Rast bruška v tehotenstve

30. aug 2022

V ktorom tyzdni, mesiaci vam uz zacalo rast brusko?
ja som zatial v 14 tt ale vobec necitim zeby nejak “podrastlo”? 🙂

zatial som len schudla 2/ 3 kila co je zvlastne trosku kedze jem dost a nevraciam..

lentilka
30. aug 2022

Mne kúštik vykuklo v 17 tt. 🙂

paulahr
30. aug 2022

Mne bruško vykuklo až v 6 mesiaci 😊tiež som na začiatku tehotenstva schudla 5 kíl a nemala vôbec nevoľnosti, doktorka mi povedala že je to v poriadku

petulela
30. aug 2022

To je úplne normálne, ja som v 16tt mala chudé brucho

bessdonna
31. aug 2022

na zaciatku hned.som 19 tt a uz som pribrala 9kg.podla mna z femibionu hlavne.sladke nejem, ani mastne.nechapem.som vysoka tak nevyzeram ako tucna,pred tehu som bola velmi chuda

bessdonna
31. aug 2022

@petulela ja ze nejaka reklama😂pekne fotky.ja v 19mam vacsie o nieco ako ty na druhej fotke

taktotedanie
31. aug 2022

@bessdonna beriem od zaciatku najorv femibion 1 a teraz femibion 2 a mam o 4 kg menej ako na zaciatku tehotenstva cize z toho to podla mna nie je a nepribera sa predsa len zo sladkosti

ivana3091
31. aug 2022

V 14tt som bola mozno tak nafuknuta z jedla 😀 potom to preslo... akt.bezime 20tyzden a som takto. Nemala som ziadne zaludocne problemy, plus 2kg

bessdonna
1. sep 2022

@taktotedanie tak naozaj nechapem.jem tak ako pred tehotenstvom.nemam extra chute....este mi napada mozno ak si moc chuda tak priberies viac?mne pred tehu vychadzala podla bmi mierna podvyziva.este mozno to ze sa nehybem.mam placentu praevia marginalis tak ziadne prechadzky,cvicenie...

taktotedanie
1. sep 2022

@bessdonna mozno preto.. ale z femibionu nepredpokladam teda aspon u mna to absolutne nefunguje

mony970
1. sep 2022

@bessdonna to uplne moze sediet 🙈 Mam v rodine lekarov aj gynekologov a vyslovene mi povedali az zbytocne sa nedopujem tymito vitaminmi… ze pokial clovek ma pestru stravu nepotrebuje nic take a kyselina listova len na 1 trimester… Ja som 20 tt a pribrala som 4,5 kila a to tiez zdravo sa stravujem (boelkoviny, zelenina sacharidy) voda cista uplne zasady a priberam uz aj zo vzduchu….

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre