Kedy vám začalo rásť bruško v druhom tehotenstve?

majkal2019
19. nov 2021

Ahojte maminy,kedy vám začalo rast brusko v druhom tehotenstve?

basska_b
19. nov 2021

Dosť skoro, pri prvej na konci 4. mesiaca, pri druhej už hádam začiatkom 3. mesiaca. Pri treťom už v polovici 2. mesiaca. Ale ja som mala po pôrode aj diastazu (rozostup sikmých brušných svalov)

kikuska872
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cimage
19. nov 2021

V prvom po 20tt, druhe ani neviem a tretie hned, takze sme to nevedeli dlho tajit. Este ze bolo leto a nosila som sirsie saty. Ale sikovni si vsimli uz okolo 10tt.

jaskolka
19. nov 2021

Pri prvom asi koncom 4 mesiaca, také už tehotenske... Teraz pri druhom cca v 12 týždni bolo vidno.Ale keďže sa zacina zima a hrubé bundy už sa nosia, tak zrejme to okolie ani nezistí (okrem rodiny, čo to vedia). Pri synovi to bolo opačne, keďže presne na konci zimy som začala, mať "bruško"

dzepeta
19. nov 2021

@majkal2019 pri prvom tehorentstve po 33 tyzdni a molentalne som v 28 tyzdni nejake brusko zatial nemam

sapetka
19. nov 2021

@dzepeta si si ista ze si tehotna?🙈🙈🙈

dzepeta
19. nov 2021

@sapetka 😁😁ano tiez sa vsetci cuduju dokonca je o tyzden vacsie babatko akoby malo byt😁ale po prvom tehotenstve ma to uz neprekvapuje😁vykukne brusko neskor🙂

conquestor
19. nov 2021

Oveľa skôr ako v prvom.... V podstate v 8tyz.som videla bruško a teda robila test☺️

majkal2019
autor
20. nov 2021

@conquestor to vážne?

majkal2019
autor
20. nov 2021

@dzepeta tak to je super ani není vidieť ze si v tom

veronice
20. nov 2021

Ako? Rychlo a zbesilo 🙈 mama sa mi smeje ze mi brucho vykuklo hned ako som ocurala tehotensky test 😁🙈🙈 ale je to velmi individualne 🙂

adrbat
23. nov 2021

@majkal2019 Čakáme prvé a bruško začalo rásť od konca 4 mesiaca. Dovtedy som mala síce bruško ale iba som bola mierne nafúknutá. Teraz som v 19tt a mám take mierne vypuklé bruško, že už vyzerá ako tehotenské.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre