snurou, ktoru ma tadial????

soldi
2. jan 2013

@velvet26 ja mam chalana a tiez to vyzeralo uplne inak 😀
podla takehoto hodnotenia, to bude asi mimozemstan 😀 😀 😀

katecameron
2. jan 2013

no z tohto sa to neda posudit moj chlapcek vyzeral teda uplne inak dievcatko som nikdy nevidela na sone 😉

zuzanockamt
2. jan 2013

@juvazuzu zaplat si 3D/4D v nejakom centre alebo u sukromnika a budes mat jasno, teda, ak bude babo dobre otocene ... tu ti asi velmi nepomozeme ... iba ak by sa ozvala nejaka gynekologicka

sherynkamalinka
2. jan 2013

je to chlapcek

soldi
2. jan 2013

@zuzanockamt ani gynekologicka by nepomohla, tomu ver 🙂 moj dobry kamarat je gynekolog a viem, kolko namahy to da zistit pohlavie so spravnostou na 99%. podla jednej fotky nema sancu.
ked to vyzera ako chlapcek, tak napr. pusta prietoky, aby videl, ci to, co vyzera ako pipik, nie je nahodou pupocna snura 🙂
opacne zas moze zmiast, ked ma chlapcek pricviknuteho pipika, tak vajka mozu vyzerat ako kavove zrno u dievcatiek. ono je to vazne uplna veda 😀

sevi
2. jan 2013

jednoznačne chlapček. Však to tam je vidno.

zuzanockamt
2. jan 2013

@soldi nemam v tomto velke skusenosti ... bola som tehotna len raz - mam syna a ten teda na 4D ultrazvuku nemal v sebe kuska hanby a tam to bolo jasne na 1000%, ani my a nie to este lekar sme nemali pochybnosti 😀

mokasina
2. jan 2013

@jaja018 niekedy sa doktor môže pomýliť a niektoré mamičky hneď začnú nakupovať oblečenie , veci atď . a doktorov potom žalujú takže tak 😉

soldi
2. jan 2013

@zuzanockamt ono pohlavie sa lepsie urcuje z 2D, ale ano, traduje sa, ze chlapcekovia radi rozcapuju nozky 😀

juvazuzu
autor
2. jan 2013
alka221
2. jan 2013

podla mna to je chlapcek 😉 ale odbornik nie som 😀

juvazuzu
autor
2. jan 2013

@zuzanockamt ja som sa chcela objednat na 3/D ibaze v galante to havranek robi až v 26.tt a ostatní doktori neburu cudzie pacientky a do hlohovca sa kvoli tomu trepat nebudem. Asi to vyzera ze budeme mat prekvapenie ale mna to chlapec neni.....

soldi
2. jan 2013

@juvazuzu stale je to uplne rozostrene, odfot z vacsej dialky, a potom orez, lebo takto je to akurat vacsie. 🙂 mozem potom skonzultovat s tym kamaratom. on mal zatial 100% uspesnost pri urcovani pohlavia 🙂

este mas moznost dat si pohlavie zistit z krvi. to mas na 99,5% istotu. akurat to stoji 84 eur

stanislava2
2. jan 2013

@juvazuzu neviem prečo by ta nezobral iný lekár?Moj gynekolog robi sono 3D,4D všetkým pacientkám aj ktore k nemu nepatria.

zuzanockamt
2. jan 2013

@juvazuzu ja som tiez na 3D/4D nebola u svojej gyn, ale u sukromnika, robil mi ho v 19 tt a potom v 25 tt

ktore
2. jan 2013

@juvazuzu chlapcek dievcatku vidiet jasnu pipinku.iba ciarocku a toto je urcite chlapcek.....

anjelicek26
2. jan 2013

Cakate podla mna chlapceka 🙂

zuzana76
2. jan 2013

aj ja si myslim,ze je to chlapcek

hajajanka
2. jan 2013

@juvazuzu Vyzera to ako chlapcek, ale nikto z nas nie je odbornik. A tvoj lekar ta nema co natahovat. Ak to chces vediet, tak by ti mal povedat, co si o tom mysli. Ak vie, tak povie a ak nevie, tak povie, ze nevie. Co to mas za lekara, pre pana Jana?

jankatt1
2. jan 2013

Podla mna jednoznacne chlapcek...

janinah
2. jan 2013

ja neviem nič rozoznať,takže asi to bude dieťa 😀

zuzi0911
2. jan 2013

Teda ja tam nevidim nic.ale nebude pekne prekvapenie? Ja som si prvu nedala zistit 🙂

jaja018
2. jan 2013

A janíček nerobi 3D?

fanta3
2. jan 2013

i ked je ta fotka dost rozmazana, tak tiez si myslim, ze to bude chlapcek 😉 ....v kazdom prípade hlavne nech je dietatko zdrave 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre