Kojenie druhého bábätka

dlucy
27. jan 2018

Ahojte babule,pri prvom babetku som mala malo mliecka, teraz cakam druhe. Mal niekto pri prvom malo mliecka a pri druhom babetku viac? Ja som kojila iba mesiac viac nebolo. Ci je mozne ze teraz budem mat viac mliecka. Dakujem 🙂

marikap18
28. jan 2018

Ja som bola tak, ze pri prvom synovi som mala malo mlieka a pri druhom tó nieco viac, ale stale to nebolo ono. Ale uz pri prvom synovi som to nevzdala, prikladala som ho, pila 3 litre tekutin denne, tiez dost som jedla, aby sa mliecko malo z coho tvorit. Taktiez kazde rano som pila caj na tvorbu mlieka. A toto vsetko robim aj pri druhom synovi. Kojim ho uz 15 mesiacov a nemienim tak skoro prestat 🙂
Mamicky ti velmi pekne radia, vsetky pocuvni 🙂

arthemiis
31. jan 2018

@kristinka86 aspon netrepte

dlucy
autor
31. jan 2018

@marikap18 urcite vyskusam rady preto som sa aj opytala nemam s kojenim velke skusenosti kedze druhe by som chcela velmi 🙂

kristinka86
31. jan 2018

@arthemiis Prepáčte, čo som napísala zle???

arthemiis
31. jan 2018

@kristinka86 netreba robit z flase strasiaka, niekedy proste ina moznost nie je. Je mnoho deti napriklad predcasne narodenych ktore boli krmene flasou od narodenia a neskor boli plne dojcene. Pokial nemate vzdelanie na to posudit preco odmietali deti kolegyn prsnik nestraste tu zeny

kristinka86
31. jan 2018

@arthemiis 1. Dá sa to povedať aj slušnejšie. 2. Bola so mnou maminka na izbe, ktorá mala dobré bradavky, nie vpadnuté. Aj mliečka mala dosť. Dcérka sa jej narodila v termíne. Z fľaše piť vedela, ale prsník jej nechytila, lebo kým sa rozbehlo jej mlieko, tak dávali malej fľašu. Čím to teda bude? 3. Keď som začala ja mojim deťom dávať UM, tak automaticky sa postupne odstavili od môjho mlieka. Prestali proste ťahať. Z fľaše to ide ľahšie a niektoré deti to veľmi rýchlo pochopia. Nestraším tu nikoho - píšem moje skúsenosti, názory na novorodeneckom (to povedala aj laktačná na oddelení, že bola chyba dať fľašu), atď. Nikto sa nemusí predsa mojich rád držať, no zapojiť sa do diskusie hádam môžem...
U predčasne narodených detí je to úplne o niečom inom. Tie nemajú ešte ani sací reflex, atď.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre