Kedy asi budem mať tehotenské bruško?

18. nov 2020

Ahojte som v 4 mesiaci a ešte stále nemám bruško .. no mam ale len keď sa najem to som jak v 6 mesiaci ale keď idem na wc tak potom už nemám som normálne stále taká chudunka ako pred tým priateľ povedal že ešte modelku môžem ísť robiť .. kedy ste mali vy bruško ja mam kamarátku a je chudá ako ja ešte chudsia a v 4 mesiaci už mala bruško 😖

rachel36a
18. nov 2020

Pri prvom som uz mala v 10 tt vypukle brucho...pri druhom nik do 6 mesiaca nevedel ze som tehu...nic nebolo vidno

bona1393
18. nov 2020

Ja som v 11. týždni, a musela som si pozhánať tehotenské legíny, pretože mi vykuklo bruško a normálne nohavice už mi nejdú zapnúť :D Je to individuálne. Každá žena má iné telo, iné svaly, a rozťahujú sa iným tempom.

blumie
18. nov 2020

A naco vlastne potrebujes mat brusko? Mne ho bolo vidiet az tak v 5 - 6 mesiaci (1.tehotenstvo). Dovtedy som len vyzerala ako keby som sa najedla, ale v 9tom mesiaci, ked uz som sa ledva vedela zvihnut z vane alebo obut si tenisky, som sa uz len modlila nech pride porod 😄. A to mali oproti mne mnohe ovela vacsie brusko, takze tym som vobec nezavidela. Plus z porodnice som isla s takmer plochym bruchom 😉.

katka281
18. nov 2020

Vo stvrtom mesiaci este ani mne nebolo vidiet tehotenske brusko. Mne ho zacalo byt vidiet tak v 6.mesiaci. Vydrz, urcite zacne rast. Este budes spominat na to ake to bolo pohodlne ked si ho nemala 😄 velkost bruska je hrozne individualna. Uzivaj si kym ho nemas ako balon, som vo 8. mesiaci a uz sa mi tazko vstava, stale sa v noci budim na nepohodlie a o bolestiach chrbtice ani nevravim, viazanie snurok na topankach a holenie noh uz ani nekomentujem.

eskop
18. nov 2020

Mne vykuklo az po 20tt a aj to len tak mierne, kamosky sa smeju, ze na mne ani nevidno, ze som tehotna.. veru ako pisu baby, bud rada lebo este brusko si uzijeme dlho a ta nepohoda, ze si nevies zaviazat snurky alebo vstat z vane je neprijemna.

mogaa
18. nov 2020

prepáč ale dávaš otázky ako malé dieťa....nikto nemá vešteckú gulu aby ti povedal kedy budeš mať bruško....sestra bola pred prvým tehotenstvo chudunká a keď išla do pôrodnice, pýtali sa jej kde to dieťa má, lebo ani ako tehotná nevyzerala.....nepotrebovala žiadne tehotenské veci, stále obliekla svoje nohavice akurát nezapínala gombík😉 a malý mal cez 3kg😉

janka_266
18. nov 2020

Čím neskôr, tým lepšie, aspoň pre mňa, ja som teraz na konci 6. Mesiaca a 3 týždne som mala problém si obliecť pravú ponožku 😂 lebo brucho, lebo bolesť chrbta 😂 teraz zavadzia už len brucho, a mám pocit, že do konca je ešte veľmi ďaleko 😂nebojte, na tehotenské fotenie bude akurát včas vonku 😃

noami12
18. nov 2020

Ja som v 22tt, a mne začalo byť vidieť až teraz, ale bud rada, lebo nieje to také pohodlné asi jak si myslíš 😊

jaskolka
18. nov 2020

Je to individuálne, každá má iné svaly, inak sa dieťa uloží, a podobne. Inak nie je ani pravda, že chuda žena má veľké brucho a silnejšia malé, ja, som tiež pri sebe, a brucho som mala veľké, už na začiatku 5 mesiaca bolo vidno, že je tehotenské, proste malý bol tak uložený. A kamoška chuducka, ale bruško miniatúrne. Vydrz, ono porastie, ako ma😃😃😃

hailey1
18. nov 2020

Cudzi ludia videli, ze som tehotna az v siestom mesiaci, nikto mi nechcel verit, ze som uz za polovicou druheho trimestra... a potom v deviatom som nosila taky kotol, ze som s laskou spominala na dni bez neho 😂

34michaela
18. nov 2020

Mám 4tyzdne do pôrodu a bruško ako niektoré v 6,7 mesiaci 🙂 žiadne obrovské brušisko ale také akurát

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pukanec123
18. nov 2020

To je všetko veľmi individuálne, každá žena je iná, má inú stavbu tela...poviem ti asi toľko, že pri prvom som rodila s takým bruchom aké mám teraz v 7 mesiaci.
Male brucho má svoje výhody, napr ja sa teraz oveľa skôr zadýcham, nevladzem, kríze a chrbát bolia viac...to som pred tým poznala tesne pred pôrodom nie od 7 mesiaca 🙏🏻

mima173
18. nov 2020

Ja som v 13tt, síce už nosím tehotenske nohavice ale bruško mám úplne minimálne že ho ani nevidno 🙈 Jedine večer sa vždy objaví a ráno opäť nič 😂😂😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre